Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    neka bude i besplatan samo da se u PG ode sa 2-0........

    A sto da bude besplatan, na stranu tvoju zelju da bude 2.0. Nijednom Pionir nije bio pun ove sezone sem kada je besplatno, cemu sezonci, cemu oni ljudi sto su juce platili ulaznice za Parter b ili lozu, odnosno sta ce nam klub ako navijac ne moze da odvoji 300 dinara za kartu za tribinu. Da je juce karta bila 100 dinara ne bi bila onakva guzva, niko ko je juce dosao nije bez para, ali je eto osetio da klub mora da mu da besplatan ulaz da bi on dovukao svoje dupe i iphone telefon da da podrsku.

    Daj klub u beton ligu, tamo je sve besplatno i nema frke, gledamo svi kosarku zar ne, zar i sinoc nisu dosli ljudi da gledaju besplatnu predstavu.

    Comment


    • Ја мислим да би се хала напунила и да је била евролигашка цена карте.Људи воле такмичарски набој, а не туристичке утакмице, па макар то било против евролигаша.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post

        Ja da sam neko bi stavio 500 dinara komplet za ceo play off, ali ja se ne pitam jelte bez obzira sto mi dajes na znacaju.
        Čini mi se da je tako bilo prošle sezone protiv Cedevite, dve karte za 500 dindži, stvarno više nego ok.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Da je bilo 1000dinara, maximalno 4-5hiljade..i to bas tesko..Vole nasi ljude dzabe, pa tacno dobili .ovno u ruke..ali sad je gotovo...Nek bude kako bude..neka bude i dzabe..nebitno..moramo dobiti..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Trebalo bi Covic kad daje besplatan ulaz da razmislja o prodaji sezonskih naredne sezone.
            Jer ko je lud da plati sezonsku i dodje juce i nema gde da sedne jer su dosli ovi sto vole Zvezdu jedino kad je ulaz besplatan.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Trebalo bi Covic kad daje besplatan ulaz da razmislja o prodaji sezonskih naredne sezone.
              Jer ko je lud da plati sezonsku i dodje juce i nema gde da sedne jer su dosli ovi sto vole Zvezdu jedino kad je ulaz besplatan.
              Pa ja sam kupovao sezonsku samo iz zelje da pomognem klubu, jer ja ne odem na vise od 10 utakmica godisnje ukljucujuci sva takmicenja. Ove godine nisam uzeo na moju zalost, dao sam vise para na karte al tad nisam imao kesh.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Trebalo bi Covic kad daje besplatan ulaz da razmislja o prodaji sezonskih naredne sezone.
                Jer ko je lud da plati sezonsku i dodje juce i nema gde da sedne jer su dosli ovi sto vole Zvezdu jedino kad je ulaz besplatan.

                Pa zato sto ne razmislja o sledecoj sezoni, nova ekipa donosi ogromne pare, bice besplatan ulaz za sve tekme, a delice se i besplatno pivo.

                Novi trener i novi igraci i svi zadovoljni.

                Comment


                • Cek zar nisu tribine bile za dz? A vamo dole sezonci? Kako sad nemaju gde da sednu?

                  Comment


                  • sledece godine ako ne vrate Djenku ,Kvinsija i Bobija recimo ...sezonskih nece biti prodato ni 1500 !

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Cek zar nisu tribine bile za dz? A vamo dole sezonci? Kako sad nemaju gde da sednu?

                      O kakvom crnom sedenju kada je sinoc bilo preko 7.000 ljudi u hali. Parter b je bio 500 dinara i moglo je da stone jos 100 tinak ljudi (znalo se neke ranije tekme da bude i vise u parteru b), bela i plava loza isto je bilo karata u prodaji. Tribine su bile besplatne. Nadam se da ce za Buducnost da odvoje jedan sektor na tribinama za sezonce, ako bude trebalo i dva sektora,plus prodaja na gore pomenutim sektorima kao i za Mornar.

