Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Predviđali su nam max 5 pobjeda i začelje u evropi.
    Jeste, imas pravo...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ne mogu da verujem da neki ljudi ovde zele da ne osvojimo Aba ligu samo da bi pokazali da je neki trener bolji od nekog drugog , zbog toga i ne zasluzujete da navijate za evroligasku Zvezdu (sa 11 pobeda)!

      Comment


      • Originally posted by VladaVlada View Post
        Govorili su i o napadu na f4 s obzirom da se igra u Bgu i da ce se boriti do kraja za to
        Ma pusti čaršiju, ovo je struka govorila.

        Comment


        • Originally posted by Netz View Post
          zbog toga i ne zasluzujete da navijate za evroligasku Zvezdu (sa 11 pobeda)!
          Sta vredi sto igramo EL kad su utakmice toliki smor da ih i ne gledam
          Last edited by Antona; 22-03-18, 19:59.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Sta mi vredi sto igramo EL kad su utakmice toliki smor da ih i ne gledam
            Pa nista nemoj da gledas onda jbg ;)

            Comment


            • Po forumima i uglavnom na ovim mrzama internet, prvi su krenuli da brane ovaj tim i trenera pre svega....3k ljudi na utakmici EL,a to nam je skoro i prosek....Ne znam sta je vama ovde dobro...Srecom po nas, pa su drugi imali povrede...pa smo i dobijali vise...Trener je amater teski...evo kaze ponosan je..dobijamo Real..srecan je Alimpije..evo srce mi na mestu...i njabolja atmosfera kaze...Mene sramota kad ga slusam...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Netz View Post
                Pa nista nemoj da gledas onda jbg ;)
                Nismo mi na forumu jedini kojima je ovo negledljivo, samo pogledas tirbine i bude ti jasno, iz kola u kolo je sve manje ljudi.Bolju kosarku igraju matorci iz mog kraja nego ovi naski kvazi profesionalci.

                Comment


                • Originally posted by Netz View Post
                  Pa nista nemoj da gledas onda jbg ;)
                  Ma ja necu da gledam, nego reci ti meni zasto sam ja nezahvalan i kako to ja ne umem da cenim ovaj tim i ovih ne znam ni ja koliko pobeda u El?
                  Sta, Covic toliko toga uradio za mene da uzivam a ja ne umem da prepoznam, ne razumem?
                  Last edited by Antona; 22-03-18, 20:35.

                  Comment


                  • Овакав приступ утакмицам ЕЛ је стварно ... мада сумњам да ће то другачије изгледати ко год из АБА буде играо ове утакмице у паралели са АБА доигравањем (што му дође све и свја за главне клубове са простора бивше државе).

                    Да то не би изгледало убудуће овако вероватно треба да:

                    1. АБА тим има А лиценцу за ЕЛ (апсолутно немогуће, пре ће цела лига изгубити и ово једно место него неко добити А лиценцу)

                    2. да се направи такав систем такмичења у АБА где доигравање пада у време кад све остале лиге играју исто (а то је после завршетка ЕЛ)



                    Ово под 2. би некако требало да се организује, а то би свакако морало бити у координацији са националним савезима и домаћим лигама земаља чији тимови играју АБА.

                    Comment


                    • Pa tako sto ne zelis da gledas klub kada je uspesan , vrv pre Radonjica nisi ni gledao Zvezdu .. Pa u principu da vratio je klub koji volis (valjda) onde gde pripada medju 10 najboljih ekipa u evropi. I da jedno pitanje da li bi voleo da reicmo u fudbalu igramo ligu sampiona pa onda sledece godine opet igramo ligu sampiona ali drugacijim stilom koji je za tebe recimo losiji ti ne bi gledao utakmice ili sta ?

                      Comment


                      • Pa valjda je normalno da komentarisemo ako vidimo da nesto ne valja. Neki po svaku cenu brane Alimpija i njegovu pripremu utakmica, valjda misle da su tako veci navijaci cak iako vide da nemamo nikakvu buducnost. Ok, igramo sa ovim sto imamo, i imao je veliku podrsku u nadi da ce biti bolje al nemojte da se lazemo izgledamo katastrofalno i u pravu je Antona da nas je mucno gledati.

