Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imati najmanji budzet, 11 novih igraca i novog mladog trenera i 11 pobjeda u EL je odlican uspjeh. Ako se osvoji ABA bice fenomenalan, kup i kls su lijepi bonusi i jos jedan statisticki podatak ali realnu vrijednost i nemaju. Ovaj klub bi mogao organizaciono i finansijski - rezultataki bolje ali kratkorocno (uplivom politike) a garantujem da bi posle morali opet koseve da prodajemo, nema mene ko da plasi dovoljno sam se ja toga nagledao. Uz malu nadogradnju i srecu u selekciji mi sl sezone mozemo da napadamo PO EL i ja sam sa tim zadovoljan. Ne postoji lice ili privredni subjekt koji ce bez pistolja uperenog u celo prosuti 20-30m u klub. Idemo sad da odbranimo domaci teren i da sa 3:0 pokazemo ko je boss! U slucaju poraza, cestitati boljem i maximalno posveceno raditi na povratku u vrh!

    Da se razumijemo, najvise bih volio da je ostao Radonjic i kostur prosle ekipe, da je dosao Kvin Kuk, Ostin Dej, Kolton Ajverson i sl... To nije bilo moguce iz raznih objektivnih razloga, ono sto sad imamo je dobar zalog za buducnost i imamo se cemu nadati.
    Last edited by Victor BG; 07-04-18, 12:42.

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Ovo je sustina.
      Cak i da neki politicar kao sto si naveo natera nekoliko firmi da uloze po milion-dva u klub, niko nece to uraditi, a da ne postavi neke svoje ljude u klub koji bi kontrolisali taj tok novca. Jednostavno je tako, lopovska je drzava, a price o privatizaciji su smesne. To prvo politicarima ne odgovara, jer gde ces lakse oprati pare nego preko sporta.
      Na kraju ce Milos da me natera da napisem podsetnik u telefon, pa da ga prozovem ovde na kraju sezone (posto sada to nece, jelte, radi mira u kuci) da nam otkrije ko je to mogao i sta da uradi, a nije mu dozvoljeno i sta je taj NC mogao, a nije znao / hteo.

      Comment


      • Nr jebite glavu.
        Nego lepo svi u Pionir u ponedeljak i utorak. Ko dolazi da bude puki posmatrac neka gleda preko TVa. Idemo da podrzimo nasu Zvezdu do joj jedne titule.
        Idemo da zgazimo Miligorce.
        A posle ce teramo Alimpija[emoji3]
        IDEMO ZVEZDAAAAAAAAAA

        Comment


        • Jbte sta je ovih Covinih svedoka i botova, odakle iznikose odjednom.

          Losmi, Lazo ne dajte se pasjim sinovima , samo napred i uz vas samo do kraja.

          inace parter b je 700 dinara komplet za oba dana.


          Dusane odlazi

          Comment


          • Gde da ga teramo, kad osvoji ABA Čovke odmah novi petogodišnji ugovor da potpiše sa njim.[emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Gde da ga teramo, kad osvoji ABA Čovke odmah novi petogodišnji ugovor da potpiše sa njim.[emoji41]
              Nema sanse, Losmi i Laza biraju trenera za sledecu sezonu, vec je sredjen sastanak pod uslovom da Covic ostane. Losmi ce isto tako da izlozi koncept kako moze multifunkcionalna hala da se izgradi uz dodatak da u sklopu hale bude i hangar za avion. Sve se moze ali mi koji to ne vidimo spadamo u onih 83 % idiota ove zemlje. Sto se tice igrackog kadra prvo cemo mi birati na trzistu vec u maju i junu, a ono sto mi ne uzmemo ce ostati ovim sirotanima u Moskvi i Istanbulu da proberu ako nesto ostane.

              Nema nikakve potrebe za ovakvim omalovazanjem sagovornika.
              Last edited by kronostime; 07-04-18, 14:34. Reason: Upozorenje

              Comment


              • Trebao bi da snimis neku humoristicnu seriju sa Andrijom Milosevicem..to je taj level...Da smo nas dvoje birali trenera, imali bi kup i mozda f8 EL ali sigurno punu halu i vise prihoda...to bi valjda svako ovde bolje uradio...sad moze se reci gleda se long term ali realno da oni veze nemaju sta je to...ukakio ga DR iz nekih drugih razloga i sad se buca nesto...veliki sportski menadzeri su u stvari back up politike kao sto jei on to bio u tri svoje sesije..sns,dos,sps...

