Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Sta me briga za kup? Bitno je kako igraci igraju i kako trener vodi ekipu. I Radonjic je izgubio kup, da li to znaci da je Luvavu bolji igrac od Kinsija ili Zagorac od Milera? To sto je Gos zeljniji je do trenera koji ne ume da motivise igrace, ne do Gosa ili Roca.
    Ne, nego to je zato sto Gos ek treba da gradi karijeru, a Roc koji nesumljivo je dobar igrac u godinama kad ne juri ni transfer ni karijeru a to je u borbi za trofej velika stvar, sta vredi sto vise zna od Gordica kad ga ovaj nadigra i slicno, ali moras da se bavis kosarkom da bi to znao, a ne da kao na menadzeru gledas ocene i reputaciju i mislis to je to. Vidis da nije , kup jeste manje vazan ali oni su nas zgazili u prvom poluvremenu a to je ono strasno kao da je ne znam koja razlika izmedju timova a ti si nesto drugo pricao, da to nema sanse da smo mnogo bolji, vidis oni imaju trofej mi ne Buducnost je blizu.

    Comment


    • Eh, kad bi se Radonja otvorio za telefon iz MinKena, pa da prosvetli ovog našeg ******* na klupi kako se brani pik..

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        Samo meni nije bas najjasnije sta se to zamera tejloru? Kako jebon izasao ovi odose na 6 razlike, lik ima dabl dabl, pa jel treba kao lbj da ima 30p i 15as po mecu da bi valjao? Pa bjelica, dobric, davidovac, feldin zajedno nisu uradili koliko je on sam veceras uradio
        Ne ne, to je ok ja mu ne zameram nista on igra koliko moze ali nema toliki uticaj na ekipu kao neki mladi igraci u drugim loptama, kad zagusti previse siluje nema rezon, zato sam bio pre za Gosa znajuci da ce se to videti u borbama za trofej, kup je pao , ostaju ovde jos dva meca i nek nam je bog u pomoci u onom paklu dole, ali prvo sutra da se nekako dobije.

        Comment


        • Originally posted by salelesa View Post
          Eh, kad bi se Radonja otvorio za telefon iz MinKena, pa da prosvetli ovog našeg ******* na klupi kako se brani pik..
          Ne da mladji Pesic da se prave bespotrebni troskovi.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Ja ne verujem da Buducnost moze da nas dobije dva meca u Pg... I dalje mislim da smo favoriti.. Sutra dobijamo, iz Pg vracamo seriju u Bg i dobijamo poslednji mec.

            Comment


            • Comment


              • Stručni štab Zvezde imaće besanu noć da pronađu uzročnike neuspeha. Evidentno da iz nekog razloga sadašnji roster Budućnosti nikako ne paše vama. Malo je vremena Alimpiju sa saradnicima da lociraju a odma potom i otklone nedostatke i problem.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Ja ne verujem da Buducnost moze da nas dobije dva meca u Pg... I dalje mislim da smo favoriti.. Sutra dobijamo, iz Pg vracamo seriju u Bg i dobijamo poslednji mec.
                  Ja se uvek plasim te majstorice, nemas popravni i svasta moze da se desi los dan, sut, bacanja , ali iz ove pespektive nadam se petom mecu.

                  Comment


                  • I gos je tako delovao pod vodjstvom mute...do trenera je, nije on kriv sto je trener dunster i ne zna 2 akcije da nacrta za njega...isto i lazoc u odbrani, dzaba sve ako nema timske igre, on radi to u napadu jer nema drugog nacina da damo poene...mi ne igramo tranziciju, nemamo neku smisljenu akciju pa da kazes ok gusi nas tejlor, on covek mora tako! On vadi alimpija mnogo ove sezone, brda koseva je sam izmislio jer je ovaj nesposoban da vodi klub el nivoa!

                    Comment


                    • Ovaj poraz nije nikakva senzacija.Treca pobeda Buducnosti ove sezone.Ja ne vidim kako mi njih mozemo dobiti u Moraci.Dole smo gubili i kada smo imali mnogo jaci roster a oni bili slabiji.

