Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod Radonje se ne bi Pera i Džejms ovako izdrkavali..

    Comment


    • Ma on je gubio od Šarića i Blesingejma, gubio 5 na 3, Dule ga uništi na 1 3 1 zonu, gubio od Strazbura iako je vodio 20, Neptunas pravio po 19-0 seriju, a sa danas igramo sa Milkom koji ne zna ponekad šta igra, Pero koji pola tekmi ne igra, Roč koji je mator takodje, Enis neiskusan u EL, Lesor neiskusan u EL, Davidovac bi kod Radonje igrao 3 minuta 3 godine protiv Vršca u KLS na plus 58 razlike...

      S obzirom na iskustvo pre Zvezde i na igrački sastav, pogotovo na atmosferu, usudjujem se da kažem da će Alimpije biti bolji.

      Vidim otimaju se oko Radonjića a on neodlučan gde će pre, u Fener umesto Žoca, Efes, Barsu ili Baskoniju.

      Što ne kaže niko da smo imali uz Paritzan najjači sastav u regionu, onaj Partizan koji je kukao da se raspada a igrali su Bertans, Lovernj, Pavlović, Kinzi i ekipa.

      Dule i Radonja sličan kalibar, a evo što je Dule masu bolji, Dule zna da izgura mlade mlade, ne povratnike tipa Bobi pa da ih digne, kao RDonja, nego mlade mlade. I Dule zna psihološke igre i on bi pobedio odlučujuću tekmu Darušafaku ili bi pobedio 5 na 3, jer on naloži tim kao za rat.

      I Radonja je izgurao Gudurića, ali kad je prešao kod Miška hahahaha.
      Last edited by Cassius Clay; 26-03-18, 15:06.

      Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Beše Radonja bio na čuvenoj inauguraciji?
        Bio je i Radonja i Čović i Bobi...i još neki igrači.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ma on je gubio od Šarića i Blesingejma, gubio 5 na 3, Dule ga uništi na 1 3 1 zonu, gubio od Strazbura iako je vodio 20, Neptunas pravio po 19-0 seriju, a sa danas igramo sa Milkom koji ne zna ponekad šta igra, Pero koji pola tekmi ne igra, Roč koji je mator takodje, Enis neiskusan u EL, Lesor neiskusan u EL, Davidovac bi kod Radonje igrao 3 minuta 3 godine protiv Vršca u KLS na plus 58 razlike...

          S obzirom na iskustvo pre Zvezde i na igrački sastav, pogotovo na atmosferu, usudjujem se da kažem da će Alimpije biti bolji.

          Vidim otimaju se oko Radonjića a on neodlučan gde će pre, u Fener umesto Žoca, Efes, Barsu ili Baskoniju.
          Koji igracki sastav.
          Ljudi Rocesti je fenomenalan igrac, Antic igrao u Feneru, Bjelica 100 godina u EL, Feldin. Lazic i Dangubic jedni od najboljih defanzivaca u Evropi. Dobric dugo u sistemu, igrao EL. Lesor igrac koga je hteo Bamberg.
          I neko ce reci los sastav?????
          ALIMPIJEVIC JE KURAC OD TRENERA.
          Ali jbg tata, SNS i ekipa su tu. Dali mu igracku da se igra malo.
          Pogledaj sezonu DR kada smo u Areni imali 23.000 ljudi.
          Sada je i 3000 puna kapa.
          Svako poredjenje DR i Alimpijevica je cisto botovanje.
          Taj DR je pre Zvezde bio trener kakav Alimpijevic nece nikada.
          DR je deo najsvetlije istorije naseg kluba i poredjenje sa ovim nadrkankom na klupi je skandalozno.

          Comment


          • Радоњић је поред успеха имао стравична бламирања и то нема везе са упоређивањем са Душаном Алимпијевићем.

            Comment


            • Pa koja SNS ekipa kad su oni odsečeni sada od kluba KK a samim tim i navijača nema koji su pod njihovom kontrolom pa im je Omić legao kao kec na 10, a možda i Čović namerno njima prst u oko, ume on da se inati.

