Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post


    Evo statistike sa sinocne utakmice, ako nekog uopste zanima.
    Novi trener izgleda definitivno priznat i na oficijelnim papirima...

    Comment


    • Jel bese mi imamo zakazanu jos jednu pripremnu utakmicu pre pocetka Aba lige? I da li se na toj utakmici moze ocekivati kompletan roster ili cemo u sezonu bez odigrane utakmice u punom sastavu?
      Last edited by Gudura; 25-09-17, 16:39.

      Comment


      • Meni je cudno da Antic nije spreman jer je covek od pocetka priprema bio sa ekipom Fenera.
        Dosta ce tim drugacije izgledati kada zaigra Pero, Dobric, Laza.

        Comment


        • Feldin opet mizernih 5 poena.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Feldin opet mizernih 5 poena.
            Kako opet???

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Kako opet???
              Ok protiv Olija je imao....koliko 6 ? 7 ?

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ok protiv Olija je imao....koliko 6 ? 7 ?
                Aha
                Ma on nije problem. Gledao sam ga protiv Lokomotive i ispogadjao je sve ono sto je promasivao u ova dva meca. Bice on OK napadacki.
                I uopste taj mec protiv Lokomotive smo odigrali daleko bolje napadacki nego poslednja dva. U odbrani lose u sva tri meca i potpuno iste greske.

                Comment


                • Meni se ic ne djasvi nasa igra na turniru u Grckoj uh koliko ce tu samo problema biti koliko sam video skroz je promenjena igra u odbrani koju forsira novi trener a za istu ce trebati zivaca i zivaca da se istrpi.
                  Bilo kako bilo jos 004 dana do pocetka nove sezone i prvih zvanicnih utakmica.
                  Last edited by ajkisloba; 25-09-17, 16:45.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Aha
                    Ma on nije problem. Gledao sam ga protiv Lokomotive i ispogadjao je sve ono sto je promasivao u ova dva meca. Bice on OK napadacki.
                    I uopste taj mec protiv Lokomotive smo odigrali daleko bolje napadacki nego poslednja dva. U odbrani lose u sva tri meca i potpuno iste greske.
                    Ili je Lokomotiva odigrala daleko gore u odbrani nego poslednja dva rivala ?

                    Da ne dođe do zabune, voleo bih ja da Feldin kajiša, ali mi od samog starta ne uliva poverenje da je to igrač koji će nam donositi svaki meč dvocifren broj poena. U PAO-u to nije radio sa neznatnim izuzecima kad ga krene, pri tom govorim o mečevima EL, ne pratim Grčku ligu, pretopstavljam da je tamo maltretirao one polupane ekipice.

                    Samo šta ću na kraju reći to je " Aj Bože pomozi....".

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ili je Lokomotiva odigrala daleko gore u odbrani nego poslednja dva rivala ?

                      Da ne dođe do zabune, voleo bih ja da Feldin kajiša, ali mi od samog starta ne uliva poverenje da je to igrač koji će nam donositi svaki meč dvocifren broj poena. U PAO-u to nije radio sa neznatnim izuzecima kad ga krene, pri tom govorim o mečevima EL, ne pratim Grčku ligu, pretopstavljam da je tamo maltretirao one polupane ekipice.

                      Samo šta ću na kraju reći to je " Aj Bože pomozi....".
                      On je prve sezone u PAO imao 12.5 prosek, kad je Djordjevic bio trener. On je nazalost pao u drugoj sezoni, jer je promenjena rotacija i dovedeno jos bekova + je bio zdrav Pappas. To je sve oborilo njegove minute i ulogu u ekipi.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        On je prve sezone u PAO imao 12.5 prosek, kad je Djordjevic bio trener. On je nazalost pao u drugoj sezoni, jer je promenjena rotacija i dovedeno jos bekova + je bio zdrav Pappas. To je sve oborilo njegove minute i ulogu u ekipi.
                        Kao što rekoh, "Aj Bože pomozi...".

                        Bilo kako bilo ne sumnjam u 7-9 pobeda u EL, msm da je to neki pristojan max ove ekipe, za ostalo ćemo morati propisno da ogulimo guzice.

                        Što se ABA tiče, tu vidim šetnju kao i prethodne tri godine.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          On je prve sezone u PAO imao 12.5 prosek, kad je Djordjevic bio trener. On je nazalost pao u drugoj sezoni, jer je promenjena rotacija i dovedeno jos bekova + je bio zdrav Pappas. To je sve oborilo njegove minute i ulogu u ekipi.
                          Imao u grckoj ligi u EL nije bas igrao nesto. Djordjevic je tu pokazao svoju klubasku velicinu..LIK MU JE IGRAO sa istom minutazom skoro svaki mec u grckoj I el...Voleo ga je ne znam zasto...dok Kuz I Raduljica igrali smesno I to hokejaske izmene pravio..Cudan lik jako Djordjevic...

