Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Kakvo kalkulisanje? Klinac ima sveščicu sa akcijama i misli da je trener, ukazuje mi se a nisam Trgovčević da ako Čović nastavi da podržava ovo malo ****o da će opet Zvezdu da gledaju članovi porodice.
    Nemam pluseva jbga...

    JBTČ

    Jad
    Beda
    Tuga
    Čemer
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Svarog View Post
      Samo sto bez evrolige nemas ni dinara da razmisljas o kvalitetnim pojacanjima jer i ovo malo para sto dobijamo tada ne bi ni videli .
      Ako uprava (bilo koja, ne samo ova) ne zeli da stane iza kluba i pocne da radi ozbiljno na tome da dugorocno rastemo i svake sezone imamo vece ambicije, finansije itd., nemamo mi sta onda da pricamo. Bolje da imamo ekipu od milion evra, svako isplacen na vreme, bez ikakvog duga i sranja i da cepamo FIBA ligu sampiona, nego da pravimo Frankenstajna pred svaku sezonu.

      Comment


      • Ocekujem izjavu tipa brzo zaboraviti ovu utakmicu, sve smo lepo spremili al nije islo i fokusirati se da zavrsimo posao u Bgu. Jedini posao koji obavlja je da smislja opravdanja za svoje neznanje

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ako uprava (bilo koja, ne samo ova) ne zeli da stane iza kluba i pocne da radi ozbiljno na tome da dugorocno rastemo i svake sezone imamo vece ambicije, finansije itd., nemamo mi sta onda da pricamo. Bolje da imamo ekipu od milion evra, svako isplacen na vreme, bez ikakvog duga i sranja i da cepamo FIBA ligu sampiona, nego da pravimo Frankenstajna pred svaku sezonu.
          Ovaj tim sa sve strukom jeste pravi Frankeštajn, koliko luzera na jednom mestu...zanima me šta će Čović da izjavi povodom ovih briljantnih igara.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Voleo bih da se jave oni strucnjaci sto su pricali da cemo se lagano prosetati kroz ABA playoff...Daleko smo mi od apsolutnog favorita i u 3. Protiv Mornara a kamoli protiv Buducnosti i Cedevite, a to se videlo jos u februaru, naravno ko je kosarkaski pismen to da vidi...Bice ovde porodjajnih muka kako bi se nadglasavala himna EL i sl sezone u BGu...
            Last edited by Vinsanity87; 25-03-18, 21:13.

            Comment


            • Ako dodje Cedevita u finale, razbicemo ih ovakvi kakvi smo a ako dodje Buducnost postoji sansa da nas ubiju ako ne naucimo da branimo pik and pop

              Comment


              • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ocekivan ishod. Pisao sam vec o ovome.
                  Svako ko je naseo na price kako se cuvamo za plej off, kako cemo tada da pokazemo pravo lice je ocigledno gledao neku drugu Zvezdu i trenera a ne ovu koju vodi Alimpijevic.
                  Standardna igra. Mi uvek igramo isto. Bez zelje, trcanja, discipline, motiva.
                  I tako ce biti do kraja. Primacemo 80+ poena lagano. Ako ubodemo 12+ trojki mozemo do pobede.
                  Celu sezonu se ponavljaju iste stvarii.
                  Al jbg Alimpijevic je vrhunski trener, igra lepu kosarku, ima 50 akcija u napadu, ja to ne razumem itd,itd.
                  BEZOBRAZNO JE BILO OCEKIVATI DA IZADJEMO SA STAVOM DA CEMO DOBITI MORNAR.

                  Comment


                  • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                    Voleo bih da se jave oni strucnjaci sto su pricali da cemo se lagano prosetati kroz ABA playoff...Daleko smo mi od apsolutnog favorita i u 3. Protiv Mornara a kamoli protiv Buducnosti i Cedevite, a to se videlo jos u februaru, naravno ko je kosarkaski pismen to da vidi...Bice ovde porodjajnih muka kako bi se nadglasavala himna EL i sl sezone u BGu...
                    Ja sam to pricao i pred vec unapred osvojen kup, da nista nama nije garantovano i da ce biti bas tesko..Ali ok cekamo i tu majstoricu, finale je daleko a nadam se da to misle i nasi igraci i samo tako mozemo se necemu nadati.

