Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Kako koji
    Neki su takvi kada su u pitanju pojedini igrači, drugi kada je trener u pitanju, trećima smeta Čović...
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ma nikakva saopstenja ni ostrenje one stvari. Unutar EL objasniti stvari ako moze, ako ne nista, oni svoj posao neka rade. Nadati se da ce biti istrajni kao i do sada i da nece dolaziti vise.

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        Alimpije radi odlican posao u ne bas idealnim uslovima i bajnom ambijentu ...dobija najbolje ekipe u Evropi plus deli prvo mesto u Aba ,,,sasvim dobri ,rekao bi, iznadprosecni rezultati sa rosterom koji imamo ...Svaku srecu mu zelim i od mene licno ima podrsku bezgranicnu
        Sta to znaci rosterom koji imamo...Ovo je perverzan roster realno...Ima podrsku dok god je trener ovog kluba...ali sad pricati kako ima los roster itd...je ono bzvze..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Zasto bi kaznili Zvezdu zbog parola navijaca Olimpijakosa?

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Zasto bi kaznili Zvezdu zbog parola navijaca Olimpijakosa?
            Pobeda pobedio.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Sta to znaci rosterom koji imamo...Ovo je perverzan roster realno...Ima podrsku dok god je trener ovog kluba...ali sad pricati kako ima los roster itd...je ono bzvze..
              Pre samo mesec dana je bio "nakaradno sklopljen roster" da bi sad prešao u "perverzan"... Nemamo baš pamćenje zlatne ribice, give us some credit...
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nije problem skupina navijaca, niti uprava kluba, niti bilo ko drugi sem ove drzave. Oni su se toliko osilili da misle da im drzava ne moze nista sto u principu i jeste tacno. Oni se toliko usemili da tu nema povratka sem ako sns ne izgubi izbore tj vlast. Politicari su bolesni i prodali su se i sad ne mogu nista. Da mogu oni bi njih davno probali da obuzdaju tako da se nenadate bilo cemu.

                Kosarka po meni bar, treba da bude dom onih koji vole kosarku a ne SD CZ...Nije hala fudbalski stadion i nikad nisam voleo barjake, megafone itd..Ne kazem da je lose za atomosferu itd ali generalno tako nesto nije potrebno u hali. Davno sam pisao kako je NC davao najbolje karte tim istim navijacima i onda se pitao gde su pare...itd...

                Ovaj trijangl koji se sad desava oko kkcz ne moze da resi ni Herkul Poaro a jedini koji pate u celoj prici su obicni navijaci ili kako nas nazivaju simpatizeri, semenkari...

                Sve u svemu nije problem taj sto je to uradio niti njihova grupa, niti klub...vec izkljucivo drzava za koji ovaj ajde da se lepo izrazi cudan narod glasa..i dok god je tako zaboravite na privatizaciju i nesto vise, ovo je realno maximum maximuma sto se tice organizacijskog dela kluba, para itd...moze samo gore biti..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Pre samo mesec dana je bio "nakaradno sklopljen roster" da bi sad prešao u "perverzan"... Nemamo baš pamćenje zlatne ribice, give us some credit...
                  Perverzan je u smislu imena koji sad igraju, nakaradn je bio posto nisi imao centra i pg back up...Doveo si iz lige njaboljeg strelca i centra da popuni rotaciju sa velikim evropskim iskustvom itd...a oni su 8-9-10 igraci u rosteru...Sad je to ozbiljan skup individualaca i tu nema price, za ABA samo jaki kao crna zemlja ako budemo kompletni ..Da je ostao onaj tim sa sve Keseljom to bi bilo nakaradno duboko, ove promene su legle tj dva nova igraca...

                  Imas 7-8 iskusnih EL igraca dva IZ D lige itd..6 stranaca ne moze to biti lose moj prijatelju nikako...samo kazem dok ne uzme ABA ligu i vidim kakav je finisher ne mogu da ga ocenim najbolje...ne mogu reci da sam ocekivao nesto vise ili manje nego sto je sad, sa tim da neke pobede u EL nisam ocekivao, negde gde smo izgubili sam ocekivao pobede itd...Trenutno igramo blago iznad mojih ocekivanja ali to je ovaj momenat..itd itd..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Verovao ili ne saopstenje je napisano jos u subotu (ne znam ni sadrzinu, ni text) od strane kluba, ali je odlagano objavljivanje na svakih sat da bi se u nedelju odlucilo da ne treba paliti i onako uzavrelu atmosferu izmedju "najvernijih,najodanijih" sa jedne strane i kluba sa druge strane.Klub ne zeli da deli navijac na nas i njih. Laza je ocigledno malo iskocio iz te preporuke pa smo procitali njegovu izjavu ali jedan je BRANKO KAPITEN. Procenjeno je tako i kao sto smo videli niko se nije oglasio iz kluba i mislim da sada kada se El oglasila nisam pametan sta im je ciniiti.
                    Nikakvo umanjenje stete kod El nikakva pisanija nece umanjiti i imace odjeka samo za domace okvire. Koliko je pametno procenite sami.
                    Saopštenje je MORALO biti napisano i objavljeno , koliko u petak posle utakmice , koliko god svi imali razumevanje za "kompikovane " specifičnosti u yemlji Srbiji

