Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • На целом свету само Црвена звезда оооо..

    Comment


    • Cirbes: Žestoka borba za svaki minut na terenu
      "Mnogo stvari mogu da kažem o mom povratku u Crvenu zvezdu,
      ali mislim da je rečenica koja obuhvata sve što bih želeo da kažem - vratio sam se kući",
      poručio nemački centar.
      http://mondo.rs/a1124752/Sport/Kosar...na-zvezda.html
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Cirbi brat moj! Ljudina

        Comment


        • Regland je kao i Teodor ,solidan plej ali fali nam plej koji ume da igra odbranu,asistira i ne sutira previše da ne kazem Jović

          Comment


          • Pozdrav svima

            Vec neko vreme pratim forum i primecujem da ima dosta ljudi koji ozbiljno prate kosarku.Pa rekoh da se ukljucim malo u diskusiju.

            Ako uzmemo u obzir da je ovo prva prava prilika koju je Tomic dobio kao glavni trener (ako izuzmemo period kada je vrsio tu duznost u Olimpijakosu), upitno je da li ce i koliku minutazu imati mladi igraci poput Radanova,Simanica pa cak i Davidovca.Ovo sve naravno treba uzeti sa rezervom jer niko pouzdano ne zna u ovom trenutku kakav je taj odnos Tomic-Covic i ko tu na kraju odlucuje - ipak je tu prisutna sujeta kod Covica.

            Centarske pozicije su popunjene i tu nece biti novih pojacanja barem dok se ne vidi da li su Ristic i Odzo sposobni da igraju EC.Dangubic je na izlaznim vratima i po onome sto cujem on trazi angazman u Evroligi i nista osim toga,a bojim se da ako uskoro ne pronadje klub ne zavrsi u jednoj od mnogobrojnih Miskovih "filijala" u Turskoj ili Spaniji poput mnogih pre njega.

            Mislim da Jankovica treba zadrzati po svaku cenu jer je pokazao znacajan napredak uzevsi u obzir da mu je prva sezona u Evropi.Jovanovic je pred odlaskom jer ne zeli da ide u FMP.

            Faye je ocigledno Tomicev pick.Velika nepoznanica.Ne bi me zacudilo da ako ne zadovolji svojim igrama opet imamo scenario Mekela ili Sofa.

            Ovo ostalo je manje vise poznata materija.Lazic koji zeli da zaboravi proslu sezonu,Baron od koga znamo sta se ocekuje,Dobric kao role play igrac i Cirbes od koga ne treba ocekivati puno i one partije iz prvog mandata u Zvezdi.

            Moram malo da pomenem i Perperoglua i Raglanda.Vidim da vec svi Perperoglua porede sa Perom Anticem i njegovim ucinkom od prosle godine.A ja mislim da on moze i dalje da radi sve ono sto je godinama radio u Evroligi.

            Ragland je meni igrac vrlo slican Rocestiju.Svakako da nam Sale Obradovic ne bi preporucio nekog igraca koji nije kvalitetan,ali za prvog pleja nama treba moram se sloziti sa postom iznad neko kao Stefan Jovic,sa malo boljim procentima suta.

            Da li ce biti nesto od dolaska Stefana Markovica?Niko za sada ne demantuje.Na pozicijama 1-3 ovo su neka od imena koja su na spisku potencijalnih pojacanja:Vladimir Jankovic (Andora),Jared Cunningham (Bayern Munich),Phil Pressey (Barcelona).
            Last edited by Programus; 12-08-18, 17:41.

            Comment


            • Originally posted by Programus View Post
              Pozdrav svima

              Vec neko vreme pratim forum i primecujem da ima dosta ljudi koji ozbiljno prate kosarku.Pa rekoh da se ukljucim malo u diskusiju.

              Ako uzmemo u obzir da je ovo prva prava prilika koju je Tomic dobio kao glavni trener (ako izuzmemo period kada je vrsio tu duznost u Olimpijakosu), upitno je da li ce i koliku minutazu imati mladi igraci poput Radanova,Simanica pa cak i Davidovca.Ovo sve naravno treba uzeti sa rezervom jer niko pouzdano ne zna u ovom trenutku kakav je taj odnos Tomic-Covic i ko tu na kraju odlucuje - ipak je tu prisutna sujeta kod Covica.

