Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde igram 1.20 kvotu, strasno
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Otrešće nas i groblje u KLSu sa nulom.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Sad ce nasi da drze sastanak, pa ce Covic da udje u svlacionicu i da odrzi sastanak, pa ce igraci posle kao sami da odrze sastanak, da se pogledaju sto se kaze, i tako do 1 posle ponoci

        Comment


        • Komotno, mada ko zna, ako ode alimpije ubrzo mozda i dobijemo 1

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Sad ce nasi da drze sastanak, pa ce Covic da udje u svlacionicu i da odrzi sastanak, pa ce igraci posle kao sami da odrze sastanak, da se pogledaju sto se kaze, i tako do 1 posle ponoci
            Mogu do sutra da sastance, nece se nista promeniti.

            Comment


            • Gledam statistiku, prava finalna utakmica, u svemu jednaki i onda se pogleda % slobodnih, uzas. No dobro, nema predaje! Sutra za zivot!

              Comment


              • Džile humorista .. " Zvezda uopšte nije igrala loše, tačno su znali šta žele u odbrani i u napadu"

                Comment


                • Onaj sto je banovan na svakom forumu na kome se pojavi bi mogao sada da objasni idiotsko teranje kontre tokom citave sezone i nedozvoljavanje ovde bilo kome da kritikuje rad trenera. Alimpijevicu se obilo o glavu to sto je stalno isticao sta je prioritet i sto je pustao niz vodu vise meceva u evroligi. Dzaba otpor Realu i CSKA kada je sve vec izgubljeno pa se igra lezerno. Ovakva Buducnost je slabija igracki, ali je vise tim i ima boljeg trenera koji sada vodi 3-0 protiv "trenerskog Doncica".

                  Antic malo igra malo ne igra u evroligi, sada propusta najvaznije meceve, Feldin i Dobric ubacuju frizidere na nebitnim mecevima, a nema ih nigde kada je bitno, sada se raspadaju, Bjelica koji nas je kanalio u evroligi u 2018. godini, sada takodje. To je karma. Ne moze se igrati samo 2 nedelje kako treba u citavoj sezoni.

                  Ne vidim kako Buducnosti moze izmaci titula. Imaju zicer vec sada da osvoje Pionir jos jednom, a ako ne onda imaju dve u Moraci.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Srecan svima Eurocup koji slave.

                    Comment


                    • Idemo glavom kroz zid celu sezonu..pisem,pricam ali dzaba..Moze se ovo okrenuti,samo sebojim da nas i sutra ne razvale, bice tek opusteni..ulazice im svaku kurac....Trener je pokusao...dao sve od sebe ali kazem nije ovo za njega...

                      Takodje sam napisao da moramo proci 80..ali nista...Treba da dovedemo Pavicevica i istorija da se ponovi hehe...Ne znam, jedva pisem,sve mi se smucilo...nadam se da ce dobiti nekako a posle vidite kupite kartu pre nego sto izadje roster i strucni stab..nek se uprava oseca komotno sa svojim strucnim licima iz skupstine..

                      Nadam se,sutra je kljuc,ako izubimo nema nas na mapi...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Razlozi naseg vecerasnjeg poraza, a ubedjen sam i titule lezi pre svega u treneru i strucnom stabu zatim su tu neinteligentni Lesor, precenjeni Feldin (kome jedva cekam fa vidim ledja), Bjelica kome je i 50 k evra mnogo...
                        Sudije su u3/4 i to drugoj polovini te cetvrtine zaista imale neki ssmo njima znan kriterijum ( nagla promena krit.) I hlupi alimpijevic tu dozvoljava fa se istopi prednost i da BUD cak povede...prevara od trenera.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ne znam, mozda je i bolje peglati Evrokup sezonu ako nema nikakvih naznaka da cemo biti bolji organizaciono i finansijski sledece sezone (a necemo). Otkaciti matorce sve, otvoriti prostor DD, Dobric, Jankovicu, Ennisu i ostalima, i pojacati se perspektivnim igracima na par pozicija sa visegodisnjim ugovorima. I onda poginuti u ABA za Evroligu. Naravno sve to nece nista da dobro da ako nas ovaj trenira.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Ajde Alimpije spremaj se ti za Belgijsku ligu, povedi i Bjelicu sa sobom...
                            Neće nama Strahinića bana smenjivati trenera/igrače..
                            Nebojša Čović

                            Comment


                            • Rano je za otpis i čestitanje gostima na prstenu. Ima još da se igra. Sutrašnji meč doneće mnogo toga. Videće se dal Alimpije ima dobitnu šemu protiv Džileta ili će debeli još jednom razvaliti strašnim vođenjem sa klupe. Šta znači vrhunski trener u ovakvim finalima.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Razlozi naseg vecerasnjeg poraza, a ubedjen sam i titule lezi pre svega u treneru i strucnom stabu zatim su tu neinteligentni Lesor, precenjeni Feldin (kome jedva cekam fa vidim ledja), Bjelica kome je i 50 k evra mnogo...
                                Sudije su u3/4 i to drugoj polovini te cetvrtine zaista imale neki ssmo njima znan kriterijum ( nagla promena krit.) I hlupi alimpijevic tu dozvoljava fa se istopi prednost i da BUD cak povede...prevara od trenera.
                                Ne znam zasto skoro nikad ne mogu da ti dam reputaciju ali se slazem u potpunosti.

                                Comment

                                Working...
                                X