Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Enis izgleda kao gladijator

    Comment


    • Dilan Urac.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Trebali bi da se vrate Abalde I Dubljevic. Vilijams je izgleda skroz out otisao je za Ameriku na dodatne preglede I mislim da su poceli da mu traze zamenu, ostali su out Diot I Sastre mislim ali su nasli zamenu u vidu Garsije mladi PG dosao iz Saragose...

        Antic nije uopste trosen, nista mu nece faliti u Zagrebu, treba nam ta pobeda inace bice problema za 1,2 mesto...bili su dugo u BG nisu umorni sigurno. a tek u petak se igrau Valensiji..

        Postujem Vidoretu ali oni nisu jak klub I ne kazem da moramo dobiti ili da cemo dobiti ali imamo sansu sigurno..igrao Dubljevic ili ne..Svakako je tesko igrati sa Valensijom tamo,jos su pod pritiskom, ali nema veze, bitno da smo mi vratili samopouzdanje...
        To mi mislimo kada ovako sa strane gledamo. Nije samo put u Zagreb, ceka te posle put u Valensiju i odlazak u Bar pa Istanbul i onda Beograd sa Pao. Peri u ovim godinama nije potrebno da bude na svakoj utakmici a znam pouzdano da hoce da igra u Istanbulu a nama sleduje posle 48 sati i Pao u Pioniru.
        Sa Perom nije napravljen dogovor da ovoliko trenira i ima toliku ulogu u nasem timu, a vidis i sam kako izgledamo sa i bez njega ne na terenu vec kada ga nema ni u hali. Pera je mozak i idejni vodja ove ekipe, a Roch umetnicki direktor. Njih dvojica moramo nekako rasteretiti psihicko fizickog trosenja sto je moguce vise.
        Aba jeste prioritet i plase se mine u Zagrebu, ali onda sem MZT u Skoplju ti imas minu na svakom gostovanju, a skoro je sigurno da Pera ce gostovati i u Skoplju tako da treba nacin sacuvati ga bespotrebnih napora a to ne mislim samo na igranje utakmica. Za Peru si i nasi treninzi izuzetno zahtevni a i on je svestan da srce hoce a dupe klokoce.

        Plasim se samo da uskoro Pera ne kaze ne treba mi ovo vise i da posle mi kukamo gde cemo i sta cemo bez ijedne petice njegovog kvaliteta na vidiku.

        Comment


        • Sve si lepo rekao, nema se tu sta dodati.

          Meni licno je to malo nepotrebno da on bira mec, to bi trebao trener da radi. Mada mislim da je potreban u ovom mecu, najvise zbog Zorica kojeg treba eliminisati I pola posla si uradio a Lesort ce to tesko, Bjelica jos teze...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • je l ce enis biti u sastavu protiv valensije?

            Comment


            • Pa sta su bjelica i rocesti ludi da igraju svaku utakmicu,a ovaj da mrsi muda svaku drugu?
              Kako njemu tako i svima,ako nije sposoban daleko mu lepa kuca,dom penzionera pa neka ide tamo

              Comment


              • Originally posted by ivica14 View Post
                je l ce enis biti u sastavu protiv valensije?
                Ako svojim radom i ponasanjem na treninzima izbori sebi status da nekog igraca izbaci iz 12 bice u sastavu

                Administrativnih prepreka nema.

                Comment


                • Bice vrlo tesko protiv Cibone.

                  Comment


                  • Originally posted by ivica14 View Post
                    je l ce enis biti u sastavu protiv valensije?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Kakve veze Davi Dovac ima sa Enisom? Cak stavise, dodirne tacke nemaju. Prvi trojka sa kreacijom, drugi kombo bek ciji najjaci adut ista nije. Savrseno komplementarni za istu petorku.

                      Comment


                      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                        Kakve veze Davi Dovac ima sa Enisom? Cak stavise, dodirne tacke nemaju. Prvi trojka sa kreacijom, drugi kombo bek ciji najjaci adut ista nije. Savrseno komplementarni za istu petorku.
                        Ili "čak" ili "štaviše", "čak štaviše" je pogrešno, morao sam... Dosad je DaviDovac korišćen najviše na 1 pogotovo u poslednjem periodu, a i Ennis je doveden da prvenstveno da doprinos sa te pozicije. Eto takve veze ima.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ili "čak" ili "štaviše", "čak štaviše" je pogrešno, morao sam... Dosad je DaviDovac korišćen najviše na 1 pogotovo u poslednjem periodu, a i Ennis je doveden da prvenstveno da doprinos sa te pozicije. Eto takve veze ima.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Bice vrlo tesko protiv Cibone.
                            Ne ide ti proricanje buducnosti u svakom smislu

                            Comment


                            • Kako stvari stoje, mi ćemo ovu kalendarsku godinu završiti na isti način kako smo je i počeli, kao tim koji je u najboljoj formi u Evropi
                              Ovo je od Madrida skroz neki drugi tim!
                              Sa Enisom idemo preko 120 poena
                              Last edited by mikara92; 11-12-17, 17:56.

                              Comment


                              • Odradjeno rutinski. Kakvo prvo poluvreme, nisu Cibosi znali gde se nalaze. Šteta što u zadnjoj četvrtini nije igrao sa drugom postavom već je pustio ove da se zezaju. Pukla bi stotka ko od šale. Dobar trening pred Valensiju, idemo tamo po bodove.

                                Comment

                                Working...
                                X