Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    A ta hala sto je NC izgradio ispunjava EL standarde?
    Opste je poznato da hala koja zadovolja EL standardne moze da se izgradi za smesne novce.

    Zaboravljate jednu veoma bitnu stvar u raspravi , gde i u kakvom drustvu, politickom i ekonomskom, zivimo i da bukvalno mogu da te ugase za dan (bilo koji privredni subjekt), ako pozele.

    Comment


    • Originally posted by Klaymen View Post
      Opste je poznato da hala koja zadovolja EL standardne moze da se izgradi za smesne novce.

      Zaboravljate jednu veoma bitnu stvar u raspravi , gde i u kakvom drustvu, politickom i ekonomskom, zivimo i da bukvalno mogu da te ugase za dan (bilo koji privredni subjekt), ako pozele.
      A koje to ''smesne novce''?
      Sta je potrebno da bi jedna hala ispunila taj standard?

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Pa doda se jos malo..Ako hoces da budes na celu kluba u najjacem takmicenju u Evropi i drugom na svetu..Moras nesto da dodas..

        Nesto nisam siguran da Bokan daje 40k za cartere i plus jos vodi drustvo pa i navijace...To ti je predsednik..izvadi iz svog dzepa...

        Morase izaci iz opanaka kad si u gradu, obuces cipele i zapleses...Super sve sto je uradio do sada, ali nema on love da ide napred..Moze da moli drzavu, da prodaje i tako u krug...To je bar jasno...

        Ne znam kako mislite da igras EL sa ovakvim uslovima i zajebancijama...Jednostavno nema love i cao...da se ne ljubimo..To je opet moje misljenje...

        Imas Air Serbia, nekog uzmes, sposban si menadzment za konkretno sta...sportski deo super..ali love nema..mene bi bilo sramota da vodim EL tim onako kako on vodi...a jos da neki pojedini navijaci na to onanisu...ali kazem opanci su jbna rabota...

        Ovo je moje misljenje, mozda nisam u pravu...

        Dobro se osecma juce radio fizicki danas malo putujem i tako....Ne moras mi replicirati vecno...ne mozemo svi razmisljati isto...ne bi bilo dobro i demokratCki...

        Ajde prijatelju uzivaj u praznicima, nije lepo da se svadjamo, dogovorili smo se da nema napadanja ali ne vredi tvoje je teras po svome, naravno svi se nadamo da ce nam biti bolje vec od Juna kada uleti taj svezi oprani kesh od raznih kombinacija.

        Inace Bokan je poznati bizMismen koji samo svoje pare ulaze, sve je u CG demokratCki i tamo se pare zaradjuju na cistom trzisnom principu.

        AIR SERBIA postaje jedan od vecih gubitasa u ovoj drzavi i ti ocekujes od te firme da ti nesto pokloni zarad marketinga. Drzi se kosarke molim te tu i tamo nesto i dobro pogodis, imas svoj rezon ali politiku i ekonomiju u ovoj drzavi nemoj molim te da povezujes sa necim sto je normalno na zapadu ,

        Uostalom i sam si rekao da ces pratiti kvalitetniju ligu, trenera i tim od naseg pa nemoj da gubis zdravlje sa nama luzerima. Prati ti tamo Bayer i hard difenz i tranzisn ofnz kako da se sprovede .

        Comment


        • Originally posted by drakon1 View Post
          Pitanje: Zasto se utakmica u Podgorici mora pomeriti da bi se igrala u Moraci? Zasto se ne igra u Baru? Ili negde drugde u Crnoj Gori?

          Ako se ne varam, mi smo bas protiv Buducnosti zbog zauzetosti Pionira isli u Zeleznik. O pomeranju utakmice tada nije bilo govora...#samokazem
          U Baru bi bili tretirani kao nepoželjni gosti a mi bi verovatno imali veću naviijačku podršku...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ta uprava je obezbedila da sve selekcije od pionira do prvog tima, plus i zenski deo trenira u tri sale zajedno sa medicinskom blokom na raspolaganju 24 sata dnevno 365 dana u godini.

            Tu halu koju je izgradio nije za zajedljivi podsmeh i ocigledno ne zadovoljava El standarde.

            Raspitaj se koliko kosta charter a to sto neki klubovi El imaju budzet za to jer dolaze iz drzava gde im prihodi to dozvoljavaju, nazalost mi to ne mozemo obezbediti. Ukoliko imas neki predlog kako da se obezbedi neophodnih 40,000 eur po letu umesto 5,000 eur slobodno predlozi, mozes i u pp da ne zamaramo ostale, bice preneta tvoja ideja.

            Jos uvek ocekujem tvoj odgovor o ceni izgradnje hale u vlasnistvu KKCZ koja bi zadovoljila El standarde.
            Koliko košta čarter za 30-ak ljudi?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ajde prijatelju uzivaj u praznicima, nije lepo da se svadjamo, dogovorili smo se da nema napadanja ali ne vredi tvoje je teras po svome, naravno svi se nadamo da ce nam biti bolje vec od Juna kada uleti taj svezi oprani kesh od raznih kombinacija.

              Inace Bokan je poznati bizMismen koji samo svoje pare ulaze, sve je u CG demokratCki i tamo se pare zaradjuju na cistom trzisnom principu.

