Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Turkish Airlines Euroleague tiebreakers
    When all teams have played each other twice:
    Best record in head-to-head games between all tied teams.
    Higher cumulative score difference in head-to-head games between all tied teams.
    Higher cumulative score difference for the entire regular season.
    Higher total of points scored for the entire regular season.
    Higher sum of quotients of points in favor and points against of each match played in the regular season.
    * If a tiebreaker does not resolve a tie completely, a new tiebreak process is initiated with only those teams that remain tied

    Da, verovatno je tako ako Valensija izgubi sutra..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Efes je zakucan za poslednje mesto, Aramni veceras ako dobije ima isto pobeda kao mi ali losiji medjusobni skor, dobili smo oba puta, isti slucaj je i sa Valensijom, koja ako sutra dobije preskace nas zato sto ce im to biti 12 pobeda, a ko izgube ostaju iza nas.Sto se tice Barselone oni ce biti ispred nas ako budu imali isto 11 pobeda zbog boljeg medjusobnog skora, ako izgube veceras ostaju iza nas zato sto imaju pobedu manje.U najboljem slucaju mozemo da budemo 12 , a u najgorem da budemo 14 na tabeli.
      Last edited by Manda77; 05-04-18, 21:14.

      Comment


      • ti vidis kako se racuna..pise ti gore..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          ti vidis kako se racuna..pise ti gore..
          Sad sam video.
          Last edited by Manda77; 05-04-18, 21:41.

          Comment


          • Igubi Milano koji mec..neverovatan.Pjanidjani brani poslednji napad Gudeloka na Dzejmsa Ko je sve trener, meni je to neverovatno uzasan tim..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Koji mec,niko nije zasluzio pobedu..Sta je ovo..Pjanidjani ne trazi TO u produzetku imao i 1.4sekund sad na kraju..Lik je bolestan...Tribina mu zamenila Dzeralsa haha..Boze boze..sta je sa tim covekom
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Igubi Milano koji mec..neverovatan.Pjanidjani brani poslednji napad Gudeloka na Dzejmsa Ko je sve trener, meni je to neverovatno uzasan tim..
                to se zove BACENE PARE!!!

                Comment


                • Pitanje: Zasto se utakmica u Podgorici mora pomeriti da bi se igrala u Moraci? Zasto se ne igra u Baru? Ili negde drugde u Crnoj Gori?

                  Ako se ne varam, mi smo bas protiv Buducnosti zbog zauzetosti Pionira isli u Zeleznik. O pomeranju utakmice tada nije bilo govora...#samokazem

                  Comment


                  • Originally posted by drakon1 View Post
                    Pitanje: Zasto se utakmica u Podgorici mora pomeriti da bi se igrala u Moraci? Zasto se ne igra u Baru? Ili negde drugde u Crnoj Gori?

                    Ako se ne varam, mi smo bas protiv Buducnosti zbog zauzetosti Pionira isli u Zeleznik. O pomeranju utakmice tada nije bilo govora...#samokazem
                    Ne varas se ... super je bilo u FMP Areni. Mislim da su oni sa Cedevitom u EK igrali u nekoj drugoj hali? Isto je Moraca bila zauzeta. Koliko razumem ovo pisanje medija , kkcz se slozila ali trazi pomeranje domacih utakmica na utorak i sredu.

                    Ovi iz Buducnosti se ne slazu ...
                    Last edited by Samo Zvezda; 06-04-18, 09:52.

                    Comment


                    • Frka im je da igraju bilo gde drugde sem u Morači, jer im je to najveća hala, nema drugog objašnjenja.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pa ko ih jebe.
                        Mi smo poslednjih godina igrali vise puta u Zelezniku zbog zauzetosti Pionira, niko nas nista nije pitao.
                        Pazi molim te bezobrazluk, oni mogu pomeriti meceve u PG, a mi ne mozemo za po dan ove kod nas.

                        Comment


                        • I u Vrscu protiv Efesa

                          Comment


                          • Ma da bre, a da ne pricamo koliko smo puta mogli ulaziti u Arenu zbog raznoraznih gluposti, kada je interesovanje bilo ogromno.
                            Milo moze tamo na njihovim cukama da zavodi red i odlucuje. Kako nama, tako njima.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Pa ko ih jebe.
                              Mi smo poslednjih godina igrali vise puta u Zelezniku zbog zauzetosti Pionira, niko nas nista nije pitao.
                              Pazi molim te bezobrazluk, oni mogu pomeriti meceve u PG, a mi ne mozemo za po dan ove kod nas.
                              Very well said! Pogotovo ove iz ABA, koji to dozvoljavaju.

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Ne varas se ... super je bilo u FMP Areni. Mislim da su oni sa Cedevitom u EK igrali u nekoj drugoj hali? Isto je Moraca bila zauzeta. Koliko razumem ovo pisanje medija , kkcz se slozila ali trazi pomeranje domacih utakmica na utorak i sredu.

                                Ovi iz Buducnosti se ne slazu ...

                                Poenta je u ovome, oni bi da pomere svoju utakmicu kako bi dobili jos jedan dan odmora posle dve vezane utakmice u Bg, plus da igraju u svojoj hali, nama iskreno receno vise odgovara ovaj sistem dan za danom utakmice, imali smo skoro 5 kola u El gde se igralo na manje od 48 sati, gde su sve utakmice bile na gostovanje/domacinstvo i gde jedan dan izgubis u putu te radis skauting i odmor na aerodromu. Futuri je to potpuno nepoznato te bi im dobro doslo da posle dve utakmice u Bg imaju dva dana za oporavak kuci i skautiranje. Ovako ako bi se igralo utorak i sredu (sto nasi sada traze) Futura dolazi na isti nivo skautiranje i priprema kao i mi, 1 dan samo.

                                Iskreno zbog utakmice u Moskvi, potrosnje i putovanje i nama bi iskreno vise odgovaralo da se igra u utorak/sreda jer bi imali jedan extra dan za pripremu i oporavak. Ne treba zaboraviti da je Buducnost svoju poslednju utakmicu igrala u subotu a mi posle toga dve odigrali sa putem u Moskvu.

                                O tome da smo se mi selili kada god je Ceci,Jeci i Dzeju se digla patka da uzmu ARenu,Pionir niko nikada nije trazio odlaganje utakmice, cak i u ovom prvenstvu kada smo igrali i izgubili u Zelezniku nismo trazili odlaganje za Ponedeljak da bi se igralo u Pioniru a pri tom ne treba zaboraviti da smo u petak vece igrali protiv Zalgirisa. Povratak iz Litvanije je najtezi vid putovanja za nas klub.

                                Koliko citam Futura ne pristaje na pomeranje utakmice od ponedeljka zbog hotela, nasi sada insistiraju na pomeranju bas iz razloga sto oni navodno nemaju adekvatnu salu u Podgorici za cetvrtak (isti razlog HOTEL)

                                Comment

                                Working...
                                X