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Verovao ili ne saopstenje je napisano jos u subotu (ne znam ni sadrzinu, ni text) od strane kluba, ali je odlagano objavljivanje na svakih sat da bi se u nedelju odlucilo da ne treba paliti i onako uzavrelu atmosferu izmedju "najvernijih,najodanijih" sa jedne strane i kluba sa druge strane.Klub ne zeli da deli navijac na nas i njih.
                      Imao sam ja nekada kolegu koga je pretpostavljeni jezivo nervirao. Inače sam ga vozio na posao svaki dan, bilo mi usput.

                      I jednog dana Zoki ti ulazi u kola sav važan i objašnjava šta taj misli ko je on, pa kakvo je to ponašanje, pa ne može više tako, i kako mu je svašta rekao...ali u sebi.

                      (Ništa nisam izmislio, citat, doslovce).

                      E tako i ovi naši, jednako su hrabri i jednako imaju muda da se usprotive i kažu šta treba.


                      PS

                      Ali u sebi.
                      Last edited by Laki21; 30-01-18, 16:10.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Perverzan je u smislu imena koji sad igraju, nakaradn je bio posto nisi imao centra i pg back up...Doveo si iz lige njaboljeg strelca i centra da popuni rotaciju sa velikim evropskim iskustvom itd...a oni su 8-9-10 igraci u rosteru...Sad je to ozbiljan skup individualaca i tu nema price, za ABA samo jaki kao crna zemlja ako budemo kompletni ..Da je ostao onaj tim sa sve Keseljom to bi bilo nakaradno duboko, ove promene su legle tj dva nova igraca...

                        Imas 7-8 iskusnih EL igraca dva IZ D lige itd..6 stranaca ne moze to biti lose moj prijatelju nikako...samo kazem dok ne uzme ABA ligu i vidim kakav je finisher ne mogu da ga ocenim najbolje...ne mogu reci da sam ocekivao nesto vise ili manje nego sto je sad, sa tim da neke pobede u EL nisam ocekivao, negde gde smo izgubili sam ocekivao pobede itd...Trenutno igramo blago iznad mojih ocekivanja ali to je ovaj momenat..itd itd..
                        Imaš Peru i Bjelica koje ubrajaš u te iskusne EL igrače, prvi ne može da izdrži ritam igranja, drugi se raspada duže od mesec dana, što je isto posledica previše igranja nego što može da podnese. Laza je takođe taj "iskusni" EL igrač, pa smo svedoci utakmica gde nije mogao da se sastavi ne samo u napadu nego i u odbrani.
                        Feldinu je trebalo vremena da uhvati pravu formu i on je do povrede pružao više nego u Pao-u.
                        Ročesti je u 90% mečeva pružio i više nego što se od njega očekivalo i njegov blagi pad se poklopio sa većim protagonizmom Enisa koji je jednako tako blag, za sada.
                        Ono što sam pisao da očekujem od Dangube na početku sezone sada se u potpunosti ostvaruje i slobodno se može reći da je njegova igra najveća potvrda da se u klubu radi kako treba.
                        Janković je bio basketaš po pisanju forumaša, a izrasta u legitimnu prvu opciju na 4 jednog EL tima.
                        Omiću je cela ova ujdurma pomogla da bude opšteprihvaćen od strane normalnih i uravnoteženih navijača, ali ako gledamo čisto košarkaški još puno vremena će proći dok ne dođe do njegovog potpunog uklapanja u tim.
                        Dobrić je prošle godine ovakve partije pružao u KLS-u, a sad predstavlja legitimnu EL opciju što je za većinu navijača nepojmljiv kvalitativni skok.
                        Tako da tim niti je "nakaradan" niti "perverzan" ima još puno toga što može da se unapredi, individualno i timski, ali je i ovaj nivo u ovom trenutku nedostižan na Jadranu, što je najbitnije.
                        Last edited by dekkard; 30-01-18, 16:16.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ne radi se o mudima, vec o zdravorazumnim odlukama.Saopstenje i napusavanje bi izmamilo neciji aplauz, ali bi potencijalno napravilo probleme.Nije Cova glup da pravi front sa njima.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Mi navijači KKCZv sa foruma (grupa kojoj i ja pripadam) a i generalno, su kao žena u PMS.
                            Kada pobedi Zvezda - Alimpije bogotac, kada izgubi Zvezda - koji je ovaj nemač pojma, došao je da se uči na Zvezdi...
                            Hvala bogu da ne odlučujemo o sudbinama (igračkim) u našem klubu, do sada bi bar 50 njih prodefilovalo kroz klub (ove sezone).
                            Hvala bogu da (većina) nismo opterećeni izmima.
                            I na kraju, hvala bogu da je ovo "hvala bogu" samo pomoć da objasnim koliko je dobro da svako radi svoj posao.
                            Razmišljao sam skoro da su klubovi u vlasništvu navijača i da se navijači za sve pitaju glasanjem, neki vid samoupravljanja. To bi bila katastrofa, recimo Alimpijević i jedno 10 igrača bi ove sezone napustilo Zvezdu. Da ne pričamo o zamenama koje bi letele posle prvog meča

