Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Vrv ima neki igrač koji je velika želja stručnog štaba. [emoji41]
    Stefan Milion Markovich

    Comment


    • Touch the stars pre sat vremena na tviteru...
      Da li se to danas nesto ocekuje?

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Touch the stars pre sat vremena na tviteru...
        Da li se to danas nesto ocekuje?
        ne verujem da cemo mi ikoga dovoditi ....

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          ne verujem da cemo mi ikoga dovoditi ....
          Pa ne mora to biti vezano za dolazak nekog igraca...

          Comment


          • Najava prodaja sezonskih.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Najava prodaja sezonskih.
              Filip prekomandovan u FMP???
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Filip prekomandovan u FMP???
                Mislim da su vece sanse da prodjemo grupu u LS nego sto ce to da se desi.

                Comment


                • Znači ipak poklanjaju sezonske. Lepo.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Nzm sta bi me vise obradovalo dolazak marina ili odlazak filipa...

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Znači ipak poklanjaju sezonske. Lepo.

                      Izvini, a kome da poklone sezonske. Onaj ko je kupovao ranije ce kupiti opet,cast izuzecima tj onima koji propagiraju da se ne uzmu, oni verovatno je nikada nisu ni uzimali ali je zgodno vrisiti i antipropagandu.. Ostali navijaci koji nikada nisu kupovali a mozda su razmisljali zbog novca sada ce sve pare usmeriti na kupovinu kompleta za LSAMPIONA koje nece uopste biti jeftine. Neka predvidjanja da ce za tri utakmice u LS na severu biti kao cena sezonske za KK. Ne vidim tu nicjiju krivicu ima ljudi koji su usli u svoje 30 te godine, osnovali porodice a nisu doziveli igranje Fk u LS. Ne vidim tu nikakvu gresku KK kluba u euforiji koji svojih navijaca koji ce pare usmeriti ka Fk ove sezone. I tu se nista ne bi promenilo ni sa Filipom u timu ili van nje. NI Lebron u rosteru ne bi promenilo interesovanje.
                      Projektovanih 2000 sezonskih po ovim cenama tesko da ce mnogo pokriti budzet ali ajde svaki dinar je dobro dosao.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        I tu se nista ne bi promenilo ni sa Filipom u timu ili van nje.
                        Grešiš Šinko, silno grešiš. Ja prvi isključivo zbog Filipa neću pazariti sezonsku. Garantujem da je takvih koji razmišljaju na isti način puno.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Dao bih 300e ovako ce dobiti patku..ni majce, solje...nista.. ostavke za ovu bagru..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Grešiš Šinko, silno grešiš. Ja prvi isključivo zbog Filipa neću pazariti sezonsku. Garantujem da je takvih koji razmišljaju na isti način puno.
                            Podržavam, +1

                            Comment


                            • I ja ne gotivim sina od tatka u smislu kakav je to košarkaški nekvalitet za kk, ali opet ni vas ne razumem što je on toliki problem ?

                              Da skratim " jebo vas on".

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Grešiš Šinko, silno grešiš. Ja prvi isključivo zbog Filipa neću pazariti sezonsku. Garantujem da je takvih koji razmišljaju na isti način puno.
                                Mislim da sam dosta stariji od tebe da mi se tako posprdno obracas. Ja sam svoj stav oko Filipa javno izneo, niti sam ga doveo niti mogu da navijam protiv tog kluba zbog Filpa u rosteru ili van rostera.

                                Ja verujem da kada pocne prvenstvo da svi koji su protiv Filipa javno ce se skupiti i izrazito svoje nezadovljstvo sto je u timu,Nadam se da je takvih za pun Pionir posto tvrdis da je to prilican broj. Svako ima svoj razlog sto nece kupiti sezonsku,nekome je FIlip nekome je neki treci razlog, ja sam naveo jedan od razloga koje nemaju veze sa Filipom. To je najmanje sto mogu da ucine kao i da ustede te pare i potrose je na nesto dosta pametnije nego gledanje kosarke ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X