Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Centralni visoki pik problem ocekivan, plejevi sa dobrim sutem ce nam ozbiljan problem praviti. Ovo ostalo sasvim dobro, e da Beron bas slaba suterska forma.

    Comment


    • Malo.silovanja u napadu u sutu za 3

      Comment


      • Ristic je poprilicno krut, nadam se da se to moze ispraviti...Baronu jos teska ruka..bice ovo dubok roster, fali nam jedan visoki sa prodorom na kecu...da razbije prvu liniju i spusti Oju koji ce da je zakuca o zemlju :P
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Pa nije silovanje ako imaš otvoren šut. Druga stvar je što ciglare

          Baš mi se sviđa wingspam u reketu trenutno. Ristić je imao par oh dear poteza ali nećemo nikog da sudimo ovako rano i na mali uzorak.

          Comment


          • Covicu na glavu staviti 10 cevapa, kad ih vec castimo sutom, da ljudi nesto i zameze..

            Nas Laza izgleda kao pre dve godine, to raduje, stesao se...a i ruka omeksala..
            Last edited by LosmiSK; 14-09-18, 18:35.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Simanaaaaa, alal vera..

              Last edited by LosmiSK; 14-09-18, 18:47.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Odzo za prvog centra, odlican je i sigurno fizicki najjaci u Evrokupu

                Comment


                • Boli koliko jr Cho kasni u odbrani i koliko se zabada u blokove i kasni ..

                  Comment


                  • Od Covica mi se povraca.
                    Treba ga oterati iz Zveze i FMP-a, ne znam ko mu je menadze ali ako ne moze da mu nadje da igra negde u Poljskoj, Rumuniji onda odma treba da zavrsi karijeru.
                    Last edited by Manda77; 14-09-18, 19:55.

                    Comment


                    • Ne samo on, vec i regland, sto je bizi kosu to je nezainteresovaniji...gore zna da udari presing..Ojo, kao sto rekoh x faktor..Senegalac zna gde mu je mesto..Laza izgleda odlicno za sad..Ristic malo drven za moj ukus, mora mnogo da radi...

                      Bas siroka rotacija za ozbiljnost veliku samo fali jedan igrac...imas bukvalno 12 igraca da igras sa njima..to nismo imali ni u EL sezonama...

                      Videcemo kako cemo izgledati kad izadjemo iz Beograda, ali ekipa je dugacka, videcemo sa ovim ABA ekipama na sta licimo..ali previse rupe imamo na kecu po meni..to kad bi resili bilo bi odlicno....Beron treba da namesti ruku jos, sta znam..jos je rano za ocene..posto nisam gledao Buducnost i Cedevitu...ali i u EC imacemo sta da kazemo..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ima mana, kako da ih ne bude u ovoj fazi priprema ali ih lako ispraviti. Super igramo, super energija, duuuga klupa, Simanic odlicaaaan. Ojo je napredovao svjetlosnu godinu, Faye super dodatak, Perperoglu u fazonu otkucaji srca 80 cijelu utakmicu, laganica bez ikakve panike, valja nam njegova smirenost i iskustvo. Bice ovo ok, bice i padova ali raduje duzina klupe i doprinos skoro svih.
                        Keselja, Covica cu da gledam kao dodatak rosteru od 12 igraca i sa te strane ja zadovoljan.

                        Comment


                        • Kako gledate Fići mane pa to je komedija, a lik danas bio skoro najbolji. Reglandu skupljali lopte sa glave, ugurivali ga pod koš, da su Ćofija tako šta bi ste tek onda hahaha

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Kako gledate Fići mane pa to je komedija, a lik danas bio skoro najbolji. Reglandu skupljali lopte sa glave, ugurivali ga pod koš, da su Ćofija tako šta bi ste tek onda hahaha
                            Aj ne zezaj. Ovo za Reglanda se slazem ali i Covic je smehotresan u odbrani.
                            Veliki problem je odbrana spoljnjih igraca.
                            Imam osecaj da je Regland igrao preko one stvari. Vukao se kao mrtav konj.
                            Odzo??? Nemam reci. Neverovatna partija.

                            Comment


                            • Originally posted by la haine View Post
                              Kako gledate Fići mane pa to je komedija, a lik danas bio skoro najbolji. Reglandu skupljali lopte sa glave, ugurivali ga pod koš, da su Ćofija tako šta bi ste tek onda hahaha
                              Najbolji? Mi izgleda nismo gledali istu utakmicu.

                              Comment


                              • Da, on i Ojo, ne znam šta si ti gledao.

                                Comment

                                Working...
                                X