Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Glavni utisak je - iskustvo u Zvezdi ostaće mu važno i posebno za ceo život.
    "Iskustvo je neprocenjivo! Jeste veliko biti u Crvenoj zvezdi, ali je mnogo važniji način na koji si bio u Crvenoj zvezdi. Nego samo biti u njoj. Da bi se upotpunio pravi utisak fale osvojeni trofeji. U svim drugim aspektima neprocenjivo životno i trenersko iskustvo. A svakom pametnom čoveku ovakvih iskustava nikada nije dosta”.

    -----I nama isto neporcenjivo...bacio si nas u cabar

    Sezonu su obeležile velike varijacije u formi igrača. Milko Bjelica svakako nije jedini, ali jeste primer takvih igara. Počeo je odlično, a onda…
    "Da znam koji je konkretno razlog tome - to se onda ne bi desilo. Sprečili bismo. Pitaš me konkretno za Bjelicu. To je momak koji je jedan od većih sportista, profesionalaca koje sam upoznao. I sada sarađivao. Dečko koji je bez izostavljenog treninga. Bez jedinog problema. Bez jedne negativne misli ka njemu. Zaista ne znam gde je tu šta i kako krenulo. Ne bih znao da ti kažem. U svemu tome teže mi je palo to što se desilo iz jedne izuzetno dobre sezone. Jedna od najboljih njegovih, siguran sam u to. Do nekog januara je igrao u fenomenalnoj formi. I onda dolazi do tog pada. Ali to je sport. Koliko puta smo čuli za takve slučajeve? Nije on, ali ni drugi igrači kojima se to desilo, ni prvi ni poslednji da se to nekome dešava".


    MOZDA ZATO STO SI COVEK IZRAUBOVAO I STAVIO NA CETVORKU 30+ minuta itd...cele jbne sezone+SI GA JOS POSLA U BELORUSIJU SA REPKOM..

    Rastanak sa klubom prošao je u prijateljskom tonu.
    "Zašto sporazumni raskid? Imao sam ugovor na tri godine i zato što svakako ne postoji kod mene želja da bilo šta stavim u prvi plan osim normalnog, prijateljskog razlaza sa klubom. Od tog kluba sam dobio, i od predsednika Čovića, zaista dobru podršku. Nema razloga da se raziđemo na drugačiji način i pod drugim okolnostima od ovih kakve su bile".

    Ostaces NC u lepom secanju )


    Od Kupa kao da je pala cela situacija? Da li je bilo problema sa igračima u bilo kom smislu? Da li je problem u selekciji, odnosno njihovom manjku pobedničkog karaktera u odlučujućim utakmicama?
    "Što više puta čujem to pitanje sa više strana shvatam da živimo u zatrovanoj zemlji gde mišljenje kreiraju pogrešni ljudi. Pogrešni naslovi i pogrešne priče. Od nečega što je lepo pravi se tabloidna priča. Da li sam imao problem sa igračima je potpuno izlizana i pogrešna priča da nemam reči. Mi smo u decembru imali osam pobeda na 10 utakmica. U januaru isto igramo odličnu košarku. Sa takvom pričom odlazimo na Kup. Problem nije postojao. Nije Zvezda ni prva ni poslednja da se ima neshvatljive padove. Definitivno, u svakom poslu postoje određena neslaganja, čisto poslovni odnosi. Takvi i treba da budu između trenera i igrača na terenu. Van toga uvek se može otići na večeru, piće, popričati i to sam im tokom sezone rekao. Nemam problem sa tim stvarima".



    Koji su Alimpijevićevi dalji planovi?
    “Moji planovi su pre svega odlazak na Letnju ligu. U međuvremenu će se nešto drugo desiti na poslovnom planu. Ne treba zaboraviti da smo kao klub sa limitiranim igračima za evropske uslove napravili odličan utisak. To sve ide u tom pravcu, ali ne treba o tome razmišljati. Ima i drugih stvari o kojima moram da razmišljam, a to je porodica koja je najviše trpela. Pedeset devet letova avionom, 80 i nešto dana van Srbije… Porodica je trpela".


    Ali najtužnije od svega je što on uopšte nema predstavu šta se dešavalo. Veći uvid imamo mi odavde nego on s lica mesta.

    I šta sad čovek da kaže?

    Gospodi pomiluj.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Sta prica ovaj muceni Alimpijevic!?
      Mene je sramota da citam ovo, a poznato je da je on besramnik epskih razmera...

