Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Алимпијевић је морао већ да буде бивши. Овако са њим виси и титула у КЛС,Партизан је осетио крв,па им мотивације неће недостајати. Узимајући у виду да је Омић још увек ту,делија неће бити ни у финалу,то је још један минус за Звезду.

    Нису само потребне промене у играчком кадру,потребне су промене и у струки,па и у неким помоћним тренерима. Ни један играч,сем Добрића и донекле Давидовца није напредовао,па мајку му шта сте радили од августа до сада..
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Originally posted by Дијаз View Post
      Алекса Раданов може да игра 1-3.Директно се гуши форсирањем јуниора и Кешеља, с којим не знам шта покушавају.Да му нагрувају статсе, не би ли се неко зајебао да га покупи?Постали смо лош микс фмп-а и Меге.
      Синоћна утакмица је била иделана за бацање у ватру младих играча.Сама по себи небитна, ништа не одлучује, неизвесна, на гостујућем терену, најбољи играчи у ауту.Само је дечка требало убацити и дати му лопту.Али јок.Добиће 15 минута против Златибора, кад се "носиоци" уморе.
      U ćošku
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Kao što rekoh, manite se ćorava posla sa basketom.

        Vidimo se večeras u 18h na Marakani u ime Boga !!!

        Comment


        • Od danas bez nerviranja, ko ih jbe...iskreno..ne mislim na klub i igrace, vec upravu i trenera...to su sve realno ljudi sa sumnjivom prosloscu i neuki za bilo sta...alimpije,covic, ristovic, ilic, vujicin itd...To je odlika svakog preduzeca drzavnog u Srbiji, na celu covek sumnjive proslosti, koji pumpa lovu i ispod njega glupi i neuki ljudi sa sega mega diplomama ako ih neko uopste ima...

          Mi smo preslikano stanje drzave..kad dodjes u klub ili preduzece kao da si dosao na slavu...bili smo dugo u opancima i cipele su tesne...pa smo se vratili u opanke..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Kao što rekoh, manite se ćorava posla sa basketom.

            Vidimo se večeras u 18h na Marakani u ime Boga !!!
            Druze, omasio si temu..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Druze, omasio si temu..
              Ma jok. Ćorava su posla ovo sa Čovićem, naprasno tvrdoglavi neće odustati. Možemo mi ovde da vrtimo jednu te istu priču u krug dokle ti je volja.

              Lepo mi da večeras podržimo ove sezone zdraviju frakciju, ma kroz istoriju zdraviju frakciju kluba.....kao što sam jednom i napisao basket i onako nikada nismo znali da igramo, u fudbalu smo bili i prvaci sveta.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ma jok. Ćorava su posla ovo sa Čovićem, naprasno tvrdoglavi neće odustati. Možemo mi ovde da vrtimo jednu te istu priču u krug dokle ti je volja.

                Lepo mi da večeras podržimo ove sezone zdraviju frakciju, ma kroz istoriju zdraviju frakciju kluba.....kao što sam jednom i napisao basket i onako nikada nismo znali da igramo, u fudbalu smo bili i prvaci sveta.
                Kad ti vise volis fudbal, ocigledno.
                A kosarku znamo da igramo ali zensku... 29 titula i prvakinje Evrope.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ma jok. Ćorava su posla ovo sa Čovićem, naprasno tvrdoglavi neće odustati. Možemo mi ovde da vrtimo jednu te istu priču u krug dokle ti je volja.

                  Lepo mi da večeras podržimo ove sezone zdraviju frakciju, ma kroz istoriju zdraviju frakciju kluba.....kao što sam jednom i napisao basket i onako nikada nismo znali da igramo, u fudbalu smo bili i prvaci sveta.
                  Off
                  Koja zdrava frakcija druze...Tvorza prodaje 2 najbitnija igraca na polusezoni pred najvazniji mec u novijoj istoriji, srecom pa je liga namestena i smesna pa se to nije rezultatski osetilo. Sad kada krenu tek prodaje za kikiriki i stavljanje para u licne dzepove i u fudbalu cemo mi brzo na ove kosarkaske grane, mentalitet je to...
                  Last edited by Vinsanity87; 25-04-18, 10:49.

                  Comment


                  • @Dijaz +1945

                    @Brajkula +1389

                    ..kad se već očigledno resetujemo, daj decu da igraju, vraćaj Simanića i Apića, pa i Nenadića, a ne ove penzionere, košarkaške Sutlijaše! Mnogo smo loši za gledanje, tuga..

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ma jok. Ćorava su posla ovo sa Čovićem, naprasno tvrdoglavi neće odustati. Možemo mi ovde da vrtimo jednu te istu priču u krug dokle ti je volja.

                      Lepo mi da večeras podržimo ove sezone zdraviju frakciju, ma kroz istoriju zdraviju frakciju kluba.....kao što sam jednom i napisao basket i onako nikada nismo znali da igramo, u fudbalu smo bili i prvaci sveta.
                      Fudbal zdrava frakcija? Sa prepoštenim Terzićem? Au, jebemti život.

                      Comment


                      • Originally posted by Cristina1971 View Post
                        Kad ti vise volis fudbal, ocigledno.
                        A kosarku znamo da igramo ali zensku... 29 titula i prvakinje Evrope.
                        Cekamo u cetvrtak 30 tu titulu i trecu Zvezdicu, bice tesko ali devojke se stvarno bore.

                        Comment


                        • Originally posted by Cristina1971 View Post
                          Kad ti vise volis fudbal, ocigledno.
                          A kosarku znamo da igramo ali zensku... 29 titula i prvakinje Evrope.
                          Kristina ti pratis zene? Igrala kosarku ili?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Fudbal zdrava frakcija? Sa prepoštenim Terzićem? Au, jebemti život.
                            Sa trenerom i 20 igraca koji su zvezdasi , povratnici ili oni koji su sanjali zvezdin dres sa strancima koji ne izgledaju kao da ih je neko naterao da igraju, klub i Zvezda nisu Covic ili Terzic.

                            Comment


                            • Igrala davno.. Dok sam zivela u Bg vise sam pratila. Sada slabo.

                              Comment


                              • @ Brajkula Gresis sinak, silno gresis, ja cu ti pokazati kako se prave eroplani

                                SBBKBB, kakve bi reakcije bile kada da je Covic preuzeo i FK?

                                Vecina (ne mislim konkretno na navijace koji pisu na forumu ) navijaca pamti poslednjih 7-8 meseci, pojedincima secanja pocinju od druge Ra-ove sezone, oni malo realniji pamte i odnosenje koseva sa Kalisa, dok ima i nas koji pratimo i pamtimo Cz u poslednjih 30+ godina. I ne samo KK ili FK klub .

                                "Najverniji" su uglavnom fudbalski navijaci, ali imala je i KK blistave sezone, prepun Pionir i pre Covica i to u EC, u EL takodje, tako da meni, 'obicnom' navijacu Cz po malo smeta ova podela na fudbalske i kosarkaske navijace (ne kazem da toga nema ).

                                Trenutno, dok ne vidim protiv kandidate (i to zvanicno) ,iako imamo losu sezonu iza sebe, ne bih menjao Covic Dr Nebojsu. Promene u igrackom i strucnom stabu su vise nego potrebne.

                                Iako KLS nema nikakvu tezinu sto se tice takmicenja u sledeceoj sezoni (EL, ABA ) itekako, u ovom trenutku, ima. Zbog gubitka kupa, zbog gubitka ABA i da pokazemo SNS mezimcetu gde mu je mesto, u ovom trenutku, po svim parametrima, par nivoa ispod nas.

                                Comment

                                Working...
                                X