Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E onda si u problemu bas

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Covek je najveci provokator na ovom forumu. Bukvalno zivi da provocira ostale, zapocinje svadje.
      Originally posted by canarian View Post
      Ne znam, lik se ovde opusteno sprda i pise sta god mu padne na pamet. Evo sta je napisao:



      Tu utakmicu smo dobili jos u septembru. U oktobru smo dobili Barselonu, sad u Martu pukli sa 32 razlike. Ako bi tako gledali, isti smo kao i Real jer smo jednu dobili, jednu izgubili, obe igrali egal. Dobro, od Himkija smo obe izgubili, nema dileme da smo losiji.
      Cinjenice su da od Zalgirisa i te pobede u gostima dobijamo ili filijalu, ili MZT i Igokeu ili uopste nismo u igri do samog kraja. Jedino sto tesi je sto i Buducnost ne igra nista posebno, sam Ceri ih je na kraju spasao poraza u 1. mecu polufinala.
      Originally posted by Czbg9 View Post
      @Dekard
      Na kojim li si drogama kada vidis ti te konture nase igre? Daj i mi da uzmemo pa da na miru gledamo utakmicu
      Originally posted by dekkard View Post
      Ne drogiram se, moraćeš nekom drugom da se obratiš da ti pomogne.
      Originally posted by Czbg9 View Post
      E onda si u problemu bas


      Last edited by kronostime; 12-04-18, 07:10.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Falilo je vise igraca, secam se tog meca...Laprovitola je tad igra americke igre sa argentinom i jos jedan..skroz nebitno, bilo je u bg-u 69-66...

        Ovaj Dekkard dodje danas i kaze..druze znas kako sam posmatrao mec..sve se vidi bolje uzivo nego preko tv-a )) haha )) koji brat, ne bih ti godine pogodio nikad )

        Mislim ako izgubimo u petak da nece znati gde bije do 4og meca ne zbog Zvezde..vec zbog foruma..dotle je to doslo )

        Edit: pratim sve lige sto se mogu gledati i povezano sa poslom gde sam uspesan..nebitno sta..tv je majka mara..nekad se skoci preko..i to je to...da prekine ovu besmislenu pricu )
        To je sa Zenitom u Vršcu .Kuban smo dobili u Pioniru 87-82 . Pre toga su odrali kkp i Megu

        Bjelica 24
        Feldeine 21
        Lessort 14
        Rochestie 12
        Kešelj 6
        Dangubić 6
        Jovanović 2

        Ragland 23
        Collins 19
        Quale 11
        Lacey 8
        Babb 8
        Broekhoff 5
        Antipov 3
        Neliubov 3
        Ilnitskiy 2

        Comment


        • Da..da imas pravo..hvala na ispravci.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            To je sa Zenitom u Vršcu .Kuban smo dobili u Pioniru 87-82 . Pre toga su odrali kkp i Megu

            Bjelica 24
            Feldeine 21
            Lessort 14
            Rochestie 12
            Kešelj 6
            Dangubić 6
            Jovanović 2

            Ragland 23
            Collins 19
            Quale 11
            Lacey 8
            Babb 8
            Broekhoff 5
            Antipov 3
            Neliubov 3
            Ilnitskiy 2
            Tako je, nije igrao Radičević, tada je isproban prvi put Davidovac na jedan, pisao sam o tome posle utakmice.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Bicu kratak, sto se napadackih akcija naseg tima tice ima ih sasvim dovoljno. Sve su prilagodjene individualnim kvalitetima igraca u rosteru. Nismo bacali mnogo lopti Lesoru u reket jer decko nema ledjnu tehniku na nivou koji zahtjeva EL, sada je to malo pristojnije. Omic takodje nije najsjajniji post igrac al je za Nikolica klasa iznad. Sto se defanzive tice znao sam da ce trebati dosta vremena, sada je to negdje pristojno ali me i dalje nerviraju pojedinci pri preuzimanju i kasnjenju u rotaciji. Dakle pojedinci ne postavka. Mozes sakriti Rocestija na SF, al ne mozes Lesora kad izleti ili Bjelicu koji ne isprati. Dakle sve se to vidi na terenu ko hoce objektivno da gleda. Ako mislite da bi drugi trener od njih izvukao vise defanzivno, mozda ste u pravu ali ja sam skeptican da pojedinci mogu vise.

              Edit: moja omiljena, kad PG krene sa sredine, C mu pravi blok, SG(laza) prilazi protivnickom centru na kapici i blokira ga da nas C ima otvoren put ka reketu.
              Last edited by Victor BG; 12-04-18, 08:16.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Navija za Bayern..tu radi..ostalo ga ne zanima ima posla..Mora da ispravlja krive drine od tebe,..tj Saleta Djrdjevica hehe..
                Znam da najvise voli pare...nego mislis da nece gledati seriju sa prikrivenom zeljom koja naginje ka nekoj strani?

                Comment


                • Mmajstore ne blamiraj se bar na Zvezdinoj temi...Mislim stvarno sad si preterao
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    . Ako mislite da bi drugi trener od njih izvukao vise defanzivno, mozda ste u pravu ali ja sam skeptican da pojedinci mogu vise.
                    Moglo je malo vise da se disciplinuju pojedini igraci. U 2/4 druge utakmice Feldin preuzima krilnog centra, i odmah nakon toga usporenim koracima ga ostavlja samog ispod kosa, da bi udvojio beka na trojci?? Naravno taj krilni centar nam daje lagani kos, dok ovaj jos nije ni stigao da lepo pritisne beka i oteza pas. Mislim da bi drugacijeg Feldina gledali da ga je u ranijem periodu Alimpije slao u svlacionicu ili na hladjenje. A mozda bi bio i Silbovan.

