Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crna ruka biće spremna.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • uzimamo ABA!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        CrnaLakijeva ruka biće spremna.
        ovako je verodostojnije...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          uzimamo ABA!
          Nemamo Simonovića...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Srecno nasim momcima pred najvaznije meceve u sezoni, nadam se punoj hali, hajde zvezdasi sad se pokazimo, NAPRED ZVEZDA..

            Comment


            • mislim da ce ljudi prepoznati momenat i popuniti pristojno Pionir ...ovi momci su to zasluzili

              Comment


              • Kad je dzabe hoce u to nema sumnje...Zalosno je klub pre svega i navijace da mora biti besplatan ulaz...Po meni nerrealno, ne znam ima li ko da je ovo radio u EL posebno..Tu treba da se trazi karta vise...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Bravo Covicu za besplatan ulaz.
                  Nadam se da sledece sezone niko od sezonaca nece opet uzeti istu.
                  Sramota.
                  Ja cu propustiti ovaj plej u Pioniru. Gledacu na TVu da se ne guram sa ovima sto dolaze kada je dzabe.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Bravo Covicu za besplatan ulaz.
                    Nadam se da sledece sezone niko od sezonaca nece opet uzeti istu.
                    Sramota.
                    Ja cu propustiti ovaj plej u Pioniru. Gledacu na TVu da se ne guram sa ovima sto dolaze kada je dzabe.
                    Kakva je ovo logika kao da te je neko terao da kupis sezonsku....a sada ne ici da podrzis voljeni klub zbog toga sto je besplatan ulaz
                    to je gore cak i od sipkasa koji bojkotuju ....a nemaju pojma ni zbog cega je bojkot...ciganska je tuga pregolema

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Kad je dzabe hoce u to nema sumnje...Zalosno je klub pre svega i navijace da mora biti besplatan ulaz...Po meni nerrealno, ne znam ima li ko da je ovo radio u EL posebno..Tu treba da se trazi karta vise...
                      Zalosni smo pre svega mi sto ne popunimo dvoranu jer su rezultati iznad ocekivanja ....

                      Comment


                      • Zato sto je ovo sa besplatnim ulazom ,,pisanje po onima koji kupuju sezonske, redovno dolaze na meceve,,
                        E iste te Covic i proziva u emisijama.
                        Ne radi se tu o meni. Ja sam obicni navijac i iznosim misljenje.
                        E sad kada je.plej off daj dzabe ulaz ko ga jebe.
                        Da ne govorimo o tome koliko puta sezonci nisu mogli uci u halu jer su ,,najvatreniji,, masovno ulazili dzabe.
                        Ja sam peimera radi dva puta ostao ispred hale. Protiv Galatasaraja pre par sezona i protiv Bajerna sa sve sezonskom. I nisam jedini. Bilo je jos minimum 50 ljudi.
                        To je ta organizacija i briga kluba.
                        Bice veceras puna hala, besplatan je ulaz. Nece podrske da manjka.
                        Videcemo kako ce se to vratiti klubu.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Zato sto je ovo sa besplatnim ulazom ,,pisanje po onima koji kupuju sezonske, redovno dolaze na meceve,,
                          E iste te Covic i proziva u emisijama.
                          Ne radi se tu o meni. Ja sam obicni navijac i iznosim misljenje.
                          E sad kada je.plej off daj dzabe ulaz ko ga jebe.
                          Da ne govorimo o tome koliko puta sezonci nisu mogli uci u halu jer su ,,najvatreniji,, masovno ulazili dzabe.
                          Ja sam peimera radi dva puta ostao ispred hale. Protiv Galatasaraja pre par sezona i protiv Bajerna sa sve sezonskom. I nisam jedini. Bilo je jos minimum 50 ljudi.
                          To je ta organizacija i briga kluba.
                          Bice veceras puna hala, besplatan je ulaz. Nece podrske da manjka.
                          Videcemo kako ce se to vratiti klubu.
                          Po meni nisi u pravu jer ti sa sezonskom ulazis svakako iako je besplatan ulaz ..
                          Ovo sa sezoncima medju kojima sam i jabio unazad tri sezone nisu mogli da udju u halu zbog sipkasa jebenih koji nisu placali nista to je tacno i to jeste sramota kluba i tu su u potpunosti u pravu !!!

                          Comment


                          • Ja se plasim vecerasnje utakmice Miki Pavicevic je sve samo ne los trener namazan je mi se pak ispucali protiv Valensije jos k tome smo operisani od odbrane.
                            Ta nasa ran end gan igra uopste ne sluti na dobro.
                            Ja mislio potegnuti na vecerasnju utakmicu ali kad sam video slobodan ulaz ne pada mi na pamet da se cimam 100 kilometara tamo 100 nazad eto prilike da navijaci iz BG ispune halu.

                            Comment


                            • Originally posted by ajkisloba View Post
                              Ja se plasim vecerasnje utakmice Miki Pavicevic je sve samo ne los trener namazan je mi se pak ispucali protiv Valensije jos k tome smo operisani od odbrane.
                              Ta nasa ran end gan igra uopste ne sluti na dobro.
                              Ja mislio potegnuti na vecerasnju utakmicu ali kad sam video slobodan ulaz ne pada mi na pamet da se cimam 100 kilometara tamo 100 nazad eto prilike da navijaci iz BG ispune halu.
                              Ja se brinem da li ce biti 10 ili 20 razlike .... ...dobijamo lagano ,trener im jeste ok ali nemaju promil sanse u BG a i u Baru smo svakako veliki favoriti

                              Comment


                              • A sto se tice run and gun kosarke zbog izostanka Lukovica ubedjen sam da ce Mornar bar 30 puta da pokusa sut za 3 p

                                Comment

                                Working...
                                X