Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    To mu je bila originalna ideja ali su ga gradske vlasti odjebale na keca. Kad je od Lokomotive napravljena Cibona bila je veci drzavni projekat od Zvezde i Partizana zajedno, u nju su sipane pare nemilice, obezbedjena joj je cak i fina infrastruktura. Tedeski je prerano uleteo s idejom da uzme Cibonu i ulozi fine pare u nju u vreme kad su "sede glave" jos uvek mislile da je on samo novokomponovani tajkun i dotepenac koji nema sta da trazi u Ciboni. On je onda uzeo mali lokalni klub i stvorio Cedevitu, Cibona je zavrsila kao i svaki drugi drzavni projekat kad mu drzava okrene ledja i ostalo je sve legenda.
    Kontam i ja da je tako, znam koliko su teški purgeri. Radije će ugasiti klub nego ga dati nekom tamo dođošu u ruke Mada sam od malih nogu zvezdaš, ipak sam odrastao uz Cibonu u Zagrebu 80-tih.

    Comment




    • ko zna mozda je ovako moralo da se desi da promenimo forum da bi konacno uzeli el

      gazdi puna podrska, svidja mi se interviju i pogotovo sto borisa ostaje

      ajde zovite obrnutog peru, harpera, uinija, slobu, tita, FENDERA DA OTVORI TEMU!

      PODIZEMO LESTVICU!
      bonnet de douche

      Comment


      • Dragan apic

        Comment


        • Forumasi, drugari i drugarice, Zvezdasi i Zvezdasice, dugo vas pratim i reko da se pridruzim da zajedno pratimo novu sezonu.

          "Jos jedna pobeda"

          Comment


          • Harper ti je Talesin, sloba ti je Ajk i Sloba, tito valjda sutra dolazi aFender nije tu valjda ali ne sumnjam doci ce i on.
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Mene plasi eventualni potpis ovog Francuza. Unutrasnja linija je totalno neiskusna, tu nam treba iskusan igrac. Bjelicu ne racunam.
              Mnogo riizikujemo ove sezone.

              Comment


              • Očekujem da se oko 19h upali grejalica i da se ne gasi do 22:00!

                Comment


                • Bogi ode da nalozi furunu, malo je grejalica za sledece pojacanje.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Mene plasi eventualni potpis ovog Francuza. Unutrasnja linija je totalno neiskusna, tu nam treba iskusan igrac. Bjelicu ne racunam.
                    Mnogo riizikujemo ove sezone.
                    Slažem se s tobom, koliko god mali bio talentovan, pod obručem ti treba iskustvo. Momak nema ni jedan meč u Evrokupu a kamoli u Evroligi. A ne sumnjam da može postati opasan igrač. Ako on dođe četvorka sa iskustvom je i više nego potrebna.

                    Comment


                    • Originally posted by kendrik View Post




                      Mislim da jos uvek nemamo dovoljno aktivista za tatu.

                      Ceka se jos par ozbiljnih potpisa.
                      Ja i komsa smo tu
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Mene plasi eventualni potpis ovog Francuza. Unutrasnja linija je totalno neiskusna, tu nam treba iskusan igrac. Bjelicu ne racunam.
                        Mnogo riizikujemo ove sezone.
                        .
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Ja sam pre za Muslija+neka atletska četvorka,Musli je domaći,ima iskustva u EL,EK što je sasvim dovoljno kao dobra preporuka za nas,samo je pitanje da li bi on želeo..

                          Comment


                          • Originally posted by Tesla/24 View Post
                            Ja sam pre za Muslija+neka atletska četvorka,Musli je domaći,ima iskustva u EL,EK što je sasvim dovoljno kao dobra preporuka za nas,samo je pitanje da li bi on želeo..
                            Mnogo je to neatleticno pod kosem.
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Mene plasi eventualni potpis ovog Francuza. Unutrasnja linija je totalno neiskusna, tu nam treba iskusan igrac. Bjelicu ne racunam.
                              Mnogo riizikujemo ove sezone.
                              Pa kod nas je svake sezone tako na 4 i 5. Meni je Lessort (ako mislis na njega) upgrade u odnosu na Majka i Kuzmu u trenutku kada su dolazili. Ali jbg ovo je kolektivni sport, najvise nam zavisi od postavke igre Alimpija.

                              Comment


                              • Originally posted by Tesla/24 View Post
                                Ja sam pre za Muslija+neka atletska četvorka,Musli je domaći,ima iskustva u EL,EK što je sasvim dovoljno kao dobra preporuka za nas,samo je pitanje da li bi on želeo..
                                Musli je takodje kandidat da bude glavni bundzija ako ne legnu plate. A i generalno je gazdi jedan od manje omiljenih igraca.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X