Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maik Zirbesu da li mirno spavas.
    Ima da skinem ovu ribu sa avatara i "metnem" Ojoa. Decko ce vrlo brzo postati ljubimac publike nas John Cofe (like COffe but only one f).

    Danas je tek mesec dana od pocetka priprema, a zna se da su prvi 15 dana radili vise na fizici nego na uigravanju, jos Faye i Ragland dosli 7 dana kasnije.

    Ne treba zaboraviti da ce Nenadic, Davidovac i Zirbes biti u 12 sto i kvalitetom i zasluzuju a kakav ce doprinos imati na terenu to ce oni morati da pokazu.

    Za nijansu opustenije smo odigrali u odbrani veceras u odnosu na Aek, ali pravi ispit ce biti sledeceg vikenda dokle smo stigli.

    Comment


    • Ali kakav mi small ball furamo, Jr, Regland, Dobrić, Keš i Simana...brutalno
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • igra sa 2 midjeta resila.

        Nagurali smo 5 igraca na poziciji tri: Perperoglu, Dobric, Davidovac, Nenadic, Keselj.

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Da, on i Ojo, ne znam šta si ti gledao.
          Nemoj sad sjajnog Oja da ubacuješ u isti koš sa Čovićem. Reci lepo da si prespavao utakmicu ili da se zajebavaš. Svi smo ovde složni da je FČ višak.

          Comment


          • Dobro je ovo . Još Cirbes , DD i Nenadić

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ali kakav mi small ball furamo, Jr, Regland, Dobrić, Keš i Simana...brutalno
              Da se nadovezem ako mogu, potpuno si u pravu, small ball nam je katastrofa. Izgleda da smo to malo trenirali pa kao da pokusamo ali debakl totalni. Mozda Faye umjesto Borise na C pa na taj nacin. Ove utakmice koje smo odigrali, statisticki gledano a spojeno sa utiskom od veceras, Tomic i strucni stab nam je najvece pojacanje. Realno momci su taktiku poceli prije 10 dana da treniraju, vidi se da ima mjesta za napredak i jako sam optimistican po tom pitanju. Za Raglenda veceras, plej kad vidi switch i centra probija ulazom, znas da je kvalitetan i da razmislja. Ostale mane ne bih ovom prilikom, dok se timska odbrana ne uigra.
              25 asistencija, odlicno je ovo za sredinu septembra!!!
              Last edited by Victor BG; 14-09-18, 20:41.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                igra sa 2 midjeta resila.

                Nagurali smo 5 igraca na poziciji tri: Perperoglu, Dobric, Davidovac, Nenadic, Keselj.

                Nenadic ide na 1/2, Keselj van 12, Dobric je 2/3, danas je I Lazic ponekada igrao na 3, Davidovac moze od 1 do 4, Stratos 3/4.

                Comment


                • Пар питања за вас који сте гледали...
                  Које смо одбране од пика примењивали?
                  Коментар игре Фајеа?
                  Регландова одбрана?

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Пар питања за вас који сте гледали...
                    Које смо одбране од пика примењивали?
                    Коментар игре Фајеа?
                    Регландова одбрана?
                    1. probijanjem bloka - Covic i Ragland su to slabo radili, primjetan trud ali slabo, znalo se da ce biti problem. Iskakanje ne bi imalo smisla sa teskim peticama a preuzimanje smo imali samo u jednoj situaciji i nismo kaznjeni.
                    2. Faye je decko koji odlicno rotira u odbrani, vidi se iskustvo, borben, duge ruke, dobro gradi bice super dodatak, cak je jednom licem ka kosu pretrcao nizeg igraca ko od sale.
                    3. Pa jeste bio agresivan ali daleko losiji nego sto je bio prosle godine. Ajde recimo da je umor malo stigao ali znam da moze bolje i bice bolje.

                    Comment


                    • Хвала на одговору.

                      Comment


                      • Fica opet vrlo dobar ....