                      Inace procenat iskoriscenosti sezonskih karata je oko 80 % na svim utakmicama gde se ocitavaju sezonske.
                      Kada je besplatan ulaz ne angazuju se ljudi iz Eventima da ne bi i to dodatno placali tako da se za besplatne utakmice ne zna koliko bude ljudi sa sezonskom kartom.
                      Last edited by Šarac; 03-04-18, 21:01.

                      Comment


                      • Sezonci dobijaju valjda bolja mesta.. ja i kad kupim sezonsku ne idem, kupim i karte..rekvizite itd..od svega toga nosim jednu majcu...Podrzis klub..ali ne radi se tu o sezonskoj..Sportska strana je dobra ali finansijska je uzasna..i to je tako..Nemas prihoda, prodajes koga stignes..Zoc itd..mislim to je u stvari prezivljavanje, ali do cega, sta cekamo?

                        Taj koncept mi se ne svidja..Mesta za sezonce moraju biti numerisana.. i to prosto mora biti tako..u prinicpu sva mesta itd..dug je put da izadjemo iz opanaka...da se razumemo i kkp nije izasao iz opanaka, zato su i potonuli..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Sezonci dobijaju valjda bolja mesta.. ja i kad kupim sezonsku ne idem, kupim i karte..rekvizite itd..od svega toga nosim jednu majcu...Podrzis klub..ali ne radi se tu o sezonskoj..Sportska strana je dobra ali finansijska je uzasna..i to je tako..Nemas prihoda, prodajes koga stignes..Zoc itd..mislim to je u stvari prezivljavanje, ali do cega, sta cekamo?

                          Taj koncept mi se ne svidja..Mesta za sezonce moraju biti numerisana.. i to prosto mora biti tako..u prinicpu sva mesta itd..dug je put da izadjemo iz opanaka...da se razumemo i kkp nije izasao iz opanaka, zato su i potonuli..
                          Kod Covica ne moraju. Pa cak kad imas sezonsku to nije garant ni da ces uci u Halu.

                          Comment


                          • Pa nije, kod Covica nije garant da ce sutra sunce da izadje
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Treba doci nekad malo ranije na utakmicu,znate da je ulaz za dz! Dodjete na 5 min od početka utakmice,e pa jbg,ima i vaše krivice rodjaci

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Igraci su sinoc pokazali izuzetnu metalnu stabilnost jer nisu pali na paranoju koja je vladala na tribinama i negodovanje na svaki zvizduk sudija. Igraci su spremani za to jer je imao ko da im objasni ko i kako ce zavrsavati sudije u ovom playoffu.

                                Ja nigde nisam procitao nijednu izjavu bilo koga iz kluba pocevsi od igraca pa sve do Lake da imaju bilo kakvu primedbu na sudjenje sem ako je tvoj upis bio upucen forumasima za bezmudost, strah i teorije zavere, onda ti se unapred izvinjavam.





                                g
                                Ok je tvoja potreba da se uglavnom javljaš da bi polemisao sa Milošem . Tvoja i njegova stvar , mada bi većinu stvari mogli i kroz pp Bila je zanimljiva jedno vreme ali zbog ponavljanja istih stvari , više i nije .

                                Ne znam gde si video "paranoju koja je vladala na tribinama " ? Bezmudost ,strah ,teorija zavere kod forumaša? Ne znam odakle ti tako lako izrečene kvalifikacije ?

                                Ko god je gledao sinoćnu utakmicu , mora opravdano da bude zabrinut za ono što sledi .

                                Možda si ti u pravu i da je igračima "objašnjeno"...meni nije tako izgledalo , gledajući klupu i N.Č

                                Veća korist od "rasprave" sa Milošem bila bi kad bi preneo ljudima (čoveku) iz marketinga , koliko je "pohvala" dobio na forumu za svoj (ne) profesionalni odnos prema sezoncima koji su iznosili primedbe , njemu lično .

                                Bez obzira što ja nisam imao slične probleme (malo skuplja sezonska) , nije baš prijatno čitati da se neko tako neodgovorno ponaša prema ljudima koji još u junu odvoje svoj novac

                                Comment

                                Working...
                                X