Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo bi dobro da kada kupujes sezonsku kartu dobijas tacno odredjeno mesto koje je samo tvoje, i niko drugi na njega ne moze sesti, dal taj drugi platio ili usao za dzabe svejedno. Al to podrazumeva i redari da rade svoj posao. Mislim da bi tako bilo vise prodatih sezonskih karata. A samo malo truda treba.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Bilo bi dobro da kada kupujes sezonsku kartu dobijas tacno odredjeno mesto koje je samo tvoje, i niko drugi na njega ne moze sesti, dal taj drugi platio ili usao za dzabe svejedno. Al to podrazumeva i redari da rade svoj posao. Mislim da bi tako bilo vise prodatih sezonskih karata. A samo malo truda treba.
      ovo je dobra konstatacija ,mislim da se u EL dvoranama sirom evrope i praktikuje ovako nesto

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        ovo je dobra konstatacija ,mislim da se u EL dvoranama sirom evrope i praktikuje ovako nesto
        Pa naravno. Po meni bi mesta morala da budu prazna barem do pocetka utakmice, ako ne i prvih 10-15 minuta iste...

        Comment


        • Ajmo momci, samo hrabro i skoncentrisano, vruceg srca a hladne glave !!! Ocekujem dobru partiju sa nase strane i naravno pobedu i 1-0 u seriji.

          Comment


          • Pre nedelju i tako nesto dana neko je kukao da nece da da 600 dinara da ide da gleda zvezdu, sada besplatna karta je problem.

            Razumem ja Lazare tvoje neslaganje sa tim, a li ne razumem tvoje pisanje u ime svih koji imaju sezonsku kako su ozalosceni i iznervirani ovom odlukom.

            Comment


            • Napred Zvezda samo napred Zvezda!!!

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Pre nedelju i tako nesto dana neko je kukao da nece da da 600 dinara da ide da gleda zvezdu, sada besplatna karta je problem.

                Razumem ja Lazare tvoje neslaganje sa tim, a li ne razumem tvoje pisanje u ime svih koji imaju sezonsku kako su ozalosceni i iznervirani ovom odlukom.
                Karta mora da se plati. To spada u kulturu navijanja. Tako se pomaze klubu.
                Nigde na svetu nema besplatnih ulaznica u plej off seriji.
                Zasto bi neko.placao ako vec postoji slobodan ulaz. Ovim se salje pogresna poruka navijacima. I posle se pitamo kako se ulazi za dzabe, pojedincima daju besplatne karte, navijaci sa sezonskim ostaju ispred Pionira???

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Karta mora da se plati. To spada u kulturu navijanja. Tako se pomaze klubu.
                  Nigde na svetu nema besplatnih ulaznica u plej off seriji.
                  Zasto bi neko.placao ako vec postoji slobodan ulaz. Ovim se salje pogresna poruka navijacima. I posle se pitamo kako se ulazi za dzabe, pojedincima daju besplatne karte, navijaci sa sezonskim ostaju ispred Pionira???
                  Ja sam samo imao zamerku gde ti pises u ime svih sezonaca, sa ovim ostalim se slazem.

                  Comment


                  • Ako bi sezonci imali najbolja mesta u hali, onda bi besplatne ulaznice imale smisla jer bi to ipak bila jeftinija (losija) mesta.

                    Comment


                    • Imam ja jedan predlog za upravu a to je da sledece sezone na svim utakmicama bude ulaz slobodan pa da se resimo cimanja oko sezonskih i bilo kojih drugih karata.
                      Finansijski deo bi trebala da resi vlada republike Srbije ionako smo drzavni klub koliko razumem pa lepu iz budzeta republike da se da klubu onoliko koliko se misli da cemo zaraditi na kartama ionako svi placamo porez.

                      Comment


                      • Realno, mi da napunimo pionir ne mozemo, za to su krivi ljudi iz uprave koji su razjebali sve ono sto je privlacilo kako da kazem ljubitelje kosarke, ne velike Zvezdase jer pravim navijacima nije ni bitno kako igra Zvezda vec je bitno to sto ona igra, sa druge strane ti ljubitelji kosarke sto dolaze vise ne dolaze jer nam je igra losa...tu ostaju samo sezonci i jos par ljudi...delije ne dolaze zna se zasto, neko radi, imas ljude koji nemaju kesa, klinci itd itd...znaju da jedino mogu da privuku publiku ako roknu ulaz za dz, mada je protiv olimpije i sokica ulaz bio besplatan za ceo pionir, tj sva mesta sem courtside-a ili gresim, sada su samo tribine besplatne, a parter se placa...jbg veliki je ulog, nasi se usrali

                        Comment


                        • Mislim da je direktor dao besplatan ulaz jer protivnik nije toliko atraktivan, a ulog je veliki .. zvuči kontradiktorno, I know.

                          Comment


                          • Pa moze se tako reci...ukratko lepse objasnjeno

                            Comment


                            • Originally posted by salelesa View Post
                              Mislim da je direktor dao besplatan ulaz jer protivnik nije toliko atraktivan, a ulog je veliki .. zvuči kontradiktorno, I know.
                              Zna da je potrebna sto veca podrska sa tribina, a sa druge strane ako uspe da bude puno, mozda se i Covke nada da ce pokrenuti ljude da ipak kupe kartu sledeci put i dodju.

                              Comment


                              • Odnos prema navijacima mora biti iskren, oseti se to...Kulminiralo je ove sezone izgleda...a i ocekivala se kulminacija svega a ne novi pocetak..cak ja i ne smatram da je novi pocetak ali je on to tako upakovao...

                                U svakom slucaju srecno veceras..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X