Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasan igrac, u Tubingenu nije imao jednu pobedu a ineki ucinak kao i u karijeri...Nasli su neku semu ali nebitno, svaki amer ce u toj Igokei igrati dobro, posto je ostatak tima kemanjari kao i trener..Onaj na R je presao u Ulm, pa nisu ni usli u PO....

    DR je potez Bjelica uradio dobro, dosao covek, uzeli smo trofeje i za malo igrali u 1/4 EL...Imao je kvalitetnu ulogu i poziciju....Ako je neko mislio da je Milko tad bio los potez, nema pojma o kosarci....jednostavno to se placa...Placao je i Zocv Peru 1m, pa je igrao tanko...ali je doneo iskustvo i svlacionicu...ali ko misli o tome...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Strasan igrac, u Tubingenu nije imao jednu pobedu a ineki ucinak kao i u karijeri...Nasli su neku semu ali nebitno, svaki amer ce u toj Igokei igrati dobro, posto je ostatak tima kemanjari kao i trener..Onaj na R je presao u Ulm, pa nisu ni usli u PO....

      DR je potez Bjelica uradio dobro, dosao covek, uzeli smo trofeje i za malo igrali u 1/4 EL...Imao je kvalitetnu ulogu i poziciju....Ako je neko mislio da je Milko tad bio los potez, nema pojma o kosarci....jednostavno to se placa...Placao je i Zocv Peru 1m, pa je igrao tanko...ali je doneo iskustvo i svlacionicu...ali ko misli o tome...
      Da, bitno je da si ti veliki kosarkaski strucnjak.
      Nema potrebe za ovakvim stavom u diskusiji.
      Niko ne kaze da je Milko bio los potez, jos ga je i Dejan na petici koristio i tu je ovaj pravio prednost.
      Los je potez sto je potpisan na 2 sezone.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Da, bitno je da si ti veliki kosarkaski strucnjak.
        Nema potrebe za ovakvim stavom u diskusiji.
        Niko ne kaze da je Milko bio los potez, jos ga je i Dejan na petici koristio i tu je ovaj pravio prednost.
        Los je potez sto je potpisan na 2 sezone.
        Kad još dodaš da je morao i Dion Tomson da se dovede onda dobijaš malo širu sliku koliko je taj potez sa Milkom bio dobar posao. Ok , bar znamo šta Lošmi misli o Lakiju kao poznavaocu košarke Laki nikad nije krio svoje oduševljenje glede dovođenja Milka Bjelice

        Comment


        • Imali smo tri visoka, zato je doveden..Ove godine si imao 6 ali dzabe...a i ni Mitar nije blistao previse rekao bih...Naravno da sama neznalica mislis da ti Milko moze odraditi full minute i sezonu...imao covek svoju ulogu, bili smo u top 8 skoro itd...Verovatno nije hteo doci drugacije nego na dve godine......Po meni dobar potez, niko nije kriv sto ga je hajcio na 4 da se bije sa Cylburn i Honykat...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Imali smo tri visoka, zato je doveden..Ove godine si imao 6 ali dzabe...a i ni Mitar nije blistao previse rekao bih...Naravno da sama neznalica mislis da ti Milko moze odraditi full minute i sezonu...imao covek svoju ulogu, bili smo u top 8 skoro itd...Verovatno nije hteo doci drugacije nego na dve godine......Po meni dobar potez, niko nije kriv sto ga je hajcio na 4 da se bije sa Cylburn i Honykat...
            Ovo sto si napisao apsolutno nije istina i to pouzdano znam, a vec sam napisao u jednom postu.
            Mogao je doci za jednu sezonu, ali za pola milki, sto je neprihvatljivo, toliko smo za milera dali bukvalno, cak i manje.
            Druga opcija je bila na 2 sezone 750 soma, sto se nije svidelo ljudima u klubu, pogotovo jer ce biti covek sa klupe, ali Radonjic je rekao, ili Milko ili mutna Morava...

            Comment


            • http://www.vijesti.me/sport/ko-su-na...bronksa-987968
              Mozda nije za ovu temu al zanimljiv tekst.

              Comment


              • Da, znam to..Mnogo se druzite sa sarenim...Sve pet, prve sezone bio dobar potez...16pobeda u EL..dve titule preorane, mnogi velikani izgazeni...Ne znam sta bi vi vise...Niti je Bjelica kriv sto smo ovo ispusili, prebacujete pricu bez razloga, ali dobro...sto kaze jedan moj drug, mogu oni tako i do beton lige..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Pa jeste jedan od glavnih krivaca.
                  Najplaceniji igrac u ekipi igra onako finalnu seriju, izvini molim te.
                  Sarenog znam, a nema potrebe da mislis da si samo ti u pravu, a jedino sto znas u vezi kluba su pisanja po medijima i forumima.
                  Uzgred, pitao bih te Losmi nesto, ali iskreno da mi odgovoris.
                  Koliko si puta bio u pioniru ove sezone?