                            Inače se slažem, čak i ja sam tu negde pa posle neke serije poraza se skroz razočaram, a posle serije pobede mislim da je samo nebo granica.

                            Alimpijević je dobio loše selektiran tim, barem u tom trenutku je bio s 4 ozbiljna igrača, Bjelica, Ročesti, Feldin i Antić. Ostali su igrali loše ili bili povređeni. Neke kritike su bile opravdane na njegov račun, ali verovatno nijedan trener od ovih 15 u EL ne bi radio u ovakvim uslovima. Rade samo treneri kojima Zvezda može mnogo da donese, kao što je Radonjić. Znači istorijska prilika tom čoveku koju možda nikada više neće dobiti.

                            Sada kada su došli Enis i Omić deluje da je baš popunjeno ono što nam je falilo. Za Omića se znalo kakav je igrač i šta će nam doneti, a Enis je bio nepoznanica za neke, pa tako i za mene jer nisam gledao nešto Megu ove sezone. Sada Alimpijević na raspolaganju ima Omića, Dobrića, Dangubića, Enisa, Lesora, Jankovića i Davidovca uz ovu četvoricu. Kada bi Pero igrao i Feldin se oporavio, zaista i više nego pristojan tim. Realno Alimpijević je uzeo 8 pobeda posle 20 kola, a ja sam očekivao da će biti između 8-10 pobeda posle 30 kola, tako da sam igrama u EL i više nego zadovoljan.

                            Odbrana počinje da liči na nešto i to je ono što me i najviše raduje. Recimo protiv Olimpijakosa smo 3/4 odigrali odličnu odbranu, samo smo u trećoj primili 29 poena. Kada se pogleda sada tim, tu ima ozbiljnih opcija za dobru odbranu, petorka Enis Lazić Dangubić Janković Omić je odlična defanzivna petorka.

                            Pobeda protiv Baskonie može mnogo da znači, ali to mi deluje kao veoma nerealna opcija. Moj san da imamo 7/10 i odemo u top8 i dalje živi. Samo zamislite kako bi se osećali Andrej&Alek, Delije i sva govna koja bi rado videla leđa upravi da odemo u top8 i osvojimo sve. Još kada puknu na BG izborima, joj previše maštam sada

                            Comment


                            • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Gurović: “Kažu lopov lopova oseti u autobusu, tako sam i ja recimo prepoznao Gudurića da može da bude dobar igrač ili Dobrića. Kad sam došao, saigrači su Dobrića zvali Gvozden. Ja rekoh, momci, što Gvozden? Oni, pa treneru videćete. Mi na treningu, on ’er bol’ jedan, drugi - svaku petu ubaci. Ja rekoh – sine, sad znam zbog čega te zovu Gvozden. Sedam posto za tri, ja to nisam video u životu. Kako misliš da napreduješ? On kao, pa ne znam. Evo ja ću ti reći. I tako je i bilo. On stvarno ima jednu crtu isto u sebi, veliki je radnik, ima radnu etiku, hoće da radi, dobro je dete, mnogo dobar momak. Par puta smo se šalili, ono za zeta da ga uzmeš. Stvarno, jedno divno stvorenje. Baš mi je drago da je tu, svojim radom je zaslužio''!

                                Comment

                                Working...
                                X