Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Onda gubimo ofanzivni skok sto nam je jedno od glavnih oruzja. A igrali smo sa Perom na petici.
    Ko skače, Milko?

    Ko je bio na 4 kad je Pero bio na 5?
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Nadam se da Pero nece igrati uopste ...
      Omic je velika prednost i treba da se koncentrise na slobodna bacanja jer ce ih u ovoj seriji puno izvesti to je evidentno
      Bjelica je jako bitan igrac u ovoj seriji na obe strane terena takodje jer je Jankovic nepouzdan i nepredvidljiv totalno
      Od Dobrica i Davidivca ne treba ocekivati neke senzacionalne partije jer ce se igrati jako tvrdo i grubo ..ocekujem da iskusni Rocesti bude x faktor u ovoj seriji !
      Feldin ukoliko pokaze kurcobolju sto se odbrane tice ne treba ga ni uvoditi da siluje suteve i trosi lopte

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Mi nemamo small ball niti ga mozemo igrati vise...Problem sto vise ne mozemo ni da sirimo kao sa Anticem i Bjelicom...Nece oni zuriti, nisu ludi..vrtece pick dok ne crknemo...Nase je da ih uvedemo u brz ritam i onda su nasi. Cilj mora biti da se napada Doelman non stop i konstantno...Lateralne kretnje su uzas..pokusavati dobiti miss match sa preuzimanjem..znaci da u block ide igrac kojeg cuva...

        Oni dole imaju i Barovica koji je ozbiljan igrac, Nikolic ce tesko dobiti neke vece minute..Landri,Doelman i Nikolic itd..moze da igra kako hoce realno...Kad bi birao ko da im sutira, to su sigunro sehovic..mada to nece biti lako posto mogu imati u petorci pet igraca sa sutom....

        Dobric u principu vise ne moze biti faktor x zato sto ce ga drugacije gledati..oni imaju da zaustave tri suta..Roch,Feldin i Dobric..ostali nisu velika pretnja..mi treba da uspostavimounutrasnju igru, ulaze, trcanje u ledja i neku polutranziciju..Bice oni spremni na to..nama je da vidimo kako cemo braniti pick and roll to je kljuc serije...Ako odemo nesto dublje preko 80 poena mi smo pobedili...

        Bjelica, Feldin, Rocesti po meni moraju da preuzmu, tesko ce ovi mladji bas doneti titulu, mogu da pomognu i da uskoce kad treba, ali ocekivati da Dobric polomi Buducnost..pa ne bih se kladio u to...Sustina je bar 4-5 razigranih igraca a ostali da budu bar na nekom solidnom nivou...rotirace se puno..po meni brza igra, trcanje u ledja i dobra odbrana picka nam donosi pobedu ali bice bas tesko ako ne budemo branili pick kako treba..
        Mozemo da igramo small petorku ..Rocesti,Dobric ,Feldin ,Jankovic,Bjelica ....sve odlicni suteri ,pokretni i znaju sa loptom .. steta sto Dange nema bas steta

        Comment


        • Šta se s vama dešava. Gde je nestala samouverenost i vera u sopstvene mogućnosti [emoji3]
          Analizira se Budućnost ko da vam stižu Real ili CSKA pa je potrebno naći vrline i mane protivnika. Jeste veliko finale sa ogromnim ulogom, shvatam opreznost ali ako neko treba da se plaši to je svakako crnogorski šampion.
          Ne vidim, iskreno ne vidim, kako sadašnja Budućnost može vam se suprotstaviti i napraviti veliko finale. Pogotovo na tekmama u Pioniru.
          Zvezdina pozornost na samog rivala biće podignuta na najviši nivo, samopouzdanje igranja EL doće sada na naplatu i zato po svim parametrima vi ste ogromni favoriti.
          Priče kako je prednost Đetića Zvezdino moranje i njihova opuštenost ne pije vodu. Čak šta više deluju mi smehotresno. Čim je ulog najkvalitetnije košarkaško takmičenje nervoza je obostrana na obe strane.


          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Ko skače, Milko?

            Ko je bio na 4 kad je Pero bio na 5?
            Milko/Jankovic... kao i uvek, a bilo je situacija (redjih) i da je igrao sa Lesorom. Skok nije bas skok nego uhvacena lopta

            Inace mislim da sada sve taktike padaju u vodu. Ovakve utakmice uglavnom dobijaju oni koji budu imali vise nadahnuca.
            Last edited by mmajstor; 09-04-18, 13:58.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Milko/Jankovic... kao i uvek, a bilo je situacija (redjih) i da je igrao sa Lesorom. Skok nije bas skok nego uhvacena lopta

              Inace mislim da sada sve taktike padaju u vodu. Ovakve utakmice uglavnom dobijaju oni koji budu imali vise nadahnuca.
              nadahnuca ..muda i zelje ...