              Comment


              • Alimpije niti je birao ekipu, niti ima autoritet da istu vodi. Mozda on i ima neke zamisli, ali ocigledno ne moze da ih sprovede. Radonja se izborio za svoj status kod igraca, ali ima nesto i do iskustva i uspeha (dosao je kao trofejni trener iz Buducnosti).
                Ja sam covek fin i suptilan.

                Comment


                • Obicno ne zelim odgovoriti ljudima koji ne znaju o kosarci puno ali ajde jos ovaj put...

                  DR je blizak sa Andrejom koliko znam ali ne iz ugla politike vec on njega gleda koliko znam kao nekog ko je pomogao Zvezdi, sto i jeste uradio, EL ne bi igrali da nije bilo brace..Ko misli drugacije taj je budala...

                  NC je u kosarci doziveo tri vaskrasa..jedan kad je bio u SPS-u, drugi u DOS-u ( FMP-pa Refleks i treci kod SNS-a sve na pocetku a nije se dugo zadrzao nigde kao i njegov uspeh) treci sa SNS..CZ..

                  Price oko DR su smesne, kad je on dosao bili smo u raspadu sistema, niti titule niti icega, treneri se menjali kao na traci, kao i igraci..sumnjivih kvaliteta...Trebalo je vremna , trebalo je i Zocu u Feneru da to dodje gde treba...Sad eto nije zasluzan ni za Vucevica, Dubljevica, Simonivca, Lazica, Milera,Zirbesa,Guduric Bobija,Dzenkinsa,Williamsa, Mitrovica itd..koji su otisli big up posle CZ, neki u NBA, neko repka, neko EL, neko dobri ugovori..Akovidite karijere svih ovih igraca pre..videcete da su vecina bila u raspadu...ili bas ladi igraci koji su tek poceli karijeru....

                  dva 1/2 EC top 8, deveti u EL..TRI ABA lige, tri KLS-a 3kupa mislim....Sve je to malo dapojedini intelektualci dodju i popljuju i posere mu se na glavu,a govore kako je mali Alimpije top trener a dobio sve na gotovs..6 stranaca i lep budzet, pare na vreme ..nije morao Duloa da rusi da prelazi stepenice...dovoljno je da ima Taja.....

                  Price da je DR SNS covek su smesne..ciji je onda NC covek..sps, dos ili sns,sa svima je surovao...ali eto dodje jedan genije i popljuje sve...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ono kako ja vidim nadolazeće događaje, veliki problem će biti popuniti Pionir i to ne zbog bojkota najvernijih već zbog toga na šta liči tim nakon 8 meseci. Trener i (moram priznati) Čović su glavni krivci za budući (skoro da sam siguran) sunovrat našeg kluba i u tu papazjaniju možemo umešati i braću.
                    Kada smo pisali (i ja sam) da se trebamo čuvati scenarija po kom je Partizan propao mnogima je bilo smešno a suštinski prepotencija i tvrdoglavost će doći glave klubu.
                    Kada je rađen UPPR nije samo Čovićev uspeh i ideja, baz tadašnje garniture na vlasti do toga ne bi došlo siigurno kao što je sigurno da sunce izlazi uvek na istoku. Tako da veličanje Čovića i kako će posle njega biti potop ne piju vodu. Sutra bih potpisao da nas preuzme Đilas (samo što njega boli Paja za preuzimanjem Zvezde).
                    Onaj ko je sposoban da obezbedi siguran priliv sredstava je dobrodošao u klub (bar za mene) jer dosta mi je onih koji bi da vode a da ništa ne daju, da se za sve pitaju a kobra u džepu.
                    P.S. nadam se da ima takvih koji bi bili sposobni da obezbede siguran budžet u dužem vremenskom periodu.
                    Naš menadžment za sve ove godine nije uspeo da dovede nekog većeg sponzra sa kojim bi bio nezavisniji od budžetskih jasli, ne uvek je bilo lakše osloniti se na državni reket nego oznojiti se mozgajući kako bi privukao nekog spozora.
                    D&D je simpatična akcija koja je služila samo da zajebe pojedince da daju kintu, tako su i sezonce navukli pričom koja kasnije(nakon što se kupovale u predsezoni karte) bude zaboravljena i promenjena u "godina tranzicije"...
                    Nije verovao da će mu publika okrenuti leđa (namerno pišem "mu" jer je Čović tu targetiran), progutao je knedlu i prebacio iz Arene u Pionir a sad mu i Pionir pregolem...
                    Nikako ne treba i ne sme se osuđivati navijač jer on jeste najbolji barometar stanja u klubu i na terenu.
                    Kako god završili sezonu, svi smo gubitnici, Čović (vrv gubi mesto u Zvezdi), Alimpijević jer (svakom je bilo asno da on nije za trenera EL ekipe) i Zvezda jer pitanje je da li će naredne sezone igrati EL a kako je sebe i ABA ligu prezentovala ove sezone je katastrofalno bez obzira na tih 11 pobeda na koje se neki pozivaju kao što se pijan drži plota.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ganac lek za sve probleme je privatizacija ovako dok je klub svaciji i niciji nema nama pomoci moze nesto instant ali na duze staze nece moci drugovi.
                      Neka Covic i Misko kupe klub nije nikakav problem neka daju svoje pare iz dzepa.