                    Comment


                    • Sutrasnji mec je vrlo vazan, sa pobedom cak i ako izgibimo sledeci ipak ponovo vracam tas na nasu stranu za peti mec u Beogradu. Nadam se dobro sudjenju i da Feldin nesto pokaze konacno, da se uzme nekako ovo i naredne godine pametnije sa strancima, nama kasnije dolazi i Kls sa pojacanim Partizanom sa kojim cemo igrati finale i ni tu nista nije ni nevazno niti je odbrana titule sigurna mi vise nismo toliko dominantni.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Moglo je malo vise da se disciplinuju pojedini igraci. U 2/4 druge utakmice Feldin preuzima krilnog centra, i odmah nakon toga usporenim koracima ga ostavlja samog ispod kosa, da bi udvojio beka na trojci?? Naravno taj krilni centar nam daje lagani kos, dok ovaj jos nije ni stigao da lepo pritisne beka i oteza pas. Mislim da bi drugacijeg Feldina gledali da ga je u ranijem periodu Alimpije slao u svlacionicu ili na hladjenje. A mozda bi bio i Silbovan.
                        Pa dobro nismo mi bas sposobni da Silbujemo svake godine i placamo penale, drugo, ne bih se ja usudio da otjeram igraca koji me je nosio dva mjeseca solo. Opet kazem da bi odbrana bila auyomatizovana, pored rostera treba i vremena. Ja mislim da je 10ak mjeseci ili nekih 60ak utakmica dovoljno za pristojan nivo, nekom treba vise, nekom manje. Ovi kojima treba vise to rade kroz do selekciju a ovi kojima treba manje su Pedro Martinez & Obradovic.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Nadam se dobro sudjenju i da Feldin nesto pokaze konacno.
                          pa njegov prosek je 1 dobra na 4 lose partije....valjda ce ta jedna biti medju ovima u petak/subotu. Po teoriji verovatnoce bi moralo biti. Da ubode 3 trojke i nekoliko polusuteva i nista nam vise od njega ne treba, sem da ne pravi onakve brejnfartove u odbrani. Mozda i nije lose da on preuzima ulogu pleja kad je Roc na klupi, ono sa Enisom stvarno deluje poluamaterski.

                          Comment


                          • Ima par momaka koji imaju drugacije misljenje i ne vole npr moje ali ne pokusavaju da ga npr omalovaze...neki npr idu da te omalovaze i spuste...ne samo meni vec vecini...I takvi ne mogu dobiti postovanje drugih ma koliku reputaciju imali posto je to skroz nebitno,posebno u Srbiji....

                            Uziva svako u Zvezdi na svoj nacin, ne mozemo svi misliti isto.....doduse ne mogu ni svi biti neko normalnog razmisljanja, ali opet ne vidim poentu takvih da idu na diskreditaciji forumasa, trenera i igraca da bi neko svoje misljenje ''progurali'''

                            Uzivajte u zivotu i postujte tudje misljenje..budite ''demorkrate'' onako kako se predstavljate to je kao da dobijes posao u drzavnoj firmi, par nekih funkcija od istih i onda ih kao pljujes..nije da nema takvih primera

                            Prekratko je ovo vreme za seriju finala..Rukvodstvo ABA, KLS je uzasno..i ima prostora za ogromne pomake...meni je da igras EL i 12 aba uzasno.a ovo dan za danom..igraju eventualno cesi, finci...

                            Bukvalno ovo finale ce zavisiti od srece, momentuma a nije trebalo tako biti..bice tesko dole to je sigurno...imamo tek 3 pobede ove godine na strani..fmp,mzt i igokea...Buducnost 92p primljenih, Efes 104p Makabi 89p Baskonia 103p Bamberg86p Barsa88p PAO 91p Mornar 88p CSKA91P 92.5 PROSECNO I TO JE NEKIM EKIPA itd..strucnjaci itd...

                            Buducnost je ove sezone 4 puta primila preko 80p...jednom protiv nas derbi i cedevita..oba puta dobila kao i ona dva puta pre....tri izgubljene bili ispod itd...

                            U EL sa Makabijem smo primili najvise koseva na strani, samo su Oly i PAO dali manje poena od nas, ali ubedljivo najgora kos razlika...

                            U prevodu sve ovo znaci da smo na strani ocajni..dva derbija u ABA porazeni u 1/2 od MOrnara porazeni...i ova statistika u EL...
                            Last edited by LosmiSK; 12-04-18, 09:23.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Pa dobro nismo mi bas sposobni da Silbujemo svake godine i placamo penale, drugo, ne bih se ja usudio da otjeram igraca koji me je nosio dva mjeseca solo. Opet kazem da bi odbrana bila auyomatizovana, pored rostera treba i vremena. Ja mislim da je 10ak mjeseci ili nekih 60ak utakmica dovoljno za pristojan nivo, nekom treba vise, nekom manje. Ovi kojima treba vise to rade kroz do selekciju a ovi kojima treba manje su Pedro Martinez & Obradovic.
                              Ne bi ni ja. Nego razmisljam da ako bi bio disciplinovan, mozda bi pruzio otpor pa sam hteo da ode. Ali to je rizik koji bi morali da preuzmemo, jer igraci moraju da budu u sluzbi tima.

                              Comment


                              • Hvalim te Bože što u ovoj situaciji imamo Feldina, jedinog igrača koji zaista može da igra i na jedan i na dva. Stavljanje njega na jedan je odlučilo drugu utakmicu, sve lopte koje je Omić dobijao bile su ili od njega ili Ročestija.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X