                          Bas sam gledao dosta te sezone pao kako u grckoj tako I EL I stvarno nenormalno ga je forsirao...

                          Ovu zadnju sezonu sam manje gledao ali bio je poprilicno tanak, meni je on nesto malo bolja verzija Tompsona, ali skoro preslikani igraci. Videcemo kako ce izneti ovu ulogu ali njemu treba dosta minuta I lopte...Videcemo kako ce ga trener proceniti ali nije neko ko ce bas extremno forsirati kao sto se videlo...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kad god sam ga gledao nije me impresionirao, moguće da je zbog toga i završio kod nas, a ne sa nekim boljim ugovorom.

                            Ja sam inače mišljenja da je uvek bolje da dovedemo neke neafirmisane strance pa da ih afirmišemo, nego ovako ove istrošene.....mada moguće da se sa FEldinom dogodi ono što se sa Kuzom dogodilo prošle godine, samo sumnjam da Dule ima to umeće Radonje da posrnulog asa digne iz pepela.

                            Comment


                            • On je protiv Uniksa ocigledno igrao pod rucnom, dal sam nije hteo da forsira ili mu je to Alimpijevic rekao kako bi razigrao druge, ne znam, ali on kada igra maksimalno to su i sutevi, i prodori, skokovi u napadu.. ima svega, a bogami i divljanja. Ne brinem za njega, on ce svoje isporuciti. IMamo mi vece probleme trenutno.

                              Jel se zna kada ce Dobric i Lazic biti spremni da pocnu sa treninzima?

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Imao u grckoj ligi u EL nije bas igrao nesto. Djordjevic je tu pokazao svoju klubasku velicinu..LIK MU JE IGRAO sa istom minutazom skoro svaki mec u grckoj I el...Voleo ga je ne znam zasto...dok Kuz I Raduljica igrali smesno I to hokejaske izmene pravio..Cudan lik jako Djordjevic...

                                Bas sam gledao dosta te sezone pao kako u grckoj tako I EL I stvarno nenormalno ga je forsirao...

                                Ovu zadnju sezonu sam manje gledao ali bio je poprilicno tanak, meni je on nesto malo bolja verzija Tompsona, ali skoro preslikani igraci. Videcemo kako ce izneti ovu ulogu ali njemu treba dosta minuta I lopte...Videcemo kako ce ga trener proceniti ali nije neko ko ce bas extremno forsirati kao sto se videlo...
                                Originally posted by MannyCalavera View Post
                                On je prve sezone u PAO imao 12.5 prosek, kad je Djordjevic bio trener. On je nazalost pao u drugoj sezoni, jer je promenjena rotacija i dovedeno jos bekova + je bio zdrav Pappas. To je sve oborilo njegove minute i ulogu u ekipi.
                                meni je bilo malo cudno i odusevljenje navijaca njegovim dolaskom. da ne bude zabune ne mislim da je los igrac, ali pisale su sebajke kao da se radi o ne znam kakvom napadacu, jos sekundarni plej i slicno. feldin je dobar igrac, ali nije on bas imao ulogu lidera u nekoj ozbiljnijoj ekipi, i prve sezone kad je dosao eliot vilijams, brojke su mu otisle drasticno dole. da ne pricamo prosle godin3e kad je pao imao znatno jaci tim. e sad bi kao on trebalo nama da garantuje 15ppg. on bi recimo brutalno legao nasem proslogodinjem timu, dao bi sirinu u napadu, solidnu odbranu. pre vidim rocestija kao vodju, jer je on to i bio u ekipama u kojima je igrao. voleo bih dau timu imamo igraca tipa kinzi od pre par godina, ali i pored toga mislim da smo spolja solicno popunjenu. rocesti (ako bude zdrav) i radicevic je vise nego respektabilan par, feldin, lazic, dobric, sasvim solidno i napadacki i defanzicno. na trojci fali igrac koji ce moci da odigra i na cetri kalinicevim ili makar simonovim intezitetom. danga, keselj, dobric, trebalo bi da smo tu najpopunjeniji, ali je to prilicno nedefinisano. a onda krater na cetiri, ako smo misli da smo prosle godine imali krater, sta reci za ovu. kako znamo i umemo moramo resiti skok i odbranu od pika jer cemo inace izgledati smesno u EL. ne treba donositi prerano zakljucke, ali nije lose sto smo imali ove meceve, jer jednsotavno mislimd a je stvoena pogresna sliak o snazi ovogodisnjeg tima. nije sve ni crno ni belo, ali uporedjivati ovaj tim sa proslogodinjim u najmanju ruku je neozbiljno

                                Comment

                                Working...
                                X