Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko god puta da se desi i kojem god klubu uvek je sramota.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Na stranu ta velika sramota, odnosno etički aspekt takve prakse, meni je naša poslovna politika tragikomična.
      Prihodi na kraju prošle sezone bili su, realno, najveći mogući: neočekivan broj pobjeda u EL, vrlo dobra posjeta u Areni i Pioniru, sponzori dali sve što je bilo do njih, pa onda svi oni transferi (Gudura, Bolden, Kuzmić, Dženkins, Mitrović), za sve njih su se uzele bar neke pare. I poslije svega toga, mi nemamo ni da poplaćamo dugove.
      Mislim, OK, ne tvrdim ja da neko ne zna svoj posao ili da pare cure u nečije džepove, ali ako je ovo realno stanje, mi poslije ove sezone nećemo imati ni Jovanovića da platimo.

      Comment


      • To je ovde praksa odavno, setite se Vujosevicevih ljutnji kad neki igrac trazi svoje pare. Nije lepo ali ni prvi ni poslednji put na ovim prostorima sto kaze Hladno Pivo, elem imamo vaznijih tema Efes bez Derika Brauna zadnjih nekoliko utakmica, pun Pionir preduslov za lepo vece nakon fudbala, idemo Zvezdina nedelja ljudi.

        Comment


        • Originally posted by quentin View Post
          Na stranu ta velika sramota, odnosno etički aspekt takve prakse, meni je naša poslovna politika tragikomična.
          Prihodi na kraju prošle sezone bili su, realno, najveći mogući: neočekivan broj pobjeda u EL, vrlo dobra posjeta u Areni i Pioniru, sponzori dali sve što je bilo do njih, pa onda svi oni transferi (Gudura, Bolden, Kuzmić, Dženkins, Mitrović), za sve njih su se uzele bar neke pare. I poslije svega toga, mi nemamo ni da poplaćamo dugove.
          Mislim, OK, ne tvrdim ja da neko ne zna svoj posao ili da pare cure u nečije džepove, ali ako je ovo realno stanje, mi poslije ove sezone nećemo imati ni Jovanovića da platimo.
          Naravno da cure I naravno da nije realno stanje...Nasa transfer I poslovna politika je bukvalno precrtana of DV I nema apsolutno nikakve razlike...tj ima u smislu da imamo dva kluba u ABA I da placamo jos tonu igraca... Aposlutno nema te lige na svetu gde imas dva kluba u istoj ligi sa istim predsednikom, nije isto na papiru ali se to zna...posebno kad su na istom platnom spisku...O menadzerskom klubu da ne pricam...

          Jos malo pa izlazi ABA sa sovjim ugovorom a onda ce nas sutnuti ko krpu ako se nesto ne promeni.....IMas trenutno 10 klubova koji bi dali silne pare da udju u EL a mi stojimo u mestu I ne radimo nista po tom pitanju. Nista se ne razlikujemo of bilo koje firme u Srbiji sa bracom, kumovima, zetovima....Taj ugovor uskor istice a FRA, NEM,ITA TUR,RUS to samo jedva cekaju...da se eventualno prosiri na22 ili 24 pa imamo sanse inace dobijamo sut u guz 1/1..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Dobijamo veceras.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              To je ovde praksa odavno, setite se Vujosevicevih ljutnji kad neki igrac trazi svoje pare. Nije lepo ali ni prvi ni poslednji put na ovim prostorima sto kaze Hladno Pivo, elem imamo vaznijih tema Efes bez Derika Brauna zadnjih nekoliko utakmica, pun Pionir preduslov za lepo vece nakon fudbala, idemo Zvezdina nedelja ljudi.
              Doputovao je Braun,mislim da igra.

              Comment


              • Braun je odigrao jedan meč na početku, i to u njihovoj ligi. Tako da su više mečeva bili bez njega. Doputovao je u Beograd, izgleda da će igrati.

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  @quentin @darko pancev @Grof

                  Jel se vi to sprdate ili zaista ozbiljno raspravljate o tome šta Vladimir Štimac treba da uradi sa svojim , zarađenim novcem?
                  Evo, u svoje ime da odgovorim. Ja se ne salim.
                  A, ako tebi nije jasno da je ovo nakaradno poslovanje, politika i stanje (postaka) stvari, ja nemam sta vise da dodam.

                  Comment


                  • Originally posted by nine33 View Post
                    Dobijamo veceras.
                    Tako je!!!!
                    Slazem se. Dobijamo.

                    Comment


                    • Originally posted by Grof View Post
                      Evo, u svoje ime da odgovorim. Ja se ne salim.
                      A, ako tebi nije jasno da je ovo nakaradno poslovanje, politika i stanje (postaka) stvari, ja nemam sta vise da dodam.
                      Štimac ima pravo da sam odluči šta će da radi , to je moja poenta. Prošli put je tužio kkcz , sada je oprostio deo duga.

                      Kad smo već kod Štimare ...
                      http://www.eurohoops.net/en/euroleag...zda-means-lot/

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Doputovao je Braun,mislim da igra.
                        Onda smo bas maleri, nije im igrao maltene od pocetka, al dobro ne verujem da je u ok stanju.

                        Comment


                        • Malo kosarke i to kako nas trener zeli da igramo iz ugla strucnjaka https://youtu.be/E-QY5zVSlWI

                          Comment


                          • http://www.kurir.rs/stars/2954515/fo...eresantan-spoj

                            Feldine,crni sine...

                            Comment


                            • Nekad je Arena bila tesna sada je Pionir isuvise veliki da ga napunimo.

                              Comment


                              • Ostalo je jos karata samo za tribinu B,2 za plavu lozu i nekolicina karata za pocasna mesta. Bar je tako prema eventimu.

                                Comment

                                Working...
                                X