Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    I ja ne gotivim sina od tatka u smislu kakav je to košarkaški nekvalitet za kk, ali opet ni vas ne razumem što je on toliki problem ?

    Da skratim " jebo vas on".
    Da nas jebe, jebe nas..

    Comment


    • Ali ja jos nmg da zamislim petorku regland i baron, pa se unori regland i udje covic sa baronom...jbt ne bi ni daloa mogli da sacuvamo

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Mislim da sam dosta stariji od tebe da mi se tako posprdno obracas.
        Druže Šarac, gledaš li ti crtane? Ako ne znaš odakle ta sentenca, onda imaš ozbiljne propuste u obrazovanju

        Što se godina tiče, čisto sumnjam da me šiješ.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Deda Laki je čak i za čika Saleta mator .. respect!

          Comment


          • Ocigledno da ovde veliki broj forumasa ne moze da se suzdrzi od podjebavanja sagovornika i vredjanja i nesto argumentovano napise.
            Cim neko razmislja drugacije od tebe, odmah po fazonu, ma sta ti seres, ko si ti, ja sam pametniji.
            Kompleksi samo izbijaju.
            Koga boli kurac sto neko nece kupiti sezonsku zbog sinka na tatka. Idi gledaj Patlidzan onda, kod njih je interesovanje nezapamceno, a i cene su srazmerne kvalitetu onoga sto ce prikazati na terenu.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Dao bih 300e ovako ce dobiti patku..ni majce, solje...nista.. ostavke za ovu bagru..
              100 od Mrkele, 100 od fiksnog i 100 ćeš da zajmiš. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Jesam ja jedini koji vise iscekuje pocetak kosarkaske sezone od meceva LŠ?

                Comment


                • E al sta smeta FC3.. ostao sam bez teksta.. ovde ljudi bi trebali da se prouxavaju...kad te neko pita za kap vode..ti peospes litru pored njega...zgrozio sam se..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Sutra protiv Dinamika.
                    Protiv Aeka ima da udjem u Pionir pod cenu svega

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Jesam ja jedini koji vise iscekuje pocetak kosarkaske sezone od meceva LŠ?
                      Nisi. Dajte bar prijateljske ako ništa.

                      Comment


                      • Da budem iskren, Nebojši Čoviću ništa ne verujem i ovo forsiranje svog sina u klubu je direktno brkanje prsta u oko svakom navijaču ponaosob.
                        Bezobrazno, bahato i sa ogromnom dozom prepotencije, ipak oni nisu Zvezda a ja navijam za Zvezdu a ne za taj nakaradni dvojac.
                        Razumem i ove koji će uzeti sezonsku i ove koji neće, ali smatram da Tomić i tim zaslužuju podršku.
                        Lako je okrenuti im leđa ako se budu zajebavali kao prošle sezone ali i Regland i Baron i perperoglu kao i brat Cirbi zaslužuju podršku...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ajde bre smirite se svi koji vam je, bilo dosadno ovih dana, pa ajde sada da se vredjamo svi ponaosob...... Ako je Filip razlog onda ste u problemu i vi sto ne zelite da pratite klub zbog njega a i ovi sto ga brane.
                          Re

                          Famozna skupstina je najzad zakazana i upuceni su pozivi.

                          10.09.2018 u 17 h

                          Nece biti presek samo prosle sezone vec i svih 7 unazad.

                          Zluradi (realni) bi rekli mirise mi na svodjenje racuna i podvlacenje crte.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ajde bre smirite se svi koji vam je, bilo dosadno ovih dana, pa ajde sada da se vredjamo svi ponaosob...... Ako je Filip razlog onda ste u problemu i vi sto ne zelite da pratite klub zbog njega a i ovi sto ga brane.
                            Re

                            Famozna skupstina je najzad zakazana i upuceni su pozivi.

                            10.09.2018 u 17 h

                            Nece biti presek samo prosle sezone vec i svih 7 unazad.

                            Zluradi (realni) bi rekli mirise mi na svodjenje racuna i podvlacenje crte.
                            Sarac ides li na skupstinu?
                            Cisto da imamo nekog naseg tamo)
                            Elem jel se ocekuje pojacanje UO I saopstenje ko je generalni sponzor kluba?

                            Comment


                            • Mole se forumasi da svokje licne sukobe resavaju preko PM, a ne preko topika.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Potpisali smo Marka Mihailovica 2003 god. Kazu najveci talenat u tom godistu. Jel zna neko nesto vise o doticnom?

                                Comment

                                Working...
                                X