      Comment


      • Nista, bilo mu je lepo, usput nas je upropastio...bitno da je naucio nesto...e ali porodica je trpela...da nije mislio na Covica
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Daleko mu lepa kuca.
          Nadam se da vise nece prismrdeti ne blizu zvezde, vec pionira.
          Nadrkanko obican

          Comment


          • Ako ista imace nove ideje za sledecu sezonu

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Najveci fail je ovo sa Perom Anticem. Kao imas centra a u stvari ga nemas. Kao doveo si pojacanje a u stvari nisi. Kao hteo je da se oprosti sa titulom u Zvezdi, a finale je presedeo na tribinama - kamo blokade, inekcije, analgetici ako se najvise zbog toga vratio? Cuva se covek... verovatno ga ceka karijera golfera.
              Da li neko ima informaciju, da li se Rope barem pojavljivao na treninzima i radio sa Lesorom i Jovanovicem u periodima kada nije igrao?
              Msm, na osnovu toga kako su izgledali ova dvojica, naslucujem odgovor, ali me bas zanima. Mislim da je i to bila jedna od ideja. Kao, malo igra, malo tutorise mladje...

              Comment


              • Posle ovog intervjua i poslednji mohikanci na ovom forumu su VALJDA shvatili da je on jedan težak nemač pojma. Čuj, on ne zna šta se desilo? Da nismo trebali da pitamo Ljubišu Trgovčevića? Ko je sa igračima radio, ko tempirao (iako taj termin dotični očito ne poznaje) formu? Nsmo to radili mi forumaši, nije ni Moskitos, ni Čanak već ovaj pokušaj od trenera, daleko mu lepa kuća.
                Jesenas sam se bojao da ne prođe kao Lazić, da ga Čo potroši za mesec dana...bolje bi bilo da se taj scenario desio, ne bi on potrošio Zvezdu. Urnisao je tim a mogu reći i klub i to malo zbog rezultata klub a tim zbog igre, mi igru nemamo.
                Last edited by nebitan; 12-05-18, 07:11.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Danas izuzetno tesko gostovanje u Cajetini protiv uvek neugodnog i max motivisanog protivnika . Bice jako tesko .

                  Comment


                  • Ali deo izjave oko Topica ,,Ja ga doveo u Zvezdu,, itd,itd
                    Dace bog da vise ne pridjes kosarkaskom klubu.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ali deo izjave oko Topica ,,Ja ga doveo u Zvezdu,, itd,itd
                      Dace bog da vise ne pridjes kosarkaskom klubu.
                      WTF? Jebote, svi znaju ko je Milenko Topic, a za Dusana Alimpijevica pre postavljanja za trenera KKCZ je znala samo najuza familija i najzagrizeniji navijaci.
                      Last edited by kronostime; 12-05-18, 10:14.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Jedno od prijatnijih stvari ovog kLS A , je Nenadic iz Fmp a, bas je napredovao i namece se lepo za prvi tim.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Jedno od prijatnijih stvari ovog kLS A , je Nenadic iz Fmp a, bas je napredovao i namece se lepo za prvi tim.
                          Davno sam rekao da je interesantan igrac

                          Comment


                          • Alimpije se popisao na to malo imidza koji je imao,sad pravac neka africko-azijska zabit na 5-6 god da se ovde zaboravi na tebe,jer te neće niko uzeti sada ni uvijenog u 500e! JADNIK

                            Comment


                            • Ico, opusti se, popij pivo...

                              Comment


                              • Vraceni smo 5 godina unazad. Pitanje je kako i sta dalje ????
                                Evidentno je da Covic nije u stanju da obezbedi stabilan budzet, privuce sponzore. Postavlja se pitanje sta je onda posao predsednika????
                                Jesmo drzavni klub ali meni je fascinantno da mi nismo u stanju da obezbedimo budzet od 5 miliona godisnje.
                                Reci ce neko to je nedostizno. Ja mislim suprotno.
                                Postavlja se pitanje zasto najbogati ljudi u Srbiji ne ulazu ni jedan jedini dinar u sport? Kako to da Miskovic, Kostic, Karic, Jevrosimovic itd,itd nemaju interes da sponzorisu klub koji igra EL??
                                Zasto kompanije koje imaju godisnju zaradu koja je meri stotinama miliona a posluju u Srbiji ne sponzorisu klubove. Jedan SBB, razne banke, multinacionalne kompanije poput Telenora, VIPa da ne nabrajam dalje.
                                Budzet od 5 miliona je mizerija uz ispunjenost nekih drugih uslova.

                                Comment

                                Working...
                                X