                    Comment


                    • Izbaciti ga iz aviona, negde iznad Lazarevca...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Pazite kao mi smo kalkulisali u EL i spremali se za vecerasnju utakmicu i sta bi propast.
                        Trener ne vidi da mu 2 igraca sami igraju kapitena je skroz ukanalio covek izgleda smjesno na terenu ovo je bila jad i tuga trener je izgubio utakmicu kao i mnoge ove sezone.
                        Ej nasi igraci nece da se vracaju u odbranu ispadaju smesni da sam ja trener pored klupe bi imo neku motku pa udri dok se ne opamete.

                        Comment


                        • Feldine, ne bih te više zadržavao ..

                          Dobrić i Davidovac najbolji u skoku večeras ?! Wtf
                          Last edited by salelesa; 25-03-18, 21:25.

                          Comment


                          • Originally posted by ajkisloba View Post
                            Pazite kao mi smo kalkulisali u EL i spremali se za vecerasnju utakmicu i sta bi propast.
                            Trener ne vidi da mu 2 igraca sami igraju kapitena je skroz ukanalio covek izgleda smjesno na terenu ovo je bila jad i tuga trener je izgubio utakmicu kao i mnoge ove sezone.
                            Ej nasi igraci nece da se vracaju u odbranu ispadaju smesni da sam ja trener pored klupe bi imo neku motku pa udri dok se ne opamete.
                            Slobo, kapiten može u sistemu kada zna da mu leđa čuva saigrač, kada se sve kretnje znaju i kada zna gde on mora da ide ako ga iigrač prođe, šta da zatvori...ovde gde niko ništa ne jebe i svi se čude i najbolji def igrači NBA bi bili kao amateri. osoba koja vodi tim sa klupe nije trener, to mora da zasluži a ne da nametne dekretom...znanja kao prosečnog forumaša.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Necu dici ruke od tima do kraja sezone, zato sto osecam potrebu da budem uz svoj klub koliko god lose stvari da stoje.Al da mi je muka od gledanja ovakve Zvezde,to je definitivno.Nadam se da bez obzira na iahod ove sezone,ne planiramo da udjemo u sledecu sa Alimpijem na klupi.Jeste da sam podrzavao coveka,ali nije on za ovaj nivo.Takodje jedva cekam da vidim ledja Peri,Rocestiju,Milku,pa i Feldinu. Muka mi je da gledam ovakvu Zvezdu

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Slobo, kapiten može u sistemu kada zna da mu leđa čuva saigrač, kada se sve kretnje znaju i kada zna gde on mora da ide ako ga iigrač prođe, šta da zatvori...ovde gde niko ništa ne jebe i svi se čude i najbolji def igrači NBA bi bili kao amateri. osoba koja vodi tim sa klupe nije trener, to mora da zasluži a ne da nametne dekretom...znanja kao prosečnog forumaša.
                                Upravo, Laza nije preko noci zaboravio da igra odbranu, nije ni voljni momenat izgubio ali dzaba njegova dobra 1 na 1 odbrana kada smo timski defanzivno kanalcina. Ako igrac ima fizikalije ili mu nedostaje volja ili inteligencije, a kod nekih predispozicije im ne dozvoljavaju da se defanzivno iskazuju a istini za volju niti im je voljni momenat previsok da pokusaju da kompenzuju nedostatke. Problem naseg tima i u napadu i u odbrani je mnogo dublji i veci nego sto je sam Kapiten, on ni u 1 sistemu ne moze biti nosilac pa ni u ovom. Nazalost Lazine mane najvise isplivavaju u ovakvom sistemu. Naravno nije njegova krivica, krivica je na onome ko je sklepao ovakav tim jer sad se vidi, u najvaznijem delu sezone koliko je radjeno planski ove sezone.
                                Last edited by Vinsanity87; 25-03-18, 21:33.

                                Comment

                                Working...
                                X