Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izuzev ove plej of serije (gde je prepreprelos) Bjelica je odigrao korektnu sezonu na 10 poena je 4skoka i 1.5 asistenciju, taako da ne cudi interesovanje za njega. Jednostavno nije on igrac za nas, mi moramo da imamo fajtere energicne igrace (Djenka,Jaka,Kalinic,Cirbes,Miller,Kinzi...) Sve su to prototipi igraca kakve mi moramo da dovodimo u najvecem mogucem broju.

    Comment


    • Bjelica je klasicni alibi igrac. Koristi svaku situaciju da odmori dupe, uvek bira manje zahtevna resenja u igri ma koliko to bilo lose po tim. Ta njegova letargija ubija u pojam. To moze da prodje kod pijanih Rusa i Turaka ovde tesko.
      On tako igra cele karijere i nije cudo sto jos uvek zabada dobre ugovore sa onakvim telom, pokretljivoscu itd,itd.
      Milku najvise zameram igru u fazonu ,, znojav si nemoj da se guras,,
      Sa druge strane ideja da on igra cetvorku je idiotizam. U toj situaciji on mora da napada ledjima protivnicke cetvorke jer nije brzi od istih a on to jednostavno ne zeli.
      Na petici je korisnijijer moze centre napasti licem ka kodu, izvlaciti ih iz reketa sutem itd,itd. Ili je barem to mogao.
      Ali igra de on provede 25, 30 minuta u igri i ima 1 skok je zaista frapantna.
      Milku zelim sve najbolje. Ubosce on jos jedan dobar ugovor ne sumnjam.

      Comment


      • Ja bih voleo da ga vidim kod najveceg neprijatelja

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ja bih voleo da ga vidim kod najveceg neprijatelja
          Mozda ga i prebace u FMP.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Nisam za to da nakon KLS Alimpije ostane na klupi, znao sam da je neiskusan, da ce biti gresaka i sve sto trener njegovog iskustva moze da iznese u timu kao Zvezda ali i pored svega mislio sam da imamo igrace sa kojima je ABA titula realan zadatak. Sto zbog "bocnih udara", forme pojedinaca, sudija i svih ostalih faktora mi nismo uspjeli u tome. To je borba za titulu i najvaznije EL, to smo svi znali a pogotovo ljudi u strucnom stabu. Mi smo na zicer Lesora bili na osvajanje titule ali nije se desilo pa bi bilo muski da se kaze zao nam je, dali smo sve od sebe ali rezultata nema, vise srece mom nasledniku.

            Ako Covic ipak da zeleno svjetlo i za narednu sezonu ja nemam problem sa tim, ne smatram da je AL neznalica, nije, al prosto posao u Zvezdi nosi ogroman pritisak za rezultatima a da pritom izbacujes mlade talente dok niko ne dobija plate na vrijeme, tesko je to, lomi i mnogo bolje od AL i mislim da covjek to ne moze izgurati. Da pozelim srecu timu u nastavku borbe za statisticki pehar pa da sl godine uz mnogo vise pameti vratimo EL medju razmazene.
            Ja se pitam kakvi cemo mi biti sledece sezone. Aspirant za EL ili ce nam i EC biti nebo (kao komsijama ove sezone)? Ako je ovo drugo, onda je Alimpijevic trener po meri. Govorim u ovom trenutku, iako se moze desiti da on izraste u velikog strucnjaka sto on sada jos nije.
            Last edited by drakon1; 17-04-18, 11:39.

            Comment


            • Nadam se da ako zaista ode Bjelica da ce se bar povuci Apic sa pozajmice iz FMP jer mislim da nam svakako treba igrac na 4

              Comment


              • Alimpije i Topic pred finalnu ABA seriju.


                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by drakon1 View Post
                  Ja se pitam kakvi cemo mi biti sledece sezone. Aspirant za EL ili ce nam i EC biti nebo (kao komsijama ove sezone)? Ako je ovo drugo, onda je Alimpijevic trener po meri. Govorim u ovom trenutku, iako se moze desiti da on izraste u velikog strucnjaka sto on sada jos nije.
                  Ako se neke kockice sloze on ce biti veoma dobar, nisi slucajno dva puta trener kola u EL kao rooki, nisi Zalgiris i Oly pobjedio na srecu, ima tu kosarkaskog smisla i znanja, problem su strahoviti pritisci pod kojima je pukao, pa kao sto rece ako nam sezona bude must win all onda mora neko iskusniji a ako bude igraj stim sto imas pa sta bude onda neka mu se da sansa i nek se istrpi i on i Radanov, Simanic, Dobric, Davidovac, Jankovic, Jovanovic, Uskokovic i ostala plejada stvarno dobrih momaka.

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Још кад би се Будућност зајебала да узме Бјелицу за следећу сезону.
                    Postoji mogucnost da zavrsi kod Ennisa, pominje se i Morna, ali mi je to skroz nerealno.

                    Comment


                    • Panchev na aparatima.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Ja bih voleo da ga vidim kod najveceg neprijatelja
                        Jbt, sanjam o tome.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Kad Branimir Lazić napušta Zvezdu?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Šta ti dečko pišeš...
                            Šta nije tačno napisao?

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Bjelica je klasicni alibi igrac. Koristi svaku situaciju da odmori dupe, uvek bira manje zahtevna resenja u igri ma koliko to bilo lose po tim. Ta njegova letargija ubija u pojam. To moze da prodje kod pijanih Rusa i Turaka ovde tesko.
                              On tako igra cele karijere i nije cudo sto jos uvek zabada dobre ugovore sa onakvim telom, pokretljivoscu itd,itd.
                              Milku najvise zameram igru u fazonu ,, znojav si nemoj da se guras,,
                              Sa druge strane ideja da on igra cetvorku je idiotizam. U toj situaciji on mora da napada ledjima protivnicke cetvorke jer nije brzi od istih a on to jednostavno ne zeli.
                              Na petici je korisnijijer moze centre napasti licem ka kodu, izvlaciti ih iz reketa sutem itd,itd. Ili je barem to mogao.
                              Ali igra de on provede 25, 30 minuta u igri i ima 1 skok je zaista frapantna.
                              Milku zelim sve najbolje. Ubosce on jos jedan dobar ugovor ne sumnjam.
                              Nema potrebe da nas i preko Milka ubeđuješ da je Radonja daleko bolji trener od Alimpijevića Milko je loš i na 5 i na 4 ...čak će se više pamtiti onih nekoliko dobrih utakmica na početku ove sezone . A zauvek ću pamtiti zicer protiv Olija i ko zna još koliko sličnih

                              Comment


                              • Ima intervju DA...koji je to sljam..Sto bi rekao jedan coek..necete ga majci...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X