Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by blond View Post
    Nemate ni dugorocan ni kratkorocan plan. Videcemo i da li Trinchi ostaje u slucaju neuspesne sezone.
    Trinki kaze da Ostoja ima ozbiljan dugorocan plan. Za Partizan je upitno sta je ove godine neuspesna sezona....mozda da ispadnu iz ABA lige, tako da trener ostaje 99% posto sta god da uradi na terenu. Jedino moze sam da ode ako provali da ga je Ostoja baronisao...

    edit: s obzirom da ce ovo nekome da smeta, bolje prebaciti na pomracenje....
    Last edited by mmajstor; 13-11-18, 08:50.

    Comment


    • Start da zavara..valjda bi bilo bolje da smo izgubili 10 tekmi do sada. Svakako da je Cedevita realtivno ispala iz trke i siguran sam da ce Trinkijeri napasti ABA ligu i da to zeli, ma sto posto je tako..Davno je on zavrsio sa pravljenjem igraca i tim glupostima, to mogu samo da puse neki klubovi na ovim prostorima..mislim pricu tu...

      Mi imamo dobar start, naravno da se titula nece osvojiti u Decembru. Alimpije kad pogledas do PO imao je smao kiks u kupu..Evropu bolje odradio od sada Tomica, tukao ozbiljne timove...zna se kako se tempira forma a tu je Dejo bio Bog...

      Tomic je u najbolju ruku solidan trener, vidi se da ima akcije,da ima nekog stofa, ali se oslanja maksimalno na proverene snage i strance...nema neke posebne mastovitosti kod njega, ali ide za sad dobro, ali kazem tek je pocetak. Fizicki smo superiorni ispod kosa i to nam je za sad najveca prednost naspram ostalih ABA timova...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Šište kohones Nebojši za rezultate u EC.
        Reklo bi se da da Tomić ima samo dve obligacije ove sezone:
        Uzimanje regionalne i bustanje statistike juniora ali do nivoa da ga preuzmu bez Čokijevog; ,,dođem ti za ovo"...jer za Fiću bi još cirka deceniju šlepovali Vojvode i slične ,,baš najviše na svetu"
        dokazane cigane.
        Opet mislim da ova egzibicija ne može dugo da potraje,
        Regland i Billy već pokazuju naznake sidroma ,,oću, libo me racku".

        ...a može da se tera i ovako, ako mora...još jedna sezona, manje-više.
        Last edited by Wingwalker; 13-11-18, 18:51.

        Comment


        • ja sam se potrudio da vidim dobre stvari koje Filip radi za tim. Neko bi rekao ‘ume da podeli asistenciju’. Medjutim, Filip ima prilicno los i nestabilan sut spolja. Kad zategne odbrana i kad u delicu sekunde moras da doneses odluku da li sutiras ili dodajes loptu saigracu koji je u najboljoj poziciji, odbrana komotno moze da ga pusta na sut i cuvaju ga iza bloka. Tako da se nece on ni asistencija nadavati kad dodju ozbiljni mecevi. Svaki drugi segment igre mu je toliko los da ne bih ni trosio reci na njegove mogucnosti da igra 1 na 1, da odigra odbranu, da krene na neki ulaz... Prosto, pozicija 1 je kljucna pozicija u ekipi i tu ne mozes da se slepas kao limitiran igrac i da se to ne oseti. Tako da, zao mi je Ficko, uzeo si prevelik zalogaj i vrlo brzo ce se to obiti o glavu i tebi i nama.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            ja sam se potrudio da vidim dobre stvari koje Filip radi za tim. Neko bi rekao ‘ume da podeli asistenciju’. Medjutim, Filip ima prilicno los i nestabilan sut spolja. Kad zategne odbrana i kad u delicu sekunde moras da doneses odluku da li sutiras ili dodajes loptu saigracu koji je u najboljoj poziciji, odbrana komotno moze da ga pusta na sut i cuvaju ga iza bloka. Tako da se nece on ni asistencija nadavati kad dodju ozbiljni mecevi. Svaki drugi segment igre mu je toliko los da ne bih ni trosio reci na njegove mogucnosti da igra 1 na 1, da odigra odbranu, da krene na neki ulaz... Prosto, pozicija 1 je kljucna pozicija u ekipi i tu ne mozes da se slepas kao limitiran igrac i da se to ne oseti. Tako da, zao mi je Ficko, uzeo si prevelik zalogaj i vrlo brzo ce se to obiti o glavu i tebi i nama.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Slazem se sa Blondijem, ovaj start moze samo da zavarava, videli smo u Ulmu kad nam pritisnu Reglanda ili kad on nije u igri, mozemo imati i 22-0 ali plej of je najvazniji.
              Naravno. Dovoljno je da u polufinalu odemo na Partizan sa Trinchiem i tu svasta moze da se dogodi. Cak mislim da bi i za njih bilo bolje da budu 4. Za sada sve funkcionise, ali bez Raglanda, Barona ili Fayea u pravoj formi ovaj tim je vrlo ranjiv.

              Zato Tomic mora da nadje nacina da osposobi Nenadica ili Davidovca, jer su to igraci koji umeju da odigraju nesto sa loptom. Dobric, Lazic, Perper nisu igraci koji ce da kreiraju ni svoj ni tudje suteve.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Veceras cerupamo knezeve ko osurenu kokosh! Pun Pionir, podrska pravih ljubitelja kosarke! Da se zacementira prvo mjesto i da se pokaze zapadnjacima ko vozi traktor a ko otvara kapiju

                Comment


                • ko večeras pravi društvo Nenadiću?

                  mogao bi Rile, malo za promenu...

                  Comment


                  • Originally posted by Wingwalker View Post
                    ko večeras pravi društvo Nenadiću?

                    mogao bi Rile, malo za promenu...
                    Istih 12

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • onda ništa...

                      Comment


                      • Samo da mi znati sta je Nenadic toliko zgresio.
                        Decko je pre godinu dana igrao za Dunav u Kls-u, krvavim radom je dobio ugovor u Zvezdi, u FMP-u se nametnuo kao lider tima u domacoj ligi( a verujem da bi se to i ranije desilo da nije bilo sinka), pokazao da moze igrati pleja i da ume da kreira i za sebe i za druge i sada fasuje klupu zbog onog krateza.
                        Ako nam Ficko dodje glave, tatu govnjivom motkom oterati, pa neka u Zelezniku potpisuje ovakve fantomske ugovore.

                        Comment


                        • Ja bih sve iznapusavao i otisao iz kluba momentalno, zato i ne krivim malog sanija, cak i da odu u partizan ne bih im zamerio

                          Comment


                          • KK Crvena Zvezda MTS

                            Ako neko nema sezonsku, a ide mu se večeras, imam kartu viška za parter B.

                            Edit: Ne prodajem, poklanjam.
                            Last edited by Ulični basketaš; 14-11-18, 16:30.

                            Comment


                            • DD in Aleksa aut

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Da vidimo broj izgubljenih veceras na agresivnu odbranu Francuza.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X