                        Comment


                        • Originally posted by Netz View Post
                          Ne mogu da verujem da neki ljudi ovde zele da ne osvojimo Aba ligu samo da bi pokazali da je neki trener bolji od nekog drugog , zbog toga i ne zasluzujete da navijate za evroligasku Zvezdu (sa 11 pobeda)!
                          Ne da je bolji, on teško da će dostići prethodnog trenera, već da ima igru. Ovo što sada gledamo je, ne znam kako bih napisao a da ne uvredim nekoga, teško sranje od igre. Zašto?
                          Vrlo malo je bilo potrebno da se provali (mada se to već znalo dugo igra u Evropi) da je Ročesti minus u odbrani a ovaj trener (da ga tako zovemo ima trenersku diplomu - valjda) ne zna način da ga "sakrije", Laza koji je bio edan vrlo dobar defanzivac u EL okvirima ove godine izgleda smešno, Dangubić je jedini igrač koji izgleda bolje (do povrede) nego kod DRa, Bjelica ako nema produkcije u napadu je takođe neprimetan, Lesor nije napredovao ni za jotu..u odbrni se gubi kao guska u magli, u napadu ne zna u p&r kako kada dobije loptu na 4-5 metara od koša i tako...ima toga za pisanje još ali za sve to je zaslužan/kriv nazovi trener.

                          Što se tiče ABA lige, ako je ne osvojimo neće biti smak sveta ali može biti potresa kako u upravi, tako i u struci ali neće biti smak sveta i klub neće nestati.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Neumesno je uporedjivati igru Radonjićeve Zvezde i ove Alimpijeve. Ovo je negledljivo. 3-4000 ljudi danas je očekivano. Ja, koji živim za košarku, nemam stomak da ovo gledam. Prestao sam da gledam početkom treće i samo povremeno prebacivao. Zaista izgledamo žalosno, ali je najbitnije da nam je trener zadovoljan i da nema ništa da zameri igračima.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ne da je bolji, on teško da će dostići prethodnog trenera, već da ima igru. Ovo što sada gledamo je, ne znam kako bih napisao a da ne uvredim nekoga, teško sranje od igre. Zašto?
                              Vrlo malo je bilo potrebno da se provali (mada se to već znalo dugo igra u Evropi) da je Ročesti minus u odbrani a ovaj trener (da ga tako zovemo ima trenersku diplomu - valjda) ne zna način da ga "sakrije", Laza koji je bio edan vrlo dobar defanzivac u EL okvirima ove godine izgleda smešno, Dangubić je jedini igrač koji izgleda bolje (do povrede) nego kod DRa, Bjelica ako nema produkcije u napadu je takođe neprimetan, Lesor nije napredovao ni za jotu..u odbrni se gubi kao guska u magli, u napadu ne zna u p&r kako kada dobije loptu na 4-5 metara od koša i tako...ima toga za pisanje još ali za sve to je zaslužan/kriv nazovi trener.

                              Što se tiče ABA lige, ako je ne osvojimo neće biti smak sveta ali može biti potresa kako u upravi, tako i u struci ali neće biti smak sveta i klub neće nestati.
                              Naravno da je bolji u ovom trenutku to niko ne dovodi u pitanje , sta hocu da kazem je da na leto ne verujem da je bila neka opcija koja bi u ovom trenutku imala bolji rezultat (osvajanje kupa eventualno)

                              Comment


                              • Nije u pitanju stil igre, izneverio je navijace jos pre sezone...Daj lovu za sezonske, malo prica videcemo bice nesto nadamo se, onda naravno prodajemo sve,nema EL borimo se za prezivljavanje i da ostanemo u EL... Onda je doveo potpunog amatera od trenera koji ne zna gde je levo...Sa spinovima sa svih strana kako je on dobar a niko nije cuo za njega pre FMP-a...

                                Ok sto vi to pricate, ali ocigledno da vecina navijaca ne misli kao ti...vidi se po tribinama..generalno..eto kosarka se ne igra zbog vecine, vec zbog manjine...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X