Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • )

    Ne mislim na vest da pregovaramo sa njim vec sam ga mnogo pre toga predlozio kao nekog ko bi mogao biti zanimljiv. Mozda nisam ispratio svaki post, ali skoro pa sam siguran da do tad njegovo ime nisam nigde procitao. U svakom slucaju nebitno. Ova sezon ode niz vodu. Zalgiris igra F4 a mi necemo ni kls uzeti
    Ovaj tim je od starta kriv kurac a vodi ga nedorastao trener. Veliki fejl za covica. Sigura sam da braca posle ove sezone ulaze u klub

    Comment


    • Riba smrdi od glave,tako da nije posteno napadati samo Alimpijevica.Covic bi trebao da snosi najvise krivice za ovu sezonu.Mislio je da ce sa veteranima kao sto su Antic,Keselj,Rocesti i "talentima(?)" Jankovicem,Davidovcem i Dobricem da iznese sezonu.Dovoljan nagovestaj kraha ove sezone je trebao da mu bude jasan kada na pocetku evrolige u Areni nije mogao da nakupi 5 000 gledalaca,Pionir je takodje zvrljao prazan u EL.Jednostavno su svi navijaci bili saglasni da ovaj tim nema ni snage ni zelje da nesto uradi.

      Ali jedna stara izreka kaze:"Budala uvek nadje izgovor"! Tako da se od Covica moze cuti da iza zvezdinog neuspeha stoje CIA,KGB,Vatikan,masoni i ostale mocne sile.Naravno da nece priznati da nema para i da je sa svima u svadji.

      Videcemo sta nam leto donosi ali ako Covic ostane pri svom stavu,vratice nas svojim vodejenjem kluba u tu famoznu 2011 koju svaki dan pominje.Napisao sam nakon poraza od Buducnosti u prvoj utakmici finala da Coviceva kola vrtoglavo jure ka dubokom kanjonu i da ce se na kraju survati na dno.

      Comment


      • Nadam se da braca stvarno imaju ambiciju da uzmu klub... Jos kad bi se poklopilo da Bajern ne uzme titulu

        Comment


        • Napisao sam vec jednom ... da ni u sali ne prizivamo da najveco zlo koje je krocilo srbijom dodje na celo kluba.

          Comment


          • Kao sto sam bio za to da se posle Cibone (mada i pre) zahvalimo tadasnjem treneru, tako sam i sada za to da se ucini isto i sa sadasnjim, ali samo pod uslovom da se dovede iskusna zamena koja ce moci da uspostavi kontinuitet igre. Postavili su jedan glavni cilj, nisu ga ostvarili i normalno je da u tim okolnostima dodje do promene trenera. Na KLS-u se ne moze izvuci losa sezona ali se moze potvrditi.
            Pokazalo se pogresnim izolovati jedan cilj u toku sezone, i ostala takmicenja podrediti tom cilju. Napravio se veliki pritisak kako na igrace, trenera tako i na javnost, tako da posle toga sada gledamo samo izduvani balon. A pobednicki duh kada se izgubi posle se tesko vraca. Mnogo gresaka ove sezone, i mnogo izgubljenih para a pare su se gubile i proslih sezona. Kad pomislim koliko novca je izgubljeno na Mekelu, Sofou, Tompsonu, Enisu, Bjelici, Keselju....to se vec ne moze reci da je slucajno. A koje mlade igrace smo izbacili? Jedina dobra stvar ove sezone je Ognjen Dobric i prava je steta sto mu prosle sezone nije pruzena sansa.
            Last edited by mmajstor; 24-04-18, 20:57.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Kao sto sam bio za to da se posle Cibone (mada i pre) zahvalimo tadasnjem treneru, tako sam i sada za to da se ucini isto i sa sadasnjim, ali samo pod uslovom da se dovede iskusna zamena koja ce moci da uspostavi kontinuitet igre. Postavili su jedan glavni cilj, nisu ga ostvarili i normalno je da u tim okolnostima dodje do promene trenera. Na KLS-u se ne moze izvuci losa sezona ali se moze potvrditi.
              Pokazalo se pogresnim izolovati jedan cilj u toku sezone, i ostala takmicenja podrediti tom cilju. Napravio se veliki pritisak kako na igrace, trenera tako i na javnost, tako da posle toga sada gledamo samo izduvani balon. A pobednicki duh kada se izgubi posle se tesko vraca. Mnogo gresaka ove sezone, i mnogo izgubljenih para a pare su se gubile i proslih sezona. Kad pomislim koliko novca je izgubljeno na Mekelu, Sofou, Tompsonu, Enisu, Bjelici, Keselju....to se vec ne moze reci da je slucajno. A koje mlade igrace smo izbacili? Jedina dobra stvar ove sezone je Ognjen Dobric i prava je steta sto mu prosle sezone nije pruzena sansa.
              Kako..Guduric, Lazic, Dzenkins..Simon,Danguba...bio MVP KLS lige? WTFCK ju pricas men
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Nadam se da braca stvarno imaju ambiciju da uzmu klub...
                Mislim da su spremni


