Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bas toliki hendikep Dangubic po meni, moze ga odmeniti korektno Dobric i Lazic...gore bi bilo Rocesti, Bjelica ili Feldin..

    Mornar bez Lukovica, Buducnost bez Barovica, onog kosonje Landrya..prezivecemo mi bez Dangubica...Preziveli smo bez Jovica pa i Bobija jedne godine itd...

    Medicinski tim je ok, ne znam sto ih prozivate, neki EL timovi su putujuce bolnice...Kod nas nije bilo nekih povreda posebno..tako da ono...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Auu sad Sarac dok izlistaposlednje strane i zakaci se za neki moj post
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Da ga ne prozoveš povremeno ne bi se ni javljao Šarac...a nešto nema da se jave ni Dabe, many-a...madafake & još nekih..
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Nije bas toliki hendikep Dangubic po meni, moze ga odmeniti korektno Dobric i Lazic...gore bi bilo Rocesti, Bjelica ili Feldin..

          Mornar bez Lukovica, Buducnost bez Barovica, onog kosonje Landrya..prezivecemo mi bez Dangubica...Preziveli smo bez Jovica pa i Bobija jedne godine itd...

          Medicinski tim je ok, ne znam sto ih prozivate, neki EL timovi su putujuce bolnice...Kod nas nije bilo nekih povreda posebno..tako da ono...
          Po meni jeste ozbiljan hendikep. Ni Dobric ni Lazic ne mogu adekvatno da zamene Dangu pogotovo kada udje u dobru formu kao ove sezone na vecini utakmica.
          Tacno je da su i Mornar i Buducnost oslabljeni verovatno i vise od nas, ali to me ne zanima gledamo samo nase dvoriste i stanje u nasem timu. Iskreno bih voleo da su svi kompletni i da nema kukanja i alibija, pa da odmerimo snage i vidimo gde je ko.

          Comment


          • Sto je najgore, dangu ce menjati davidovac, covek koji je susta suprotnost u odnosu na dangu...covek nema brzinu, nema sut, nema dribling, nema skok, nema odbranu...ima ok kosarkaski iq i ume da organizuje igru, ali sa pozicije broj 1, ovako na trojci je beskorisna masa...samo distribuira loptu dal tejloru dal enisu, bukvalno dodje na liniju za 3 poena, ili je vrati iz prve tejloru ili je prosledi feldinu koji istrcava iz blokova, bukvalno lik glumi lazica...pipne 1-2 puta loptu u napadu

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Da ga ne prozoveš povremeno ne bi se ni javljao Šarac...a nešto nema da se jave ni Dabe, many-a...madafake & još nekih..
              Nemoj tako, pa pre neki dan lokalnoj majstorcini bi smesno sto sam napisao da fali neko ko ce iz stručnog kadra da piše i analizira.
              Neki Patrinus za siromašne (SK forum).

              Comment


              • Naravno da je veliki problem Dangina povreda .Treba ti svaki igrač u finalu , pogotovo Dangubićevog kvaliteta , u inače nehumanom rasporedu ...pet utakmica za nedelju dana .

                Da ne propustim da podelim ovo sa vama . Vlada Stanković o Nebojši Čoviću .Verovatno , mnogi od vas , neće se složiti

                " Kad je o Zvezdi reč, osim Feldina koji je sa indeksom 32 bio igrač kola, a sa 30 koševa najefikasniji u rundi, proteklih dana zapažen je bio i predsednik „crveno-belih“ Nebojša Čović. Mislim na intervju „Blicu“ u kome je vrlo tačno upostavio dijagnozu, argumentovano obrazložio zašto su predloženi „lekovi“ najdelotvorniji za zdravlje pacijenta, tj. košarke, naše i regionalne. Gospodinu Čoviću može da se prigovori što-šta, ali samo neobjektivni mogu da mu ospore energiju, sposobnost i rezultate. Dobri rukovodioci razlikuju se od prosečnih i loših koliko radom i rezultatima, toliko i vizijom, predviđanjem šta će se desiti ne sutra, već mnogo dalje."

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Naravno da je veliki problem Dangina povreda .Treba ti svaki igrač u finalu , pogotovo Dangubićevog kvaliteta , u inače nehumanom rasporedu ...pet utakmica za nedelju dana .

                  Da ne propustim da podelim ovo sa vama . Vlada Stanković o Nebojši Čoviću .Verovatno , mnogi od vas , neće se složiti

                  " Kad je o Zvezdi reč, osim Feldina koji je sa indeksom 32 bio igrač kola, a sa 30 koševa najefikasniji u rundi, proteklih dana zapažen je bio i predsednik „crveno-belih“ Nebojša Čović. Mislim na intervju „Blicu“ u kome je vrlo tačno upostavio dijagnozu, argumentovano obrazložio zašto su predloženi „lekovi“ najdelotvorniji za zdravlje pacijenta, tj. košarke, naše i regionalne. Gospodinu Čoviću može da se prigovori što-šta, ali samo neobjektivni mogu da mu ospore energiju, sposobnost i rezultate. Dobri rukovodioci razlikuju se od prosečnih i loših koliko radom i rezultatima, toliko i vizijom, predviđanjem šta će se desiti ne sutra, već mnogo dalje."
                  Pa najboje da neko ko ima svoj privatni klub xy godina, klub u kome su igrali mnogi bivsi i sadasnji reprezentativci ne zna nista o kosarci. Takodje to sto se bavio politikom, bio gradonacelnik, bio predsednik KSS u uspesnom periodu, doktorirao na masinstvu, vlasnik fabrike ga niposto ne kvalifikuje kao kvalitetnog menadzera...
                  Ali mi ovde znamo bolje i ne zna NC da prepozna igraca i ne razume se u kosarku...Vazi...

                  Comment


                  • Nisam rekao da ce ga dostojno zameniti, niti da nije hendikep ali moglo je i gore...Nije bas da je kay player..cemo vidimo...igracemo na kos vise, nista cudno za nas..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Dao bih 2 Feldina za 1 Dangu.

                      Comment


                      • Tačno sam znao da će biti spreman u julu. Trebalo ga lečiti na vreme.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Odakle ideja da nije lecen?

                          Comment


                          • Laki zvani "urokljivo oko"...a gotivi Dangu, kako bi prošli oni koje ne gotivi?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Laki je malo nervozan
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Laki vec sprema atentat na alimpija u slucaju da ne uzmemo abu, ako treba pomoc neka tu sam

                                Comment

                                Working...
                                X