Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Za koga se sad navija?[emoji43]
    Звездаши за Звезду, Дејови сведоци за Бајерн.

    Comment


    • U kakvoj korelaciji trenutno su KKCZ i kouc Ra ?

      Comment


      • Ja za Alimpijevica

        Comment


        • Ajmo Bayern, nek se otvara nova tema ;) da nezagadjujemo ovde
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • ... nadam se da će se DR snaći, tim nije on birao, ali opet nije da se nije nalazio često u takvoj situaciji [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ne bojim se ja za Deja on je pokazao i dokazao vise puta da je u top 3 evropska trenera nega sta cemo mi sa ovom nasom sirotinjom.
              Pitaju neki za koga cemo sad navijati pa za ZVEZDU mi ni ne znamo za drugi klub navijati mogu pokusati ali dzaba se trudim rodjen sam kao ZVEZDAS i nema mi druge.

              Comment


              • Sad sam odahnuo i mogu da uzivam u kosarci Sto se mene tice moze Alimpije sad da ostane do kraja karijere( sezone)...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Moracu da menjam pokrajinu i kupim sezonsku za Minken ili da

                  Comment


                  • Radonja sve najbolje i da te pozdravimo ovacijama sledece godine u El

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Radonja koga niko nece zvanicno u Bajernu.
                      Sto ne pitase ovi iz Bajerna pojedince sa ovog foruma pa da vide da uzimaju nemaca pojma.
                      Ne verujem sta citam. Dobio posao pri kraju sezone i to dokazuje nesto?
                      Meni nista.
                      Cak i da je dobio posao umesto Karija u Barsi bi opet pokazlo da je bio rezervna varijanta, a to nikako nije plus za nekoga ko je medju 3 EL trenera (neko napisa).
                      Tako da srecno njemu tamo i neka bude uspesan, ali nemojmo preterivati.
                      Mozda, ako se zadrzi, Laza i Danga imaju sanse da budu selektirani za sledecu sezonu tamo.
                      I jos nesto, pa cu da zavrsim sa DR-om (koliko se secam, nisam nesto ni pisao o njemu, osim sto sam bio protiv njegovog velicanja, a mazanja blatom novog trenera) - ako je tacno ono sto se prica od pocetka sezone + ovo sto je Ganac nedavno postavio (postavljanje (u nasoj situaciji) nemogucih uslova i pregovori tokom sezone sa drugim EL klubovima), slika o bezgresnom i velikom Radonji se malo menja...

                      Comment


                      • Daleko je Radonjic od bezgresnog. Ali sa kim je radio ta njegova bezgresnost deluje smesno.
                        Elem sretno Radonjicu da mi vidimo da nekako osvojimo ABA ligu pa da trazimo trenera.

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Ne verujem sta citam. Dobio posao pri kraju sezone i to dokazuje nesto?
                          Meni nista.
                          Cak i da je dobio posao umesto Karija u Barsi bi opet pokazlo da je bio rezervna varijanta, a to nikako nije plus za nekoga ko je medju 3 EL trenera (neko napisa).
                          Tako da srecno njemu tamo i neka bude uspesan, ali nemojmo preterivati.
                          Mozda, ako se zadrzi, Laza i Danga imaju sanse da budu selektirani za sledecu sezonu tamo.
                          I jos nesto, pa cu da zavrsim sa DR-om (koliko se secam, nisam nesto ni pisao o njemu, osim sto sam bio protiv njegovog velicanja, a mazanja blatom novog trenera) - ako je tacno ono sto se prica od pocetka sezone + ovo sto je Ganac nedavno postavio (postavljanje (u nasoj situaciji) nemogucih uslova i pregovori tokom sezone sa drugim EL klubovima), slika o bezgresnom i velikom Radonji se malo menja...
                          Pa i da su svi pregovarali imali su pravo na to...i mislim da nije Ganac postavio, vec Sarac, sto je bitna razlika..taj bi opljuvao DR-a na keca..kako gazda kaze...

                          Ljudi nisu dobili jednu platu, realno u bilo kom drugom klubu, niko ne bi ni igrao...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Daleko je Radonjic od bezgresnog. Ali sa kim je radio ta njegova bezgresnost deluje smesno.
                            Elem sretno Radonjicu da mi vidimo da nekako osvojimo ABA ligu pa da trazimo trenera.
                            Ako osvojimo ABA našli smo trenera.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ako osvojimo ABA našli smo trenera.
                              Neće Alimpije nidje ako osvoji Aba i Kls!
                              Mada bi voleo Trinkijerija da vidim kod nas

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Daleko je Radonjic od bezgresnog. Ali sa kim je radio ta njegova bezgresnost deluje smesno.
                                Elem sretno Radonjicu da mi vidimo da nekako osvojimo ABA ligu pa da trazimo trenera.
                                Тај са ким је радио му је обезбедио и добре и талентоване играче, са којима је могао све то да направи.Не разумем зашто се иде у крајности са уздизањем једног, а други се мрзи.
                                Како чух, а нек се јави овај газдин да потврди, Алимпије остаје чак и да изгубимо Јадран.

                                Comment

                                Working...
                                X