Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Nadam se da ce ova karikatura od trenera da odjebe iz Zvezde na kraju sezone. Nek mu tata nadje da trenira klub de je nebitno dal je izgubio7 ili 27 razlike, de ne moze da se ocekuje dobijanje prvaka Evrope.
      Zvezda nije zasluzila da se posprdava sa ovim izjavama na njen racun ovaj nadrkanko.
      Cu nije bilo za ocekivati da dobinemo??????
      Pa nije zaocekivati ni da ti budees trener pa jesi.
      Igramo meceve koje smo unapred izgubili, de se igraci vuku po terenu a na takvoj igri im trener cestita i nema sta zameriti??? Covek ceo mec ladi jaja pored klupe. Boli gaqrac dal je 10 il 30 razlike.
      I on drzi predavanja o napredku igraca, tima. Glumi trenercinu.
      De je borba breeeee? De je energija?
      Ni prosle sezone nije bilo realno da dobijemo ali smo igrali u kost, na granici fanatizma. To je publika prepoznala, dolazila, punila Pionir.
      Veceras je bilo mucno biti u Pioniru.
      I da smo izgubili 50 razlike nije problem. Problem je stav trenera i igraca.

      Comment


      • Jedino urnebesnije od tkz naše "igre" su izjave ovog paćenika posle utakmica, jeziv transfer blama i neprijatnosti. Ne zna se koja je gluplja.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Jedino je urnebes bio urnebesniji.....Najbolje ovi sto kazu, ali dobili smo Davidovca
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Vrlo malo je bilo potrebno da se provali (mada se to već znalo dugo igra u Evropi) da je Ročesti minus u odbrani a ovaj trener (da ga tako zovemo ima trenersku diplomu - valjda) ne zna način da ga "sakrije", Laza koji je bio edan vrlo dobar defanzivac u EL okvirima ove godine izgleda smešno, Dangubić je jedini igrač koji izgleda bolje (do povrede) nego kod DRa, Bjelica ako nema produkcije u napadu je takođe neprimetan, Lesor nije napredovao ni za jotu..u odbrni se gubi kao guska u magli, u napadu ne zna u p&r kako kada dobije loptu na 4-5 metara od koša i tako...ima toga za pisanje još ali za sve to je zaslužan/kriv nazovi trener.
            Ne samo trener, vec i strucni stab. Cesto se zaboravlja i njihova uloga. Ako treba neko da radi 1na1 sa Lesorom, ne verujem da ce to bas biti prvi trener.

            Comment


            • Jel moze neko da postavi klip de Muhamed daje 7 trojki ??
              Da vidite na sta lici jedan Branko Lazic u odbrani kod prve 3 trojke Muhameda.

              Comment


              • Protiv nas svi, ali svi imaju otvoren sut za 3, samo neko je fener, a neko mornar

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Ma kakvo crno izduvavanje, bolje zivjeti cijeli zivot kao milijunas, nego tjedan dana kao siromah...

                  To se zaista moze primeniti na odnos KKCZ i EL, jer dokle god igramo to nebitno takmicenje imamo neku prednost i vrednost u regionu i iamamo mogucnost da gledamo pristojnu kosarku (ako ne nasu, onda timova koji gostuju).

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Jel moze neko da postavi klip de Muhamed daje 7 trojki ??
                    Da vidite na sta lici jedan Branko Lazic u odbrani kod prve 3 trojke Muhameda.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Koliko tele je Lesor??? Za godinu dana nije naucio sma bas nista. Sta on radi u odbrani nikome nije jasno.
                      Medjutim, bitno da je nas ,,trener,, zadovoljan ili ti prezadovoljan igrom, zalaganjem itd,itd.

                      Почели смо утакмицу са жељом да будемо што бољи и изненадимо Фенербахче јер би било безобразно кренути са идејом да добијемо европског првака, док немамо шансе за првих осам, а имамо пред собом плеј-оф АБА - рекао је Алимпијевић.
                      Voimjaoca
                      Last edited by Laza Kacanski; 23-03-18, 07:09.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ne samo trener, vec i strucni stab. Cesto se zaboravlja i njihova uloga. Ako treba neko da radi 1na1 sa Lesorom, ne verujem da ce to bas biti prvi trener.
                        Apsolutno se slažem, ceo STRučni štab, rade li oni išta sa visokim, sa plejevima? naš trener e bukvalno shvatio da je preuzimanje najbolji način odbrane i da je to trend i u EL i u NBA, ali izgleda ne može da sagleda činjenicu da nije isto kada jedan Veseli preuzme i Bjelica, ili kada Lesor preuzme ili Ajon.
                        Između bukvaliste i stručnjaka je dalek i brdovit put, mnogi ga ne pređu moj nazovi treneru.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ja ne mogu vise da gledam ovo.
                          Ja sam covek fin i suptilan.

                          Comment


                          • Originally posted by Grof View Post

                            To se zaista moze primeniti na odnos KKCZ i EL, jer dokle god igramo to nebitno takmicenje imamo neku prednost i vrednost u regionu i iamamo mogucnost da gledamo pristojnu kosarku (ako ne nasu, onda timova koji gostuju).

                            Na to se svodi ova sezona i ta prednost mora da se zadrži , šta god ko mislio. Nije lako gledati Zvezdu u EL ove sezone , pogotovo sa navikama iz prethodnih sezona . Mnogo je tu utakmica koje su praktično "puštene" bez borbe .Ako je taj off/on mod pod kontrolom i ako da ključni rezultat , osvajanje Abe , onda bih to mogao da prihvatim .Teško , ali ajde.
                            Sjajno bi bilo da u nedelju završimo seriju sa Mornarom , pa da onda odigramo jednu dobru el utakmicu sa Realom .

                            Comment


                            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                              Ja ne mogu vise da gledam ovo.
                              Šta ili koga ne možeš više da gledaš, Zvezdu ili forum?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ja ne mogu da iscekam meceve EL. Zao mi je sto su ostala samo 2 u ovoj sezoni. Ko ce posle da ceka celo leto dok ne pocne nova sezona.
                                Nasa igra nije neka, od sjaja do ocaja. Ali ja Zvezdu gledam i kad igra lose i kad igra dobro. Nesto slicno sam i ocekivao ove sezone. Za to i ne treba biti posebno vidovit. Vecina igraca nije igala EL. Strucni stab nikad nije ucestvovao u EL. Trener nikad nije vodio neku EL utakmicu.
                                Prosla sezona je bila fantazija. Ali toga nema vise. Rastureno je. Novca nije bilo i za nas i za one preko brda
                                Samo je bitno osvojiti ABA pa onda polako odlucivati za sledecu EL sezonu. Bolju osnovu cemo imati nego proslo leto. Verujem i bolju igru i bolji rezultat u EL.

                                Comment

                                Working...
                                X