                      Comment


                      • Originally posted by ajkisloba View Post
                        Ganac lek za sve probleme je privatizacija ovako dok je klub svaciji i niciji nema nama pomoci moze nesto instant ali na duze staze nece moci drugovi.
                        Neka Covic i Misko kupe klub nije nikakav problem neka daju svoje pare iz dzepa.
                        Sustina...ali to se ne isplati izgleda
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by ajkisloba View Post
                          Ganac lek za sve probleme je privatizacija ovako dok je klub svaciji i niciji nema nama pomoci moze nesto instant ali na duze staze nece moci drugovi.
                          Neka Covic i Misko kupe klub nije nikakav problem neka daju svoje pare iz dzepa.
                          I jedan i drugi imaju vec svoje klubove bez ambicija koji su im, i te kako, profitabilni.
                          Last edited by kronostime; 26-03-18, 17:46.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by ajkisloba View Post
                            Ganac lek za sve probleme je privatizacija ovako dok je klub svaciji i niciji nema nama pomoci moze nesto instant ali na duze staze nece moci drugovi.
                            Neka Covic i Misko kupe klub nije nikakav problem neka daju svoje pare iz dzepa.
                            Tako je brate ali kobrice su u džepovima i rađe bi da gazduju našim parama (kada kažem našim mislim parama poreskih obveznika).
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Poslije trijumfa Mornara nad Crvenom zvezdom sa 88:84 i izborene majstorice polufinala plej-ofa ABA lige, (2. april, dvorana "Aleksandar Nikolić"), tim iz Bara dobio je veliko pojačanje za tu utakmicu.

                              Radi se o Urošu Lukoviću, odličnom centru, koji je zbog povrede (ruptura mišića) zadobijene na meču sa Cedevitom u Zagrebu, propustio oba meča sa crveno-belima.

                              - Igraću 100 odsto majstoricu u Beogradu - poručio je za Blicsport Luković, koji će se poslije tri nedelje pauze vratiti na teren.

                              Bivši igrač Partizana mnogo će značiti u reketu, kao i u skoku za viceprvaka Crne Gore.

                              Luković je ove sezone u ABA ligi prosječno bilježio 13,5 poena i 7,5 skokova.

                              Zvezda će ugostiti Mornar u "Pioniru", 2. aprila", i pobjednik će se plasirati u finale.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                .
                                DR je blizak sa Andrejom koliko znam ali ne iz ugla politike vec on njega gleda koliko znam kao nekog ko je pomogao Zvezdi
                                Losmi stvarno je tesko u ovo poverovati. Mislim ajde procitaj jos par puta sta si napisao.... gremlini su mi bili super, al vec kada je dosao drugi deo prerastao sam ih.

                                Comment

                                Working...
                                X