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Šta se s vama dešava. Gde je nestala samouverenost i vera u sopstvene mogućnosti [emoji3]
                Analizira se Budućnost ko da vam stižu Real ili CSKA pa je potrebno naći vrline i mane protivnika. Jeste veliko finale sa ogromnim ulogom, shvatam opreznost ali ako neko treba da se plaši to je svakako crnogorski šampion.
                Ne vidim, iskreno ne vidim, kako sadašnja Budućnost može vam se suprotstaviti i napraviti veliko finale. Pogotovo na tekmama u Pioniru.
                Zvezdina pozornost na samog rivala biće podignuta na najviši nivo, samopouzdanje igranja EL doće sada na naplatu i zato po svim parametrima vi ste ogromni favoriti.
                Priče kako je prednost Đetića Zvezdino moranje i njihova opuštenost ne pije vodu. Čak šta više deluju mi smehotresno. Čim je ulog najkvalitetnije košarkaško takmičenje nervoza je obostrana na obe strane.


                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Toliko se veruje Alimpiju.. Nemas trenera i onda ti tako izgleda..kai sto vidis niko nije napisao rec o njemu..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Bili ste skeptici i na Radonjine početne radove [emoji6]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Toliko se veruje Alimpiju.. Nemas trenera i onda ti tako izgleda..kai sto vidis niko nije napisao rec o njemu..
                    Evo da napisem ja ...VERUJEM DA CE ALIMPIJE SA IGRACIMA DA OSVOJI ABA !!! srecno mu bilo ...

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Milko/Jankovic... kao i uvek, a bilo je situacija (redjih) i da je igrao sa Lesorom. Skok nije bas skok nego uhvacena lopta

                      Inace mislim da sada sve taktike padaju u vodu. Ovakve utakmice uglavnom dobijaju oni koji budu imali vise nadahnuca.
                      To definitivno nije videlo small ball-a...

                      Za drugi deo se slažem, s tim što taktika itekako ima udela. Nadahnuće nosi prevagu kada je ostalo izjednačeno.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Bili ste skeptici i na Radonjine početne radove [emoji6]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Jesmo..ali tad bez titule..bez evrolige..klub bio gubitnik vecni..ovo je full proizvod bez takmaca..partizana nema..sem u kupu hehe..Cedevita i Buducnost zajedno nemaju budzet kao mi..

                        Naravno da niko da se sam seti..svesni su svi da ovaj veze nema..cist isfabrikovan pokusaj....nedo Bog nikom da bude ovakav EL experiment..preziveli smo gore dane, pa cemo preziveti i ovu malu vezaru..Da ne idem u paranoju i da ne gusim vise njegov talenat..opet..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • I nije small ball da imas igrace koji sutiraju za tri..procitajte bar ..ima google ako nista..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Jesmo..ali tad bez titule..bez evrolige..klub bio gubitnik vecni..ovo je full proizvod bez takmaca..partizana nema..sem u kupu hehe..Cedevita i Buducnost zajedno nemaju budzet kao mi..

                            Naravno da niko da se sam seti..svesni su svi da ovaj veze nema..cist isfabrikovan pokusaj....nedo Bog nikom da bude ovakav EL experiment..preziveli smo gore dane, pa cemo preziveti i ovu malu vezaru..Da ne idem u paranoju i da ne gusim vise njegov talenat..opet..
                            Da mi je videti tvoj talenat ...o pardoniram ..tvoj talenat je namcorisanje i pljuvacina svega zivog ,uvek i bez izuzetka ...

                            Comment


                            • Alimpije je postavljen kada su prvobitne želje odbile da sednu na vašu klupu.
                              Niko ne veruje Ćokiju da je mladi strateg od starta figurirao kao Radonjino rešenje.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Alimpije je postavljen kada su prvobitne želje odbile da sednu na vašu klupu.
                                Niko ne veruje Ćokiju da je mladi strateg od starta figurirao kao Radonjino rešenje.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                apsolutno tacno ...i Coki je pricao drugu pricu na pocetku jer je odbijen od par trenera ..Pesic je bio kontaktiran ....

                                Comment

                                Working...
                                X