                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Kako..Guduric, Lazic, Dzenkins..Simon,Danguba...bio MVP KLS lige? WTFCK ju pricas men
                  Bilo je vec reci o ovome ranije...ne moramo da se ponavljamo. Laza i Dzenkins karijeru mogu da nastave u Bajernu, Danguba je nesto napredovao tek ove sezone, a Gudura po odlasku iz Zvezde se razlikuje od Gudure po dolasku samo po Evroligaskom iskustvu. On je vec dosao kao najbolji mladi evropski igrac. Evo sada Radanov ne dobija minutazu koju bi trebalo, a Jovanovic je mesto ustupio Anticu koji je presedeo na tribinama....koje je racionalno objasnjenje za to?
                  Last edited by mmajstor; 24-04-18, 21:06.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Uvek je bolje uzeti igrača, kada se radi o približno sličnom kvalitetu, koji je željan košarke i dokazivanja nego ispušenu muštiklu.
                    Upravo. Ili pitez sa Perom , jbt doveo si veterana da igra pet meceva u sezoni, totalni fijasko ali totalni i slusam sad konferenciju on ni jednog trena sebe ne krivi , te ponavljamo greske i slicno pa nauci covece iz gresaka vise, bas postoji problem ali moramo da volimo klub drugi nemamo.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Bilo je vec reci o ovome ranije...ne moramo da se ponavljamo. Laza i Dzenkins karijeru mogu da nastave u Bajernu, Danguba je nesto napredovao tek ove sezone, a Gudura po odlasku iz Zvezde se razlikuje od Gudure po dolasku samo po Evroligaskom iskustvu. On je vec dosao kao najbolji mladi evropski igrac. Evo sada Radanov ne dobija minutazu koju bi trebalo, a Jovanovic je mesto ustupio Anticu koji je presedeo na tribinama....koje je racionalno objasnjenje za to?
                      Neke pare bi stavio da si ti stvarno Sale Djordjevic
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • hahhahahahahah koliko je nasa zvezda postala jadna i bedna, sprdacina od kluba.
                        ABA liga pod upitnikom, za sledecu sezonu.
                        Last edited by Manda77; 24-04-18, 21:39.

                        Comment


                        • Originally posted by Klaymen View Post
                          Napisao sam vec jednom ... da ni u sali ne prizivamo da najveco zlo koje je krocilo srbijom dodje na celo kluba.
                          Braca su gola govna ali veceg lošaka i ništarije od Čovica nema, tako da ne stoji argument "ne prizivajmo ove zato sto su zlo".

                          Comment


                          • Originally posted by Manda77 View Post
                            hahhahahahahah koliko je nasa zvezda postala jadna i bedna, sprdacina od kluba.
                            ABA liga pod upitnikom, za sledecu sezonu.
                            Aba liga je obezbedjena, opusteno kao i evrokup.

                            Comment


                            • Ali proci ce i ovo, imali smo i tezih trenutaka i 13 godina bez titule , znate vec kako i koliko je Zvezda urusavana sada se to radi iz zelje da jedni isti kontrolisu sve, Covicu mnogo zameram za ovu sezonu ali istrajnosti da ne pusti Sns u klub kao Partizan skidam kapu. Nazalost tesko da ce izdrzati, ali da vec sad mora da se pravi plan za narednu godinu mora.

                              Comment


                              • Mene fasciniraju ovi ;;umereni'' ovi amerikanci su posteni, oni su pobegli, razgulili i cao zdravo....stvarno reci da je Da ima gram talenta to je ono neverovatno..doslo je dotle da se navija kontra kluba..da ljudi nema na tribinama i da ga oprati vise nema...ok, ako mu je devojka coviceva ..onda ja ne znam..evo sin mu igra, zajebava se...Mislim da li vi uopste kontate u kojim smo mi govnima sad...Ovi NC prijatelji da ne kazem botovi, ne bi bilo lepo..su na izdisaju...cekaju titulu u kls... to je kao da nekom ko se davi, das flashu koka kole...

                                Botovi su najvece zlo Srbije i ostalih stvari, rade direktno protiv navijaca i pokusavaju da iskrive javno mnjenje...sta su sve oni radili da Vam je znati..ali dobro..

                                Covic da je izasao i rekao otkaz, pa cak i sad, mozda bi se i oprao lagano...ovo je sad vec, ogroman bezobrazluk...a izlaza za njega nema...ali bukvalno nema..
                                Last edited by LosmiSK; 24-04-18, 22:28.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X