Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Iz sličnog poteza ovom Lesorovom, samo Kalinića smo dobili upravo Budućnost u Podgorici.
    U mnogo manje bitnom mecu.

    Originally posted by VladaVlada View Post
    Ma koje sanse sutra, pa nisu ludi da ispuste istorijsku priliku da odu u EL. Ima da nas pojedu i izudaraju sutra, jos kriterijum sudjenja ce biti na njihovoj strani apsolutno. Sad su puni samopouzdanja i jos imaju publiku iza sebe. Ovaj vrsilac duznosti na nasoj klupi nema sanse da oporavi ekipu, cele sezone se spremamo za ovo i apsolutno najkvalitetniji i iskusniji tim smo imali i nista uradili nismo ni u kupi ni ovde. Sta li ce Covic da nadje za alibi kad izgubimo i Abu? Mlad je Alimpije nek se igra dete sa jeftinom igrackom?
    Ovo moze da se dobije samo ako se oni uplase sanse za pobedom na pocetku, kao i danas. Ako bude egal, to je gotovo. Placamo danak sto nismo odigrali nijednu bitnu i tesnu utakmicu od Zalgirisa, a to je bilo na pocetku godine. Umesto da smo maksimalno igrali u evroligi, mi smo se sklanjali i govorili da je jako bitno dobiti Igokeu, Cibonu i MZT. To se tako ne radi.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • 4-1 nije slucano sigurno...neodgovaraju nam i to je to...a i mi bez dva iz rotacijei kataklizma..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • ali bjelica!!!! sunce ti jebem koja pickica, sto je najgore ovde sem dobrica niko muda nema. pa cekaj rocesti, decko je umetnik i ja ga obozavam, ali na zadnje dve utakmice u poslednjih 15 minuta nije nijednom sutn u, nije ni pokusao da ide na sut. alo decko pa ti si skorer, nemoj sad da mi razigravas.


        auuu jebo te, ovo smo morali dobiti!! jedan od kljucnih detalja na 5 azlike za nas idiot lazic promasuje zier i umesto da odemo na 7, omic pravi trecu, odmah zatim mu sude i cetvrtu u napadu

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          U mnogo manje bitnom mecu.



          Ovo moze da se dobije samo ako se oni uplase sanse za pobedom na pocetku, kao i danas. Ako bude egal, to je gotovo. Placamo danak sto nismo odigrali nijednu bitnu i tesnu utakmicu od Zalgirisa, a to je bilo na pocetku godine. Umesto da smo maksimalno igrali u evroligi, mi smo se sklanjali i govorili da je jako bitno dobiti Igokeu, Cibonu i MZT. To se tako ne radi.
          Ko im je kriv što im je ovo prvo finale.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Sutra da igraju kao im zivot zavisi...ne znam sta bi drugo rekao...Buducnost ima zicer realno..mada je tesko dobiti jedan klub 2 puta za 24 sata..ali sa nama je svemoguce...eto vam alimpije...slavite ga..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ovakvu oruzanu pljacku u reziji sudija odavno nisam imao prilike da gledam...osecaj nemoci je ogroman zbog tog ljiga...bjelica je duduk i on i nazovi trener moraju da odjebu od Zvezde.
              I EC je za ljude.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ko im je kriv što im je ovo prvo finale.
                Kome? Alimpijevicu?
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Kome? Alimpijevicu?
                  Budućnosti. A i upotrebio sam množinu.
                  Last edited by dekkard; 13-04-18, 21:07.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Los Davidovac, los kapiten, sudije da ne govorim. Ako ponovimo ovo sutra dobijamo.

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Nikad ni reč nisam napisao o Alimpijeviću, sad prvi put. Momak al stvarno ne zna đe goni, uspio je od skupine dobrih igrača napraviti gomilu loših idividualaca. Kao da su prvi put na terenu zajedno.... Jedina mi je uteha što će najviše ispaštati onaj koji ga je tu i doveo.
                      Skidam ja tebi kapu druze ako nisi do sad nista rekao za Alimpijevica, ja bi ga pljuno kad bi ga video na ulici.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Budućnosti.
                        Niko, naravno.
                        Kakve veze ima utakmica u regularnom delu i u finalu plejofa? Nikakve naravno, osim tvoje potrebe da svaki dan neuspesno pokusavas da odbranis Alimpijevica.

                        Kad smo vec kod poredjenja, pre bih uporedio ovaj danasnji poraz sa prvim porazom od istog protivnika u sezoni. Isto je Feldin omasio otvoren sut posle glupiranja igraca Buducnosti i tako su dobili.
                        Last edited by blond; 13-04-18, 21:11.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Dogovori se sam sa sobom da li smo mogli ili nismo mogli da dobijemo.
                          27-20 je bilo u faulovima, odnos bacanja je takav zbog nacina kada je faul napravljen. Podsecate na Spance sa ovim kukanjem na sudije i trazenjem krivca u njima.
                          Statistika...bikini...etc. Kada je sudjen faul i kako su tasporedili?
                          Uglavnom su bildali te parametre da me izgleda kao oruzana pljacka. Odsude 3 timske licne za minut ipo igracima bud i onda faul sude samo ako nekome polome ruke
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • sve sve ali ovo sto je leor promasio je jebeni zicer!!!

                            Comment


                            • Da je Feldin (najraspolozeniji) pogodio otvoren sut...
                              Da je Lesor ubacio odbitak...
                              Drugacije bi se ocjenio ucinak veceras, u principu dobro odigrano, zadnji napad dobar, nije se dalo. Da su par nesportskih svirali nad nasim igracima i da su sankcionisali ruke Gordica na Rocu, mnogo bi opustenije dobili ovo. Nema predaje, ima da se pobijete za tu pobjedu dole!

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                Dogovori se sam sa sobom da li smo mogli ili nismo mogli da dobijemo.
                                27-20 je bilo u faulovima, odnos bacanja je takav zbog nacina kada je faul napravljen. Podsecate na Spance sa ovim kukanjem na sudije i trazenjem krivca u njima.
                                U pravu si moja greska. Sto se tice sudjenja, pogledacu utakmicu jos jednom, ali je moj utisak da je njima previse pustano, ali eto priznajem da to moze da bude samo moj utisak, ali ces priznati da je malo cudno da na jednoj utakmici dva izjednacena tima bacanja budu 28-11. Svako ko je ikada igrao takmicarsku kosarku ce ti to reci. Meni se cini da na ovom forumu ima dosta ljudi koji celu sezonu navijaju da dozivimo neuspeh. Evo mozda ce vam se ispuniti sva vasa predvidjanja, pa necemo sledece sezone gledati Euroligu. U nekom trenutku sam odustao od ovog foruma i ne znam zasto sam ponovo ovde, ali kao sto sam rekao moja greska, pa cu se ispraviti.

                                Comment

                                Working...
                                X