Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pre bih to opricao tako da imamo mladog, neiskusnog, a talentovanog trenera koji se jos nije profilisao, i koji vodi najjeftiniji klub u Evroligi. Da li je on moderan, staromodan, dobar, los, ovakav ili onakav u ovom je trenutku nezahvalno lepiti takve etikete. Covek je tek poceo. Radonjic je forsirao celicnu odbranu pa smo gubili od Reala i po 40 razlike, pritom trebalo mu je vreme i kontiunitet rostera koji je dobio da izgradi takvu odbranu. Pritom, ne vidim manjak zelje kod Alimpija da se takodje igra celicna odbrana, samo nije u mogucnosti u ovom trenutku da je oformi zasta postoji puno puno razloga. Mozda je i do njega, ali se to u ovom trenutku ne moze znati, iako masa ljudi misli da mnogo dobro poznaje kosarku da bi dali taj sud, ali boze moj.
    Last edited by mmajstor; 12-01-18, 23:43.

    Comment


    • Napredujemo, protivnik jedva 47% da je šutirao za tri.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Svaka vama cast zivota mi. Neki genije je rekao da mu treba dati sansu i ako izgubimo u ABA ligi.... Sad evo timsku odbranu nema sta ih uci alimpije vec eto to vec trebaju znati.

        Ljudi vi mene zezate, ja ne znam sta drugo. Ste videli Lazica sinoc? Koliko puta je to uradio tokom sezone...Lesort, Jovanovic, Bjelica i Jovanovic igraju odbranu koliko i ja.....To sto Jovanovic daje poene nista ne znaci, covek od pocetka sezone spusti glavu i cim primi loptu ide na kos, meni to neverovatno...

        Mi pobedimo tekme u EL, ali ako ulaze ove haubice sto bacamo ka kosu...a Feldin uvke ovako sutira, pitanje samo oce uci ili ne..a to govori da nemamo akcije za njega...imamo akcije za 211visoeke centre da suntu trojke, evo usracu se....

        Mene zivo zanima cime vas je ont o kupio, sta ga poredite sa DR...ovaj je dobi EL tim sa jakim budzetom i utreniram pitbulovima Dangom i Lazicem....

        Jos smo favoriti za titulu ali ako izgubi protiv Cedevite ja bih mu dao OTKAZ... 0-4 protiv protivnika direktnih..zbog cega da mu verujemo? Da izgubimo EL zbog jednog Alimpijevica? Vi to mene zezate ovde? Bas me briga i za nc i za DA...Meni su sve misli na ABA....jako bitno poglavlje za klub,sto se tice EL, to me ne zanima vise ni sekunde.....dogorelo je ljudi...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Da mi imamo para da dovedemo iskusnog i dokazanog trenera to bi se desilo na pocetku sezone. Nije problem dati otkaz, ali se onda postavlja pitanje sta onda...

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Da mi imamo para da dovedemo iskusnog i dokazanog trenera to bi se desilo na pocetku sezone. Nije problem dati otkaz, ali se onda postavlja pitanje sta onda...
            Ovo je istina.
            Samo nisu pare jedini problem. Dosta trenera ne zeli da saradjuje sa Covicem

            Comment


            • Nemam ja nista protiv njega da on pokaze nesto, previse rizikujemo EL da bi ostao smiren. Doddji napravi taktiku i oduci od kosarke Cedevitu, da bar ta jedna pobeda da preko potrebno samopuzdanje. Pisao sam da ocekujem poraz u Istanbulu i da rotira, i rotirao je...Ali jbm mu misa zar moraju izmene biti tako lose, oducili su nas u napadu, previse lako su davali koseve kao i Buducnost...kao na traci....Vidi se da imao nesto ali to je toliko u kvantitetu da to nije normalno...neke greske su jako vidljive i ako tim ne odigra napadacki u top mode mi gubimo glat...Ono protiv Zalgirisa je nesto sto se trazi, preuzimanje, pomaganje, tka u meso i pobeda na kraju a to je jedini mec u sezoni gde smo to pkazali i posle toga smo energetski crkli i primili 200p u dve utakmice...

