Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BTW, kreten na klupi nije proslovio bukvalno ni slovo samokritike u vezi jučerašnje blamaže. Đon obraz. Ali spodoba bukvalno truna srama nema.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Arsic je za ovog naseg nemacapojma profesor za kosarku sta mu uradi covek u dveutakmice jednu u kupu i juce to je strasno.

      Comment


      • Da ima obraza ovaj nemac pojma trener bi sam dao ostavku posle jucerasnje blamaze. Ali koliko su igraci bili bezvoljni to je poseban momenat. Kao da su dosli na radnicke sportske igre. Pa i onda bi se vise trudili. Omic celu utakmicu u minus fazi ali Jovanovic greje klupu. Takodje i Radanov. Kog su ga djavola prebacivali .

        Comment


        • Originally posted by ajkisloba View Post
          Arsic je za ovog naseg nemacapojma profesor za kosarku sta mu uradi covek u dveutakmice jednu u kupu i juce to je strasno.
          Није их он водио у купу.

          Comment


          • Po meni je ovo ocekivano.
            Igrace boli.ona stvar da se cimataju u KLS ligi. Feldin, Rocesti vec razmisljaju o odmoru, novom ugovoru itd,itd.
            Problem je sto Alimpijevic nema ama bas nikakav uticaj na tim. Igraci ga ne slusaju, nema autoritet. E sad ja sam ubedjen da taj autoritet medju igracima moze da se stekne samo znanjem, nikako dranjem, lupanjem samara, pretnjama i slicno.
            Gotovo svi igraci su u karijeri prosli 100 puta vise stvari nego Alimpijevic. Vide to ubedjen sam na treningu i Rocesti, Antic i ekipa. To da doneses svesku i u njoj nacrtano 50 napadcih akcija i podelis igracima ne znaci da si dobar trener.
            Igra od sinoc je pokazatelj totalnog raspada tima. Bukvalno radi ko sta hoce. Najvise brinu mladji igraci. Ne razumem sedenje Jovanovica i Radanova na klupi????
            Ali Covic najbolje zna pa nije frka[emoji23]

            Comment


            • Trebalo je da se zahvali Rocestiju, Feldinu, Lesoru. I da se prebaci jos koji klinac . Bolji bi bili 100 puta.
              Ali posto Covic dr Neba zna najbolje, sto se mi brinemo.

              Comment


              • Ovaj je jos trener? hahaha
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Jel Alimpije razgovarao sa igracima sta nije u redu ?????
                  On praktikuje te razgovore[emoji23][emoji23][emoji23]

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ovaj je jos trener? hahaha
                    Ceka da se oslobodi mesto u Bayernu.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Cristina1971 View Post
                      Da ima obraza ovaj nemac pojma trener bi sam dao ostavku posle jucerasnje blamaze. Ali koliko su igraci bili bezvoljni to je poseban momenat. Kao da su dosli na radnicke sportske igre. Pa i onda bi se vise trudili. Omic celu utakmicu u minus fazi ali Jovanovic greje klupu. Takodje i Radanov. Kog su ga djavola prebacivali .
                      Samo da te obavestim da se tamo gine za loptu
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ceka da se oslobodi mesto u Bayernu. [emoji3]
                        Znam neke selektore bez angažmana, ali sumnjam da bi dorasli zadatku, nisu se ni do sada pokazali. Neki Ataman level trenera [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Mi zadnjih 5minutaigramo sa bekovskim ''tandemom'' Covic i Rocesti, ne mogu nista da odbrane, ne protiv Borca nego protiv Bombardera iz Male Mostanice....Omic sutira bacanja od prozivke Keselja kao coacha 1-14....Keselj i FC nam postali glavni igraci, dali 45% poena...

                          Evo pisajte me ako ovo je ovo normalno, sezona je vec propala, ali NC pokusava da nam se zgadi zivot, pola ljudi navija kontra Zvezde, atmosfera na visini..

                          Proslih godina Simon igra sa blokadom, Jovic koji vazi za metiljavog isto..pokusavaju..Gibson igra pocepanim misicem, Doelman povredjen, Barovic sa inekcijama...kod nas Antic se zeza na klupi, dok Dangubicanema ni pored drugara sa kojim je izgarao celu sezonu.....meni je to neverovatno..Pa secamo se da je i finale pre 2-3 godine Bobi igrao sa povredjenim stopalom....neverovatno...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Još jedno zapažanje od juče - lepo je videti da naši najveći talenti dobijaju pravu ulogu i minutažu. Najveći talenat, sin Filip - 26 min, Aleksa Radanov - 0 min.

                            Treba čestitati mlađahnom Zetu od Lazarevac na hrabrosti da ih odmah baci u vatru.

                            Tako treba!!!

                            Brže, jače, bolje!!!
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Mi zadnjih 5minutaigramo sa bekovskim ''tandemom'' Covic i Rocesti, ne mogu nista da odbrane, ne protiv Borca nego protiv Bombardera iz Male Mostanice....Omic sutira bacanja od prozivke Keselja kao coacha 1-14....Keselj i FC nam postali glavni igraci, dali 45% poena...

                              Evo pisajte me ako ovo je ovo normalno, sezona je vec propala, ali NC pokusava da nam se zgadi zivot, pola ljudi navija kontra Zvezde, atmosfera na visini..

                              Proslih godina Simon igra sa blokadom, Jovic koji vazi za metiljavog isto..pokusavaju..Gibson igra pocepanim misicem, Doelman povredjen, Barovic sa inekcijama...kod nas Antic se zeza na klupi, dok Dangubicanema ni pored drugara sa kojim je izgarao celu sezonu.....meni je to neverovatno..Pa secamo se da je i finale pre 2-3 godine Bobi igrao sa povredjenim stopalom....neverovatno...
                              To je zato što su ostale ekipe timovi. Kao što je i naša bila dok Bednik nije seo na klupu.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Алекса Раданов може да игра 1-3.Директно се гуши форсирањем јуниора и Кешеља, с којим не знам шта покушавају.Да му нагрувају статсе, не би ли се неко зајебао да га покупи?Постали смо лош микс фмп-а и Меге.
                                Синоћна утакмица је била иделана за бацање у ватру младих играча.Сама по себи небитна, ништа не одлучује, неизвесна, на гостујућем терену, најбољи играчи у ауту.Само је дечка требало убацити и дати му лопту.Али јок.Добиће 15 минута против Златибора, кад се "носиоци" уморе.

                                Comment

                                Working...
                                X