              Centarske pozicije su popunjene i tu nece biti novih pojacanja barem dok se ne vidi da li su Ristic i Odzo sposobni da igraju EC.Dangubic je na izlaznim vratima i po onome sto cujem on trazi angazman u Evroligi i nista osim toga,a bojim se da ako uskoro ne pronadje klub ne zavrsi u jednoj od mnogobrojnih Miskovih "filijala" u Turskoj ili Spaniji poput mnogih pre njega.

              Mislim da Jankovica treba zadrzati po svaku cenu jer je pokazao znacajan napredak uzevsi u obzir da mu je prva sezona u Evropi.Jovanovic je pred odlaskom jer ne zeli da ide u FMP.

              Faye je ocigledno Tomicev pick.Velika nepoznanica.Ne bi me zacudilo da ako ne zadovolji svojim igrama opet imamo scenario Mekela ili Sofa.

              Ovo ostalo je manje vise poznata materija.Lazic koji zeli da zaboravi proslu sezonu,Baron od koga znamo sta se ocekuje,Dobric kao role play igrac i Cirbes od koga ne treba ocekivati puno i one partije iz prvog mandata u Zvezdi.

              Moram malo da pomenem i Perperoglua i Raglanda.Vidim da vec svi Perperoglua porede sa Perom Anticem i njegovim ucinkom od prosle godine.A ja mislim da on moze i dalje da radi sve ono sto je godinama radio u Evroligi.

              Ragland je meni igrac vrlo slican Rocestiju.Svakako da nam Sale Obradovic ne bi preporucio nekog igraca koji nije kvalitetan,ali za prvog pleja nama treba moram se sloziti sa postom iznad neko kao Stefan Jovic,sa malo boljim procentima suta.

              Da li ce biti nesto od dolaska Stefana Markovica?Niko za sada ne demantuje.Na pozicijama 1-3 ovo su neka od imena koja su na spisku potencijalnih pojacanja:Vladimir Jankovic (Andora),Jared Cunningham (Bayern Munich),Phil Pressey (Barcelona).
              Hmmmm
              Jedino logicno Jankovic

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Hmmmm
                Jedino logicno Jankovic
                Vreme ce pokazati.Ali vec u novembru ce znati jasno slika ko i koliko moze

                Comment


                • Originally posted by Programus View Post
                  Vreme ce pokazati.Ali vec u novembru ce znati jasno slika ko i koliko moze
                  Dobro dosao, lijepo je vidjeti nova lica. Pisi otvoreno, argumentovano uz postovanje drugacijeg stava i prijace nam tvoje drustvo. Uz neki drugaciji pristup, upoznaces se sa Manijem i Kronosom

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Dobro dosao, lijepo je vidjeti nova lica. Pisi otvoreno, argumentovano uz postovanje drugacijeg stava i prijace nam tvoje drustvo. Uz neki drugaciji pristup, upoznaces se sa Manijem i Kronosom
                    Hvala na dobrodoslici.Ja cu samo svoje misljenje iznositi i pri tom se truditi da ostanem sto je moguce objektivan.Svacije se mislenje i stav uvazava.Uostalom razlicita misljenja su uvek pozeljna

                    Comment


                    • Nadam se da cemo igrati dobru kosarku sledece sezone. Jedva cekam da sutra krenu pripreme .

                      Comment


                      • Nego ima neko od ovih insajdera da bar prozivljno kaze kolike su plate ovih stranaca u CZ, Sarac rece da nece biti nijedna veca od 200k...pa reko da vidim..Se pogodilo bilo sta od tih informacija.

                        Postali smo sekta..sns sekta nazalost..sa Covicem na celu..Spinovanja i razne gluposti slusas svaki dan....Vise kad citas razne price i statuse ne znas dal je covek bot ili je samo glup..