                Niko ne moze da mi oduzme da navijam za CZ ali obraz moze sigurno..to nema prodaje..velicati nc ili av je potpuno isto...mada mozda neko nema problema sa tim...

                Ne morate replicirati vise...mi smo manjina, nema potrebe...postujem vase stavove, nadam se da cete ih se drzati i sledece sezone...

                Ko ima, ko hoce..skroz nebitno..vi vec mislite da nema...i ako niste ni palac pomerili da se zapitate..to je ona stara srpska...cuti, moze i gore..ili..ma dobro je..plata redovna svako ima svoj nacin razmisljanja..neko ne voli vlast ali radi na aerodromu..pa nek nabaci neki popust
                Last edited by LosmiSK; 07-04-18, 14:44.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Trebao bi da snimis neku humoristicnu seriju sa Andrijom Milosevicem..to je taj level...Da smo nas dvoje birali trenera, imali bi kup i mozda f8 EL ali sigurno punu halu i vise prihoda...to bi valjda svako ovde bolje uradio...sad moze se reci gleda se long term ali realno da oni veze nemaju sta je to...ukakio ga DR iz nekih drugih razloga i sad se buca nesto...veliki sportski menadzeri su u stvari back up politike kao sto jei on to bio u tri svoje sesije..sns,dos,sps...

                  Niko ne moze da mi oduzme da navijam za CZ ali obraz moze sigurno..to nema prodaje..velicati nc ili av je potpuno isto...mada mozda neko nema problema sa tim...

                  Ne morate replicirati vise...mi smo manjina, nema potrebe...postujem vase stavove, nadam se da cete ih se drzati i sledece sezone...

                  Ko ima, ko hoce..skroz nebitno..vi vec mislite da nema...i ako niste ni palac pomerili da se zapitate..to je ona stara srpska...cuti, moze i gore..ili..ma dobro je..plata redovna svako ima svoj nacin razmisljanja..neko ne voli vlast ali radi na aerodromu..pa nek nabaci neki popust
                  I sam vidis da se malo salimo, mnogo smo postali ozbiljni, da ne kazem da smo se malo ucvrcali od Buducnosti. Nema potrebe da mi moderacija salje opomene, dogovorili smo da smo svi zajedno ovde da zanemarimo razlike do traje PO sa jednim ciljem a to da se osvoji ABA TITULA. Posle toga neka se raspisemo na 1000 strana sta je moglo bolje a sta gore.

                  Nego, baci neki link za veceras da odgledamo naseg bivseg trenera da li ce uspeti da zategne malo odbranu, ne ide da u nikada jacoj Nemackoj ligi prima po 95 poena kuci. Znam da nije liga za bacanje, ali jbm mu misa nije ni Ulm ili Gisen bas Cska level pa da se onoliko primi koseva kuci.

                  Comment


                  • Ja i Losmi biramo trenera ako Covic ode.
                    Sarac i Dekard imaju mesto u klubu.
                    Zajedno smo jaci [emoji3][emoji3][emoji3]

                    Comment


                    • http://videostream.dn.ua/videopage/v...c_location=ufi

                      Ovde imas da gledas skoro sve iz basketa, ima i fudbal verovatno ali ne pratim..

                      DR ste rekli nema napad, covek da 100p i odmah lose..ne valja...danas ovima ide 100+ itd...


                      Ma salimo se, unosima salu, malo da opustimo ove sto su navijali za Cedevitu i pravile stranice podrske...nije to lako...

                      Sve u cilju titule i da cepnemo jos jedno 6-7 igraca sl godine...kad kaze cifru da zaokruzi sa 8 na 10m nek ide zivot..


                      Inace DR ako uzme trecu titulu u tri zemlje opet ce biti nipodastavan..i vec kazu u Minhenu da pravi probleme..zvao je sa SLUZBENOG TELEFONA PRCANJ....Henes jedva utisao vatru...druga greska i out..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Samo da uzmemo abu, za drugo cemo lako, ja sam se iskreno usrao, ali ajd da vidimo...bice to opasna kosarka uz bensedin i neko pivo, jbg baba ima recept

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Trebao bi da snimis neku humoristicnu seriju sa Andrijom Milosevicem..to je taj level...Da smo nas dvoje birali trenera, imali bi kup i mozda f8 EL ali sigurno punu halu i vise prihoda...to bi valjda svako ovde bolje uradio...sad moze se reci gleda se long term ali realno da oni veze nemaju sta je to...ukakio ga DR iz nekih drugih razloga i sad se buca nesto...veliki sportski menadzeri su u stvari back up politike kao sto jei on to bio u tri svoje sesije..sns,dos,sps...

