Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Dabo, vecito si u ratu sa nekim navijacima koji se ne uklapaju u tvoju viziju idealnog navijaca.. Ti priznajes samo fanaticno lojalne i odane, koji nikad nista ne kritikuju i slepo podrzavaju sta god im se servira.. Ne daj boze da se utakmice gledaju preko TVa. Sad prozivas neke strucnjake koji nisu srecni sto smo izgubili od Pao.
    Pa nismo svi takvi jbg. Ima nas raznih
    Ne znam da li če Daba da ti odgovori ali glavni nesporazum je u ovom boldovanom. U svakom slučaju se ne radi o slepilu ... Ili kao što kažeš, ima nas raznih

    Comment


    • Ja nikako nisam srecan zbog poraza od panate,kako god mi smo to morali da dobijemo...nemaju nista specijalan tim...isto tako i bamberg smo morali da dobijemo

      Comment


      • Pa ne bih bas rekao da nemaju nista specijalan tim.
        Gist i Singlton recimo su igraci koje bi mogli samo da sanjamo.
        Onaj zivotinja Gist moze svaku poziciju da cuva,ali bukvalno...
        A o njihovom kvalitetu govori i cinjenica da od 2 prvoplasirane ekipe imaju samo jednu pobedu manje...

        Comment


        • Odlican tim i dobar trener. Samo sto su igrali bex najboljeg igraca i Papas je bio rovit. To kao kod nas Rocesti i Feldin da je rovit. Postojala je sansa ali bili su bolji i kraj price.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Ja nikako nisam srecan zbog poraza od panate,kako god mi smo to morali da dobijemo...nemaju nista specijalan tim...isto tako i bamberg smo morali da dobijemo
            Nista mi ne moramo. Obzirom na uslove i budzet nama je svaka pobjeda senzacija, a to sto se motamo oko PO i sto imamo neke sanse ako se kockice sloze... To je vec mnogo preko nasih realnih mogucnosti. Cinjenica da igramo EL i pored svih jada koje nas zadesise je za uzivanje. Ja biram da uzivam i podrzim, neko da gleda i kritikuje, zajednicko nam je da zelimo dobro Zvezdi. Daba samo upucuje na to da neki kritikom ne pomazu.

            Comment


            • Da li može onaj ko kritikuje da voli klub, ili je to rezervisano samo za one koji daju bezrezervnu podršku?
              Da li ja manje volim Zvezdu ako kažem da je taj i taj loše odigrao, da se trener pogubio ili sličnu kritiku? Možda ovakav kakav sam, nesavršen želim savršenu Zvezdu?
              Da li može neko da odvoji emocije negde sa strane i da na sve gleda racionalno kao kada neki Finac gleda tu Zvezdu?
              Ja kritikujem klub a znam da ga volim, ne mogu emocije da odvojim i ja sam takav kakav jesam, moje impresije i ekspresije su burne (o mojim ekspresijama možete samo da uključite maštu).
              Ovaj put niste pomenuli "ko je veći zvezdaš"...tebra, moje srce zna kako mu je, pritisak i sve ostalo (što neko napomenu) a verujem da smo svi takvi na sportskom delu ovog foruma.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Priznaćeš da ima dosta nijansi tih kritika ...

                Comment


                • My favorite je kad dodje malo navijaca na neku utakmicu onda krece kuknjava da ne zasluzujemo ovakav klub i ove igrace... Kao da su navijaci krivi zbog pada interesovanja.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Kratki tecaj bezuslovne ljubavi

                    https://m.youtube.com/watch?v=rU5MYu5AdT4
                    Evo ja ću da budem Đavolji advokat i da primetim da ovo baš ne bi ovako izgledalo, pa čak ni približno, da je protivnik bio bilo ko drugi sem Pao-a.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Evo ja ću da budem Đavolji advokat i da primetim da ovo baš ne bi ovako izgledalo, pa čak ni približno, da je protivnik bio bilo ko drugi sem Pao-a.
                      Vrlo moguće ali moj utisak je da je igračima značilo ...

                      @ Antona .Nema pada interesovanja na Aba utakmicama.Ovako je bilo i u Radonjino vreme. i naravno, nema to veze sa "najvernijiima "

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        10ak dana pa se pišemo..
                        Bogi druže čekamo te

                        Comment


                        • Ima i nas koji volimo da se fokusiramo više na igru nego samo da navijaš i da ignorišeš ono što se dešava na parketu... to nikada neću shvatiti, valjda previše volim košarku.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Vrlo moguće ali moj utisak je da je igračima značilo ...


                            Naravno da im je značilo, ali mislim da smo poprilično naučili o časovima (bezuslovne) ljubavi do sada, pa i od vrhunski stručnjaka, da bi verovali bespogovorno i ne uključujući mozak u sve što se servira.
                            Last edited by Laki21; 24-12-17, 19:52.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Naravno da im je značilo, ali mislim da smo poprilično naučili o časovima (bezuslovne) ljubavi do sada, pa i od vrhunski stručnjaka, da bi verovali bespogovorno i ne uključujući mozak u sve što se servira.
                              Sve u redu do ovog boldovanog. Ne vidim potrebu za tako nečim ...

                              @dekkard Košarku gledam jako dugo i volim tu igru . Ipak kad je kkcz u pitanju često gledam i semafor. srećom , poslednjih nekoliko godina , bilo je dosta utakmica gde semafor i nije bio toliko bitan , užoivalo se u odličnoj košarci... a imam odlično mesto sa koga mogu da pratim igru

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Sve u redu do ovog boldovanog. Ne vidim potrebu za tako nečim ...
                                Poenta je u motivima
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X