                        Zivo me zanima procena ovog tima i kako ce da opere pare ovde..ziv nisam da cujem kako je zatvorio budzet..

                        Umesto da nadju privatne vlasnike a drzava pomogne male sredine..kod nas sve trpaj u dva kluba..sve je crno ili belo..Ko ovo voli, pa na ta dva kluba, u zadnjih 20 godina,samo 2 godine su bila ravnopravna...znaci, gleda se cisto izivljavanje..na svakih 10 godina se menja silovan..
                        Last edited by LosmiSK; 13-08-18, 02:08.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ova ekipa kosta 1,5 mil

                          Comment


                          • Početak priprema



                            Na prvoj prozivci CZ došli su: Aleksa Radanov, Stratos Perperoglu, Bili Baron, Nemanja Nenadić, Majkl Odžo, Marko Kešelj, Ognjen Dobrić, Dejan Davidovac, Filip Čović, Majk Cirbes, Boriša Simanić, Dušan Ristić i Branko Lazić.



                            Stefan Janković se nije pojavio kao i što se očekivalo. Klub je zvanično pokrenuo disciplinski postupak.



                            Priključivanje Muhameda Fajea i Džoa Reglanda dogovoreno je za sredinu nedelje

                            Nikola Jovanović će naredne sezone igrati za italijanski Trento

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Last edited by Samo Zvezda; 13-08-18, 11:39.

                            Comment


                            • Ljudi, postoje dvije strane medalje, niti je Zvezda u konkretnom slucaju Jankovica odigrala onako kako bi trebalo, niti je Jankovic mnogo pametan decko. Jasno je da nije bio spreman da napravi iskorak ka profi kosarci, morao se polako uvoditi u ritam i prilagodjavanje pravilima u Evropi. Tu na snagu stupa njegova inteligencija i potreba da mu se godinu dana objasnjava da je lose cupati rukama protivnika i da se zbog dvije tehnicke odlazi sa terena. Razumem i Zvezdu, ne stoje njoj pare na gomili pa da zavlaci igrace, ali moralo se intervenisati na vrijeme i otkloniti moguca steta a u ovom slucaju ona je poprilicna za nas klub. No, neko je jednom na ovom forumu pametno rekao, nije steta za Jankovica tolika, svakako ne bi nasli klub da plati obestecenje, prilicno tacno. Svakoga ko ne zeli da se posveti timu i da igra u nasem dresu, treba mu dati priliku da srecu potrazi bilo gdje a da pri tome klub ne trpi stetu.
                              Sve ovo je rezultat proslogodisnjeg manjka vremena za selekciju tima koji je duplo skuplji bio od sadasnjeg ali daleko od toga i bolji. Kada se neki igrac prati kao sto se pratio Jankovic, potrebno je malo i ljudske osobine staviti na provjeru, skautirati i odnos prema saigracima, klubu, obaviti ozbiljan intervju prije potpisa. Sve to u cilju smanjenja prostora da se na kraju igrac ispostavi kao promasaj. Na kraju sada, mi imamo manje kose od nervoze koju nam je donio, Zvezda ima igraca manje u rosteru kojeg je skupo placala.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                1. Sve ovo je rezultat proslogodisnjeg manjka vremena za selekciju tima koji je duplo skuplji bio od sadasnjeg ali daleko od toga i bolji.
                                2. Kada se neki igrac prati kao sto se pratio Jankovic, potrebno je malo i ljudske osobine staviti na provjeru, skautirati i odnos prema saigracima, klubu, obaviti ozbiljan intervju prije potpisa. Sve to u cilju smanjenja prostora da se na kraju igrac ispostavi kao promasaj.
                                1. Ne slazem se u potpunosti. To po meni vise proistice iz (meni) neshvatljive zelje za selektovanjem domacih igraca. Imali smo i Radicevica, na kome smo zaradili nakon par meseci boravka... da ne pominjem vec prezvakanu pricu oko Gosa i ugovora koji je bio kao Radicevicev.
                                2. Slazem se, samo je ovde odavno konstatovano da mi skauting nemamo.

                                Comment

                                Working...
                                X