                          Niko ne moze da mi oduzme da navijam za CZ ali obraz moze sigurno..to nema prodaje..velicati nc ili av je potpuno isto...mada mozda neko nema problema sa tim...

                          Ne morate replicirati vise...mi smo manjina, nema potrebe...postujem vase stavove, nadam se da cete ih se drzati i sledece sezone...

                          Ko ima, ko hoce..skroz nebitno..vi vec mislite da nema...i ako niste ni palac pomerili da se zapitate..to je ona stara srpska...cuti, moze i gore..ili..ma dobro je..plata redovna svako ima svoj nacin razmisljanja..neko ne voli vlast ali radi na aerodromu..pa nek nabaci neki popust
                          Losmi, da li si realan?
                          Poredis velicanje Covica kao funkcionera na mestu predsednika KKCZV i vucica na mestu predsednika drzave.
                          Boli ljude uvo za Covica kao Covica, jednostavno zdrav razum kaze da dok ne dodje do privatizacije, NC je najbolje resenje i to je to.
                          Ja postujem tvoj stav, ali pises nesto sto nije istina.
                          Sto se trenera tice, i ja bih mozda hteo Grega, ali kada bi znao ko nas je sve odbijao, smejao bi se.
                          Kako smo u situaciji da biramo igrace koje nece EL timovi, tako je i sa trenerima...

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post


                            Ko ima, ko hoce..skroz nebitno..vi vec mislite da nema...i ako niste ni palac pomerili da se zapitate..to je ona stara srpska...cuti, moze i gore..
                            Jako bitno ... daj bar naznaku ko bi to mogao da bude ... ali ne na jednu sezonu pa UPPR ponovo .Mozda svi predjemo na stranu Vilotica (Radovan III). Do tada NC...
                            Last edited by Samo Zvezda; 07-04-18, 15:22.

                            Comment


                            • Previše si na fejsu pa mešaš "stranice podrške" iliti "fan page" sa forumskim temama. Ovo potonje nastavlja da postoji bez obzira na rezultat kluba, u suprotnom bi se tema "KK Partizan" odavno ugasila.
                              Lepo što je Radonja prihvatio moderne tokove glede napada, samo to ne znači da treba da zapostavi odbranu, 95 poena je stvarno previše. Mada, ne sumnjam da će sve to biti u redu, ipak ima ubedljivo najjači i najskuplji tim i očekujem titulu i plasman u EL, zato je i doveden.
                              Mi, a kad kažem "mi" mislim na Zvezdu i njene prave navijače ćemo biti zadovoljni ABA titulom i nastavkom građenja jedne lepe EL priče, uz nadu da će se neke stvari pomeriti nabolje u budućnosti.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                Losmi, da li si realan?
                                Poredis velicanje Covica kao funkcionera na mestu predsednika KKCZV i vucica na mestu predsednika drzave.
                                Boli ljude uvo za Covica kao Covica, jednostavno zdrav razum kaze da dok ne dodje do privatizacije, NC je najbolje resenje i to je to.
                                Ja postujem tvoj stav, ali pises nesto sto nije istina.
                                Sto se trenera tice, i ja bih mozda hteo Grega, ali kada bi znao ko nas je sve odbijao, smejao bi se.
                                Kako smo u situaciji da biramo igrace koje nece EL timovi, tako je i sa trenerima...
                                Slazem se ja sa tobom, i to sto si napisao je ok...ali kad te odbija dosta trenera, kad nemas lovu..sto stavljas klub u ralje...ako ga sl. godine zatvore sa lovom..mi smo cao...Ako ima neke bitke neka prebaci negde drugde..to je sustina..Licno nisam nikad imao ovakav stav, ali ovo zadnjih godinu dana je po meni kriminal...u ovakvim uslovima je NC dobar ali samo ako ima pomoc drzave..ako nema..cao je..mozda se izbatrga ovu sezonu ali onu tamo nece...a oni koji ce da poduvaju su iskljucivo navijaci...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X