                        Comment


                        • Znaci Niznji Globtotersi...meni je skroz ok sta smo igrali,ali daleko od impresionaranog..neke ozbiljnije ekipe kao Cedevita i Buducnost ce nam odradti kozu...Kobs ce proci pored nasih PG na prvom koraku itd...itd...Kazem, Oja da cuvamo kao malo vode na dlanu...pa sta nam Bog da u PO..Ne svidja mi se uloga Dobrica..bice opet trece resenje...i malo smo prenatrpani svuda...Sem Reglanda ne vidim nosioca tu..eventualno Baron..ovi ostali su pozadinci...balans los izmedju plejaeva i centara..izvlacice nas pikom..tu moze pomoci ovaj SENEGALAC, Simanic ako ima zivota u njemu...otrezenjenje dolazi vec u drugom kolu...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Znaci Niznji Globtotersi...meni je skroz ok sta smo igrali,ali daleko od impresionaranog..neke ozbiljnije ekipe kao Cedevita i Buducnost ce nam odradti kozu...Kobs ce proci pored nasih PG na prvom koraku itd...itd...Kazem, Oja da cuvamo kao malo vode na dlanu...pa sta nam Bog da u PO..Ne svidja mi se uloga Dobrica..bice opet trece resenje...i malo smo prenatrpani svuda...Sem Reglanda ne vidim nosioca tu..eventualno Baron..ovi ostali su pozadinci...balans los izmedju plejaeva i centara..izvlacice nas pikom..tu moze pomoci ovaj SENEGALAC, Simanic ako ima zivota u njemu...otrezenjenje dolazi vec u drugom kolu...
                            Ne znam na čemu zasnivaš toliki pesimizam. Uopšte ne izgledamo loše za ovu fazu. Drugo, šta ti je kriv Faje, pa ga konstantno zoveš " ovaj Senegalac"?

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Znaci Niznji Globtotersi...meni je skroz ok sta smo igrali,ali daleko od impresionaranog..neke ozbiljnije ekipe kao Cedevita i Buducnost ce nam odradti kozu...Kobs ce proci pored nasih PG na prvom koraku itd...itd...Kazem, Oja da cuvamo kao malo vode na dlanu...pa sta nam Bog da u PO..Ne svidja mi se uloga Dobrica..bice opet trece resenje...i malo smo prenatrpani svuda...Sem Reglanda ne vidim nosioca tu..eventualno Baron..ovi ostali su pozadinci...balans los izmedju plejaeva i centara..izvlacice nas pikom..tu moze pomoci ovaj SENEGALAC, Simanic ako ima zivota u njemu...otrezenjenje dolazi vec u drugom kolu...
                              Losmi Sk dominiras opet, a pre neki dan si napisao da ih uopste nisi ni gledao ove sezone ali vazno da ti ZNAS da ce nam odrati kozu.


                              Nego kako se FC BAYERN bori sa drvenom medaljom posto izgubio od nekih levata tamo iz Nemacke.

                              Kako komentarises sto je prvi favorit EC Lokomotiva Kuban juce izgubila preko 30 razlika opet Telekom Bona. Znaci njima su pripreme i mogu da dozvole kiks a ovde vec se cepa dlaka na tri dela sto Raglanda i ...... probijaju na na ulazu.

                              Sto bi ti rekao samo Facts a nisi odgledao ni sekundu nasih protivnika, imas li na tom moru kristalnu kuglu kada vec znas ishod nasih buducih susreta. Zato je i ova utakmica i sve prethodno trebale biti zatvorena pa cak i za Dabu, Sta ima koji qrz da gledamo kada mi i na nevidjeno znamo da smo krsh.

                              Drzi se svojih reci, i pre neko vece si rekao da ces da se odjavis sa ove teme, ali sto bi ti rekao ti se samo cinjenicama bavis a mi svi ostali sanjamo i botujemo.

                              Comment


                              • Ja sam mislio da smo se nešto dogovorili za tu kristalnu kuglu?

                                Comment

                                Working...
                                X