                      Ovaj poraz ce najverovatnije oznaciti kraj naseg ucesca u evroligi do nekih boljih vremena.Ako budemo igrali evrokup,imacemo roster na nivou MZT-a i Olimpije.

                      Realno nam se obilo o glavu Covicevo vidjenje igranja evrolige.Po njemu se evroliga igra samo da bi se uzele pare od ulaznica i tako pokrio deo budzeta a ostatak budzeta on ne moze da popuni.Pa kada je vec tako,onda mi evroligu i ne zasluzujemo.Ako mi kao evroligasi nismo mogli da napravimo normalan roster,onda o evrokupu ne treba nista ni da pricamo.

                      Doslo je i do zasicenja medju navijacima.Nekada su karte za Arenu bile rasprodate za dva sata a sada Pionir prazan.Povratak u evroligu nece biti ni malo lak.Plasim se da nam se ne ponovi sudbina Partizana,nakon trojke Nolana Smita oni evroligu vise nisu videli.

                      Coviceva kola idu vrtoglavo ka dubokom kanjonu,sva je prilika da ce se survati na dno.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Ne znam, mozda je i bolje peglati Evrokup sezonu ako nema nikakvih naznaka da cemo biti bolji organizaciono i finansijski sledece sezone (a necemo). Otkaciti matorce sve, otvoriti prostor DD, Dobric, Jankovicu, Ennisu i ostalima, i pojacati se perspektivnim igracima na par pozicija sa visegodisnjim ugovorima. I onda poginuti u ABA za Evroligu. Naravno sve to nece nista da dobro da ako nas ovaj trenira.
                        Ako izvisimo EL, zaboravite na nju...ovo e mora dobiti i zapamtiti i menjati iz korena..ali korena...usrali smo se jasno svima..i pre meca..sudije, navijmao za cedevitu...ovi kukaju..nema dange,antica itd..tim mekan...ako moze da se izvuce..problem jeste sto su nas rutinirali sva tri meca..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Feldin je odlican igrac kada mu se igra i kada je u zoni (mnogo bolji od Gibsona, Marfija, Rosa ili Vona)
                          feldin je jedno smrdljivo govance, seljački igrač bez trunke odgovornosti i luzer sa mudima leptira. Onog trena kada se igra za nešto nestaje sa terena u napadu, a u odbrani je ionako strano telo.

                          PS

                          Otprilke isto ovo sa sve zarezima važi i za milka usranog bjelicu.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Mi ako dodjemo do majstorice mozemo da sami sebi da popusimo realno...tri tekme tri rutiniranja..imaju siru rotaciju..imaju dnk sampiona...mi imamo mekan tim da ne kazem nesto drugo...fcking Omic dodje na kraju i pokaze vise muda od pola ekipe...

                            Alimpije jbte forsira Davidovca da mu on donese titulu ili Dobrica...uvedi Feldina,Bjelicu i Rocestog da budu spremni i u formi za zadnje meceve...jbm mu misha...realno gledano ..gledajte sva tri meca sa njima..i oni su tacno znali sta i kako...to me brine vise od ovih 0-1....mi nemamo timsku igru cele sezone itd...

                            Daleko od gotovog ali momentum je na njihovoj strani, oni lice na sampione ali psihicki ce im biti tesko i na 0-2...treba ipak dobiti mec..mada je problem sto ni mi nemamo sampionski kod...Lazic, eventualno Bjelica..ostali nisu videli pehar,sa sve trenerom...

                            Finale, jbno ..drzimo fige...besplatan ulaz je i doneo mlaku atmosferu itd...mora to bolje itd...

                            MORAMO SVI ZAJEDNO SAD, koji bre evro kup....nece nas na mapi biti ako budemo igrali EC...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ja sam usao samo da pitam, je l tuta jos trener?

                              Comment


                              • Samo da naglasim da su nas u Pg dobili na nevidjeno sutersko ludilo

                                Comment

                                Working...
                                X