              AIR SERBIA postaje jedan od vecih gubitasa u ovoj drzavi i ti ocekujes od te firme da ti nesto pokloni zarad marketinga. Drzi se kosarke molim te tu i tamo nesto i dobro pogodis, imas svoj rezon ali politiku i ekonomiju u ovoj drzavi nemoj molim te da povezujes sa necim sto je normalno na zapadu ,

              Uostalom i sam si rekao da ces pratiti kvalitetniju ligu, trenera i tim od naseg pa nemoj da gubis zdravlje sa nama luzerima. Prati ti tamo Bayer i hard difenz i tranzisn ofnz kako da se sprovede .
              Jesi siguran u ovo boldovano?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Jesi siguran u ovo boldovano?
                Ne znam da quotujem nesto sto sam citao ovih dana o gubicima koji je Air Serbia napravila po zavrsnom racunu za prethodne dve godine i cifre koje Vlada Srbije uplacuje i pokriva minus. Debeli je minus.
                Charter zavisi od destinacije, Kuban je negde oko 60,000 usd, Litvanija oko 40,000 usd Vitoria isto tako. Zavisi od tipa aviona, broja mesta, sati leta ,cekanja itd.
                Moja zamerka klubu je da moraju naci pare za chartere za destinacije gde nemamo direktne letove, a to su Madrid, Vitoria, Litvanija, sve ruske destinacije osim Moskve, to je 4 leta godisnje ali stalno se nalazi opravdanje da je preskupo u odnosu na redovne linije.

                Comment


                • Prosle godine 16pobeda..ove 11p..dovoljno za cartere..i previse..ko je kriv sto lik ne zna da obezbedi pare...nema tu filozofiranja..nek bude sportski direktor..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Losmi, zaboravljas gde zivis.
                    Zar stvarno mislis da ce neko doci i uloziti u zvezdu 10+ miliona u drzavi Srbiji, pritom uzmi u obzir da kosarka nije profitabilan sport kao fudbal.
                    Ako nam dodju ovi sa vlasti, to moze biti super, ali ce kratko trajati i posle ce nam klub ostati u secanju, kao i oni kosevi na kalemegdanu.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Ne znam da quotujem nesto sto sam citao ovih dana o gubicima koji je Air Serbia napravila po zavrsnom racunu za prethodne dve godine i cifre koje Vlada Srbije uplacuje i pokriva minus. Debeli je minus.
                      Charter zavisi od destinacije, Kuban je negde oko 60,000 usd, Litvanija oko 40,000 usd Vitoria isto tako. Zavisi od tipa aviona, broja mesta, sati leta ,cekanja itd.
                      Moja zamerka klubu je da moraju naci pare za chartere za destinacije gde nemamo direktne letove, a to su Madrid, Vitoria, Litvanija, sve ruske destinacije osim Moskve, to je 4 leta godisnje ali stalno se nalazi opravdanje da je preskupo u odnosu na redovne linije.
                      A. Nikola Tesla (preduzeće) ili Air Srbija preduzeće, jer A, N.T. posluje sa gubicima a AIr od kada su arapi ušli ima dobre cifre putnika koji su preveženi našim avionima.
                      P.S.ne znam ni ja nego mi malo čudno da se arapi nisu povukli od gubitaša.
                      Last edited by nebitan; 06-04-18, 13:29.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Nisam zaboravio, ali moramo teziti ka boljem.

                        Pre sam za NC nego za sns ali oni su u principu isti .
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • rs.n1info.com.../ER-SRBIJA-u-plusu-ali-uz-obilate-drzavne-subvencije


                          ili ukucati na google air serbia gubici i sve ce se videti.

                          toliko
                          Last edited by Šarac; 06-04-18, 13:47.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Jesi siguran u ovo boldovano?
                            Originally posted by Šarac View Post
                            rs.n1info.com.../ER-SRBIJA-u-plusu-ali-uz-obilate-drzavne-subvencije


                            ili ukucati na google air serbia gubici i sve ce se videti.

                            toliko
                            Tačno je, Etihad kroz Air Serbia konstantno pravi gubitak. O tome je detaljno pričao bivši direktor Jat ervejza u ovom intervjuu

                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • I sve ovo ispisano nema veze sa finalom. Ono sto ima veze, utakmica na ARENI 19h 12.04. takodje termin odigravanja nije mijenjan na sajtu ABA i na kraju nisu valjda tolike budale da tri dana uoci pocetka serije mijenjaju kalendar radi politickog skupa?! Sve ukazuje da ce se igrati u sali koja zadovoljava standarde ABA a da nije Moraca.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                I sve ovo ispisano nema veze sa finalom. Ono sto ima veze, utakmica na ARENI 19h 12.04. takodje termin odigravanja nije mijenjan na sajtu ABA i na kraju nisu valjda tolike budale da tri dana uoci pocetka serije mijenjaju kalendar radi politickog skupa?! Sve ukazuje da ce se igrati u sali koja zadovoljava standarde ABA a da nije Moraca.
                                Ma satnica na areni i na sajtu nista ne znaci jos uvek, nasi ne odustapaju od prvobitnih termina, ukoliko bi se igralo u utorak i sredu igralo bi se od 18 h zbog prenosa Lige Sampiona u fudbalu, oni traze pomeranje sa cetvrtka na petak, mi pristajemo ako se i nama pomeri sa ponedeljka na utorak, oni to ne zele.

                                Za sada i zvanicno i nezvanicno ostaju prvobitni termini.


                                p.s

                                Pouzdan izvor iz kluba kaze da je nezvanicno doneta odluka da se prve dve igraju po rasporedu a da se u Podgorici igra u petak/subota i eventualna peta u ponedeljak u Beogradu.

                                Ponavljam nezvanicno, ako je ovako onda su nasi pristali na njihove zahteve a nase zaheteve za pomeranjem u Bgd nisu usvojeni.
                                Last edited by Šarac; 06-04-18, 14:39.

                                Comment

                                Working...
                                X