Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogli su i da iskljuce Lazica na 2 minuta bez prava zamene, nista me ne bi iznenadilo od ABA sudija.

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Bila diskusija pre nekoliko stranica, evo copy paste:

      "Svirali su faul plus namernu.

      http://www.aba-liga.com/match.php?id...tab=PlayByPlay

      1.37 i 1.41 do kraja 2. četvrtine... "

      Pogledaj negde snimak situacije. Na ulazu, na prvom koraku je bio prvi kontakt, posle nastavak akcije gde ga Lazic prati i opet faulira. Opet, egzoticno, ali po pravilima.
      Poenta je u tome da se ovo sudi (makar da su moje oči videle) samo nama. A daleko od toga da se ne dešava redovno.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Ipak se oglasio klub oko suđenja

        https://t.co/n7f93uMuSy

        Comment


        • I red je bio.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Pa kako Vas bre nije sramota! Kako se nadju uvijek samozivi i sebicni ljudi da uniste sve sto se u drzavama ili regionu pokusa stvoriti na zdravoj osnovi kao sto je ova liga. Pa da li vi gledate kosarku ili ste zaslijepljeni. Sta sad ispada da je Buducnost i njen lobi jaci od Covica? Da li sad ide prica o politici, ustasama....sta je sledece posle ovog saopstenja? Sta u sustini vi hocete?

            Comment


            • Recimo, da se poštuje ili ne poštuje nacionalni ključ, npr. Ali da isto važi za sve, a ne selektivno.

              Da se pravila usvojena na skupštini primenjuju.

              Ovo za početak.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Pa znate li vi koliko tenziju unosite sa ovim, zasto podizete tenzije?Da li Vi koji ste najbolji tim i najbogatiji klub lige, Vi sa najvecim uticajem i logistikom , Vi koji imate dva tima u Ligi i stotine novinara i portala ,da li stvarno vjerujete u ovo nepotpisano saopstenje.

                Meni je jasno sta se htjelo postici sa ovim ali ne mogu da vjerujem da takav nacin borbe prolazi u 2018 godini.

                Comment


                • Oseca se strah kod nas..pritisak na sudije, dzabe ulaz...itd...Meni ovo nema veze sa vezom, posto buducnost nije pkazala nicim da je to zasluzila...Dobili su nas 2-0 u sezoni itd..

                  Cak je i jedan forum izbacio neki splacina tekst kao pokresce nas 1/1...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Sta u sustini vi hocete?
                    Fer utakmicu i suđenje kakvo imamo u EL, pa ako izgubimo pružićemo ruku.
                    Na našu žalost, a vašu sreću, tek tada bi pobednik bio izvestan pa moramo da trpimo ovakve svinjarije.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Pa znate li vi koliko tenziju unosite sa ovim, zasto podizete tenzije?Da li Vi koji ste najbolji tim i najbogatiji klub lige, Vi sa najvecim uticajem i logistikom , Vi koji imate dva tima u Ligi i stotine novinara i portala ,da li stvarno vjerujete u ovo nepotpisano saopstenje.

                      Meni je jasno sta se htjelo postici sa ovim ali ne mogu da vjerujem da takav nacin borbe prolazi u 2018 godini.
                      Identične uslove na utakmici i fer suđenje, nalik onom u EL. Ništa više od toga.

                      Nikako nešto slično kao u drugoj i trećoj protiv Mornara.

                      Edit; Dekkard brži.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Ovo je pritisak na sudije, ali zalite se ABA ligi, oh wait ali ono..iz mog kraja je, grobar u fazonu vec prica kako ce da vas kara hehe...Ne znam, iskreno dal moze nize..videcemo posle prva dva meca )) Meni sve ovo smesno..ovaj narod, navijaci..cela liga..neka teska zajebancija
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Sad vi meni recite da je ovo normalno


                          Већ неколико дана од Звездиних навијача широм региона добијамо велики број порука којима упозоравају на нечасне радње које су примећене уочи текућег плеј-офа АБА лиге. Посебно се истичу навијачи Звезде из Црне Горе, а преносимо детаље поста нашег форумаша.



                          У својој поруци истиче: „овамо је јавна тајна да су председник КК Будућност и црногорски премијер на руке исплатили неке од судија које имају највише шанси да добију прилику да суде, није тешко ни закључити о којим се судијама ради ако се погледају предходна финала.“ У наставку додаје да обојица имају личне циљеве по питању узимања регионалне титуле. Наставља, да је судија Драгојевић (који је имао низ скандалозних одлука у трећој полуфиналној утакмици) у блиској вези са председником КК Будућност, али и страствени навијач другог београдског клуба и „да је лично много гадно примио пад династије КК Вујошевић“. Детаљно илуструјући лик и дело дотичног, објаснио је на форуму о каквом се човеку ради. Крај његове поруке преносимо у целости:

                          „Ово вам све прича особа која је из истог кварта као и судија. Е па сад пробајте да замислите колики ће бити притисак на судије кад су се максимално ангажовали да нас елиминишу већ у полуфиналу. Ситуација се мора схватит крајње озбиљно.“
                          РСБ редакција се захваљује свим Звездашима који нам свакодневно пишу и указују на ове нечасне радње, а ми ћемо их и даље преносити у име „свих нас у црвено белом“
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Oseca se strah kod nas..pritisak na sudije, dzabe ulaz...itd...Meni ovo nema veze sa vezom, posto buducnost nije pkazala nicim da je to zasluzila...Dobili su nas 2-0 u sezoni itd..

                            Cak je i jedan forum izbacio neki splacina tekst kao pokresce nas 1/1...
                            Pa o tome se i radi, ja ne znam kada se vi koljete sa Partizanom ,pa je pred i posle svakog meca razne spekulacije,teorije,frke...necu da ulazim u to. Znam da Buducnost nije ovo zasluzila. Na osnovu cega? Na osnovu toga sto sam odgledao svaku utakmicu ove sezone koju su igrali Bud,Czv,Ced i Part. Neke po nekoliko puta. Bas nije sportski ovakav gest.

                            Mozete samo da izazovete neku budalu da u Moraci otvori glavu Covicu ili nekome...pa da opet dobijete za zelenim stolom.

                            Comment


                            • Gadim se svakog nasilja tako nemoj o glavama..ruzno mi je i da citam..

                              Tako vam je to kad igrate finale..rade vas..cine vas nervoznim i pod pritiskom kao i sudije..tu je NC najjaci trenutno uzeo je palicu od Duloa..kojije tuko sudije na poluvremenu utakmica, gepekovaoitd...

                              To ti je ovde tako, zakon jaceg..divljina onda svi to koji podrzavaju, zale se na politicare, los zivot itd...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Gadim se svakog nasilja tako nemoj o glavama..ruzno mi je i da citam..

                                Tako vam je to kad igrate finale..rade vas..cine vas nervoznim i pod pritiskom kao i sudije..tu je NC najjaci trenutno uzeo je palicu od Duloa..kojije tuko sudije na poluvremenu utakmica, gepekovaoitd...

                                To ti je ovde tako, zakon jaceg..divljina onda svi to koji podrzavaju, zale se na politicare, los zivot itd...
                                Da mozda si u pravu .....

                                Comment

                                Working...
                                X