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Imali smo tri visoka, zato je doveden..Ove godine si imao 6 ali dzabe...a i ni Mitar nije blistao previse rekao bih...Naravno da sama neznalica mislis da ti Milko moze odraditi full minute i sezonu...imao covek svoju ulogu, bili smo u top 8 skoro itd...Verovatno nije hteo doci drugacije nego na dve godine......Po meni dobar potez, niko nije kriv sto ga je hajcio na 4 da se bije sa Cylburn i Honykat...
                    Da je Milko pogodio onaj zicer ni ono govno od Javora ne bi moglo ništa. Očigledno ti ne razumeš neke stvari ...sad šta je razlog , to ti šnaš . Valjda preveliko košarkaško znanje ?

                    Nikad nisam komentarisao dovođenje igrača jer ja sam samo navijač, ali kad ti neko predoči činjenice , ti počinješ sa nipodaštavanjem drugih . I nije Bjelica jedini koji je doveden po isključivoj želji DR a da se pokazao kao loš izbor .To je ipak bio njegov posao , gde jednostavno ne možeš uvek da pogodiš. Nema potrebe da braniš Radonjića , bar ne na taj način .

                    Comment


                    • Ja njega branim? Kazem kako mislim.

                      Normalno da se gresi kod dovodjenja igraca. Ako nista nije mu sina doveo Ove sezone sam 3 puta uzivo gledao Zvezdu..trebao sam vise, ali ja ne kazem....Imam problema sa zdravljem i to pitanje je prozvakano ...Puno radim i to od kuce...i ovako jako slabo izlazim iz kuce...ali pomognem na druge nacine takodje..

                      Fino vam ide to prebacivanje odgovornosti, samo ljudima se zgadila ta prica, tako da ono....

                      Sarcu slobodno reci da dodje, moze da se uloguje a ne da viri krajickom oka..

                      Imas upise od kad sam dosao ovde, procitaj moje i tvoje i bice ti jasno koliko si svemirskih milja daleko od mene..sa sve Alimpijevicem...Nista lose, ali tako je...i to samo kad se radi o KKCZ...to bar svi znaju nesto,posto gledaju svaki mec...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ja njega branim? Kazem kako mislim.

                        Normalno da se gresi kod dovodjenja igraca. Ako nista nije mu sina doveo Ove sezone sam 3 puta uzivo gledao Zvezdu..trebao sam vise, ali ja ne kazem....Imam problema sa zdravljem i to pitanje je prozvakano ...Puno radim i to od kuce...i ovako jako slabo izlazim iz kuce...ali pomognem na druge nacine takodje..

                        Fino vam ide to prebacivanje odgovornosti, samo ljudima se zgadila ta prica, tako da ono....

                        Sarcu slobodno reci da dodje, moze da se uloguje a ne da viri krajickom oka..

                        Imas upise od kad sam dosao ovde, procitaj moje i tvoje i bice ti jasno koliko si svemirskih milja daleko od mene..sa sve Alimpijevicem...Nista lose, ali tako je...i to samo kad se radi o KKCZ...to bar svi znaju nesto,posto gledaju svaki mec...
                        Sta hoces ovime da kazes?

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Ico, opusti se, popij pivo...
                          Ica ima 12 godina i ne sme da pije alkohol.. Neka pije kad poraste
                          Last edited by Antona; 12-05-18, 17:23.

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Ica ima 12 godina i ne sme da pije alkohol.. Neka pije kad poraste
                            Sa 12 sljokaju, sa 13 se lece, sa 14 ko ziv, ko mrtav...

                            Comment


                            • To se odnosilo na drugog momka, ali se kristalise da ste drugovi ta ekipa..nebitno skroz..istrpite da neko ima drugacije misljenje....jednostavno je..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                To se odnosilo na drugog momka, ali se kristalise da ste drugovi ta ekipa..nebitno skroz..istrpite da neko ima drugacije misljenje....jednostavno je..
                                Ma Losmi, nemoj srat', keve ti.
                                I nemoj da me klasifikujes, ni mene, a ni druge ljude.
                                Druga stvar, to nije pitanje misljenja, stvari koje sam ja iznosio su cinjenice, a ti misli sta hoces.

                                Comment

                                Working...
                                X