Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znaci nam KKCZV svima isto.. Neko misli da mi postojimo zbog kluba a ja mislim da klub postoji zbog nas.. Nekome je Zvezda zivot, a meni nije.. Meni Zvezda sluzi da mi malo ulepsa zivot, ako je to moguce, sto je i normalno za ljude u kasnim tridesetim.
    .. I ako me pracenje tog kluba ne cini srecnijim necu ni da idem na utakmice i da platim kartu.. Idem sa zenom na veceru, na neki koncert, u setnju, nije ni vazno gde.

    Ja razumem i da nisu svi kao ja, ali nemam potrebu da te koji ne dozivljavaju taj klub kao ja prozivam zbog toga, ili da ih ubedjujem da je jedino takav nacin pracenja kluba normalan.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Kratki tecaj bezuslovne ljubavi

      https://m.youtube.com/watch?v=rU5MYu5AdT4
      ali pesma je srceparajuća...

      Comment


      • Serem se ja u selektivna treca poluvremena. Ciji god navijaci bili. 10 dana pre tog događaja niko nije hteo na utakmicu iz tih "navijacko dilerskih udruženja", a onda odjednom ostaju da podrže klub xy minuta posle. Cuj, slucajnost, protiv jakog kluba i jos vece slucajnosti - u Evroligi. Da je igracima znacilo - jeste. Da bi igracima znacilo malo vise podrške i na ostalim mecevima - svakako bi. Da je u tim navijacima najveci procenat beskorisne suvisne mase sa viskom nedozvoljenih sredstava kod sebe - jeste. Licemerstvo, pozeraj i kurcenje.
        Pravi navijac je tu protiv Konstantina, ako mu obaveze dozvole, kao i protiv CSKA.
        Last edited by Dubiozni goblin; 24-12-17, 21:17.

        Comment


        • Zaista mi licemerje ide na kurac, u svim oblastima života. Kad čovek vidi ove stvari koje se predstavljaju kao čudo neviđeno i na koje se svršava sve u šesnaest, zapita se zašto se iste nisu praktikovale kada su verovatno trebale puno više - protiv Bamberga npr. kada smo pukli. Javlja mi se da je tada jedna takva inekcija bila kud i kamo potrebnija nego sada.

          No, jbg, eto, zalomio se Pao, pa je morala da se šalje slika u svet (da ne kažem do Grčke)
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • a ne tako davno...

            Comment


            • Dilan Enis o prvim danima u Zvezdi: O igri sam učio u avionu! Feldin i Ročesti me savetuju, trener mi veruje i ne želi da žurim.
              http://www.mozzartsport.com/vesti/di...a-zurim/188864
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by kankkunen View Post
                Dilan Enis o prvim danima u Zvezdi: O igri sam učio u avionu! Feldin i Ročesti me savetuju, trener mi veruje i ne želi da žurim.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Plačem
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • I ja se ne ložim na to tzv. 3.poluvrijeme protiv Panate.
                    Ne daj Bože ako izgubimo u Milanu, protiv Žalgirisa se ni Pionir neće napuniti, tako da...
                    Htjeli mi to priznati ili ne, većina navijača Zvezdu samo bodri ako timu ide dobro, ako se dobija onda je Alimpijević trenerski Luka Dončić, Pero je doktor košarke, Ročesti je najbolji košgeter u istoriji naše košarke, a kad se izgubi Alimpije je zelen, neka ide u Spartak, Pero samo ispucava trojke, nedisciplinovan je, Ročesti pročitan igrač, itd.
                    Umjesto da uživamo što uzimamo trofeje i što igramo već 5. sezonu zaredom Evroligu, nama je centralna tema IQ Matijasa Lesora, sve znamo, najpametniji smo.
                    Imamo 5 stranaca, ne valja ni to, dovedi Čoviću još 3!
                    Neka se pojedini sjete gdje smo bili od 1999-2012 godine.
                    Od Partizana bili udaljeni kao današnji Galatasaraj od Fenerbahčea!
                    Za 14 godina smo uzeli 2 trofeja samo (2 kupa)!
                    Sada smo za nešto više od 4 godine uzeli 10 trofeja, sem Olimpijakosa smo dobili sve evropske gigante, svake sedmice igramo Evroligu, ali ne valja nama ni to!
                    Last edited by mikara92; 24-12-17, 23:15.

                    Comment


                    • ako ćemo pravo... mogao je i taj Oly da se dobije

                      Comment


                      • Ne, mi ne razumemo tu ljubav prema klubu, koju gaje samo odabrani. Eto, desilo se da povremeno kritikujemo klub za koji navijamo, i onda neki pravi navijači neće ds troše svoj kiseonik na nas, jer mi ne volimo naš klub. Niko ne očekuje da pobedjujemo stalno, niko ne može da utiče na to da se politikantska govna isteraju iz sporta, ali ako je neko plaćen mnogo više od doktora nauka, a ne pokazuje ništa na terenu, istrpeće kritike, koje ga svakako ne dotiču. Evo sad ćemo svi da se klanjamo narko dilerima sa šipke i da pevamo Velji i ekipi sa njima.

                        Comment


                        • Neverovatno kako se mi ne razumemo. Kop je zapevao "najviše na svetu" ...ono malo ljudi što je ostalo u hali, prihvatilo i pevalo igračima .To je cela priča ...što bi Laki rekao, pun mi je qrac licemerja .

                          Comment


                          • @ dekkard
                            Očekivao sam nešto slično, možda ne od tebe, al dobro ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Neverovatno kako se mi ne razumemo. Kop je zapevao "najviše na svetu" ...ono malo ljudi što je ostalo u hali, prihvatilo i pevalo igračima .To je cela priča ...što bi Laki rekao, pun mi je qrac licemerja .
                              Pa "kop" nije brojao vise od 200 ljudi, ostatak hale, ljudi sa posla dosli, djevojke, starija gospoda... Ostalih 3000 da budem jasniji je iz sveg glasa iskazalo podrsku i ljubav. Sad mozete pricati sta hocete al osjecaj je bio divan. Pozitivna energija nakon poraza je prijala igracima a i nama iskren da sam. Bili su bas umorni i vjerujem dali sve od sebe o sta sad meni vrijedi da mrtvog Bjelicu komentarisem, i njemu je jasno da je los al se nadam bice bolje.

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                @ dekkard
                                Očekivao sam nešto slično, možda ne od tebe, al dobro ...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X