Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    svega se moze cuti od naseg forumasa Clavera...
    Ne može se ništa čuti, ali se može pročitati i naučiti
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      Milaknis je vrhunski suter kakvog mi odaaaavno nismo videli ..Simonovic LIKE THIS
      Jankunas je legenda ali u godinama,on je svoj zenit prosao ....boljih krila ima od njega bar 7-8 u EL



      Roster im je solidan za El i nista vise od toga ,JAsikevicijus je strasan potencijal da bude novi Obradovic i to je njihova najvece snaga ...postuju ga ,cak bi rekao i da ga se boje ,kosarkasko znanje mu je izuzetno veliko a prica se u superlativima o njegovim ljudskim kvalitetima i odnosu sa igracima .

      Ova ekipa Zalgirisa lici na nas u prethodne dve sezone i ja im zelim plasman u top 8 !
      Lichi al cvetka. Mi smo krljali Olympiakos style a ovi prangijaju tako da ti argument ne pije vodu.

      Navedi mi 7-8 boljih cetvorki u EL od Jankunasa ajde. Mada tebi je verovatno Bjelica cale pa bi i njega svrstao tu.

      Simonovic bolji suter od Milaknisa? Hhahahahhahaha. Pa jel ti gledas uopste kosarku decko? Milaknis za celu karijeru prangija preko 42% za 3, a Simonu to nije poslo za rukom u karijeri nijednom. Da ne pricam o tome sto on to radi sa bekovske pozicije za razliku od Simona koji je sa stretch 4 protiv sporih dobijao mnogo vise prostora. Simonovica ko je pratio celu karijeru zna da on kao suter nema pedigre i to je oruzje koje je povezao u Zvezdi ove zadnje godine. Ajde da ne budalimo sa izjavama.

      I da Calavera je, nije Claver...

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Lichi al cvetka. Mi smo krljali Olympiakos style a ovi prangijaju tako da ti argument ne pije vodu.

        Navedi mi 7-8 boljih cetvorki u EL od Jankunasa ajde. Mada tebi je verovatno Bjelica cale pa bi i njega svrstao tu.

        Simonovic bolji suter od Milaknisa? Hhahahahhahaha. Pa jel ti gledas uopste kosarku decko? Milaknis za celu karijeru prangija preko 42% za 3, a Simonu to nije poslo za rukom u karijeri nijednom. Da ne pricam o tome sto on to radi sa bekovske pozicije za razliku od Simona koji je sa stretch 4 protiv sporih dobijao mnogo vise prostora. Simonovica ko je pratio celu karijeru zna da on kao suter nema pedigre i to je oruzje koje je povezao u Zvezdi ove zadnje godine. Ajde da ne budalimo sa izjavama.

        I da Calavera je, nije Claver...
        Ovo implicira da je Ulanovas bolji suter od Milaknisa posto tako poredis sut Ulanovasa sa Kalinicevim ?

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          jankunas jeste pravi vojnik tima i odlican kosarkas, ali mislim da si ipak malo preterao. istina je da stoje stariji on igra sve bolje, ali ne treba smetnuti s uma ni to da ima 34 godine.
          I sa svoje 34 godine on je sam krem EL na poziciji PF. Realno bolji igraci od njega su Shengelia, Printezis. Onda ide neka siva zona Gist i Vesely koji su vise centri vec duze vremena nego 4ke. I to je to, o ostalima nemamo sta ni da pricamo. Covek u ovim godinama je i dalje zver...

          Comment


          • Originally posted by Netz View Post
            Ovo implicira da je Ulanovas bolji suter od Milaknisa posto tako poredis sut Ulanovasa sa Kalinicevim ?
            Milaknis ima celu karijeru iza sebe a Ulanovas tek raste. Ako bude naredjao ovakve procente u narednih 5-6 sezona, sto i da ne bude bolji suter. Jel to zabranjeno da se bude sa ruznim izbacajem?

            Comment


            • nemojte zaboraviti matorog Reyesa

              Comment


              • Mnogima je ovde NWG bolji od Pangosa, šta treba reći više...
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Lici ekipa jer je dosta na okupu to sam hteo da kazem ,,ali tebi mora da se crta izgleda ...

                  Printezis,Randolph,Singlton,Gist,Sengelija,Kurbano v ,Klajburn,Voroncevic,Datome ,Meli,Oriola,Deson Tomas....

                  Simonovic je za Milaknisa Jordan licno druze to je jasno svima osim tebi izgleda....

                  Comment


                  • Hahhaha. Jao opet sebi dozvoljam da ulazim u raspravu s Homer Simpsonom...



                    Evo za poster u sobi. :fap: :fap: :fap:

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      I sa svoje 34 godine on je sam krem EL na poziciji PF. Realno bolji igraci od njega su Shengelia, Printezis. Onda ide neka siva zona Gist i Vesely koji su vise centri vec duze vremena nego 4ke. I to je to, o ostalima nemamo sta ni da pricamo. Covek u ovim godinama je i dalje zver...
                      Printezis,Randolph,Singlton,Gist,Sengelija,Kurbano v ,Klajburn,Voroncevic,Datome ,Meli,Oriola,Deson Tomas....

                      svi bolji , mladji ,skuplji i igraju u bogatijim timovima ...verovatno sam i nekoga zaboravio ..pa da Veseli
                      Last edited by darko pancev; 29-12-17, 18:49.

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Printezis,Randolph,Singlton,Gist,Sengelija,Kurbano v ,Klajburn,Voroncevic,Datome ,Meli,Oriola,Deson Tomas....

                        svi bolji , mladji ,skuplji i igraju u bogatijim timovima ...verovatno sam i nekoga zaboravio ..pa da Veseli
                        Melli? Kurbanov? Vons? Thomas? Oriola? Dodaj i Novicu Velickovica. Moze i Nesa Ilic da prodje kao PF, sto da ne...

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Hahhaha. Jao opet sebi dozvoljam da ulazim u raspravu s Homer Simpsonom...



                          Evo za poster u sobi. :fap: :fap: :fap:
                          ko je ovaj decko ...jel to taj sto igra vec 10 god EL ......koji kosarkaski rodjen u Crvenoj Zvezdi ...lici mi na njega

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Melli? Kurbanov? Vons? Thomas? Oriola? Dodaj i Novicu Velickovica. Moze i Nesa Ilic da prodje kao PF, sto da ne...
                            A sta igraju doticni ..prosvetli nas molim te .....ako ne umes da citas prevescu ti ja sa sajta EL

                            Comment


                            • Hajde "spustite loptu" dok još nije eskaliralo.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Izgleda da Plavsic prenosi, sto je jako dobro.

                                Comment

                                Working...
                                X