              Nije tacno da nemamo para, da nisi bacio na Keselja i Radicevica 250k, mogao si dovesti dobrog trenera mislim bar...Pa vidi te EL timove, mislite da su oni idioti sto dovode iskusne trenere? Vidi se prmena u igri Baskonije, Efesa..samo slep ne vidi...kako ih je Ataman ustroio..nema vise Danston trojke da sutira..nema rupe sa Stimcem u odbrani....mozes dati kao Jovanovic 20p ali kad primis preko tebe 30, dzaba ste krecili....

              Inace onaj Daglas je zlo i naopako igrac, neverovatno kako covek lepo igra...

              Mi Cedevitu moramo pobediti ali i usrati od zivota da ne znaju gde biju...da dobijemo samopuzdanje i da sa tim samopuzdanjem udjemo u 1/2 seriju ...puno mi je toga na kocki...a ovi stariji igraci polako padaju u formi..Bjelica skroz, Antic i Rocesti idu pola-pola...mora se znati i tu doziratii uvesti u pravu formu i pobediti...Sustina je, da ja ne znam sto smo ovoliko rizikovali i sto ovoliko rizikujemo....ali jasnije ce biti posle Cedevite...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Neki opšti konsenzus je da pristup sinoćnoj utakmici nije bio na odgovarajućem nivou (popularno "tankovanje"), jer u ovom nizu utakmica ova je bila najbeznačajnija, a ova sutra potpuno suprotno - najznačajnija do plejofa ABA, i kroz tu prizmu treba posmatrati ekipu i njen doprinos. Lično, očekujem potpuno drugačiju energiju na sutrašnjoj utakmici.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Neki opšti konsenzus je da pristup sinoćnoj utakmici nije bio na odgovarajućem nivou (popularno "tankovanje"), jer u ovom nizu utakmica ova je bila najbeznačajnija, a ova sutra potpuno suprotno - najznačajnija do plejofa ABA, i kroz tu prizmu treba posmatrati ekipu i njen doprinos. Lično, očekujem potpuno drugačiju energiju na sutrašnjoj utakmici.
                  Ne zezaj. Tankovanje???? A sta je bilo ono u Podgorici.
                  Prosto odbranu nismo u stanju da igramo zapravo ne umemo.
                  Slazem se da ima dosta do pristupa mada je i mnogo drugih faktora.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ne zezaj. Tankovanje???? A sta je bilo ono u Podgorici.
                    Prosto odbranu nismo u stanju da igramo zapravo ne umemo.
                    Slazem se da ima dosta do pristupa mada je i mnogo drugih faktora.
                    Videćemo sutra.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Sutra da vidim onu zelju iz meca od Zalgirisa. Da letimo,da pomazemo, da koriguju jedni druge...Da ih prebijemo.... Cedevita sad igra jako lose, vezali su par teskih poraza Trento i Buducnost...sad treba da ih ubijemo u pojam...Sve ostalo je veliki neuspeh...Nadam se da ce tako biti to i ocekujem igracu h1
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sto onda nismo ,,tankovali,, Zalgiris nego Buducnost????
                        Elem ako si u pravu ja bih otkinuo po celu platu timu i strucnom stabu. Pa neka idu u Dubaji, Sejsele pa nek tamo ,,tankuju,, do mile volje.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          . Dosta trenera ne zeli da saradjuje sa Covicem
                          A druge gazde su nesto bolje, kako bese onaj iz Himkija?
                          Covic je za razliku od ranijih godina kada je trenere menjao kao konfete, u novije vreme resio da pruza veci kontinuitet trenerima, sto sigurno i njima prija a ne da strahuju posle odredjene serije poteza da li ce dobiti tkazO.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Sto onda nismo ,,tankovali,, Zalgiris nego Buducnost????
                            Elem ako si u pravu ja bih otkinuo po celu platu timu i strucnom stabu. Pa neka idu u Dubaji, Sejsele pa nek tamo ,,tankuju,, do mile volje.
                            Koju platu?
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Koju platu?
                              Nemoj tako cuce te poklonici lika i dela naseg predsednika.

                              Comment


                              • Tankovanje, ako ga je bilo protiv Efesa, dolazi kao ideja od vrha kluba, ne od trenera. Tako da su priče o ukidanju plata ili nekih kazni smešne.

                                Comment

                                Working...
                                X