Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Napisao momak samo svoje mišljenje, ne voli svako da trpi svakodnevno spamovanje istim rečenicama, u čemu je tu problem? Pre će biti da su se uplašili opklade.
    Ovde se kladim samo sa tobom Moj svaki stav je ispisan poduze, kao i skoro svaki mec ovde kad imam vremena..Radim od kuce, pa imam vremna tako da ..

    Postavljao sma ja pitanja, dao osnove kako sta...Ne mogu da pisem sa nekim ko odgovara u jednoj ili dve recenice.

    Tipa zagadjujes, nemas pojma, duduk itd...Meni si zanimljiv zato sto mislim da vecinu stvari trolujes, ali bilo bi lepo da svako pise nesto duzi tekst o onome sto misli..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Nije ljudi da samo pljujem iako izgleda tako, evo ja bih zamolio Dekarda da mi objasni, sta on to vidi u nasem koucu? Evo neka mi nadje situacije gde u napadu pravi akciju za feldina ili tejlora da ostanu sami, znaci jebeno me ne mozete ubediti da ako stef kari moze sam da ostane i da se napravi akcija za njega koga cuvaju po 3 igraca i dok spava da ne moze sa tejlora i dzejmsa....ljudi odbrane nema, a ni ne vidi se da bar pokusavaju nesto, ja odbijam da poverujem da su igraci glupi i da ne znaju da izrotiraju kada brane pik, cesto se sudaraju pogotovo davidovac i lazic ili ko god...u napadu mi nemamo ideju, mi blok ne znamo da napravimo, ljudi jel vidite vi kakve blokove prave lesor i omic? Ma dajte pa nemoguce da su ljudi glupi, imamo dunstera na klupi, provalili su nas i sada svi protiv nas brane sut za 3 i udvajaju tejlora i tako svaku utakmicu i mi nijednom ne znamo da resimo to udvajanje...nema brzog protoka lopte u napadu, nema nicega...utakmice dobijamo na ludilo tejlora i feldina, ok ja ponavljam radonja je bio los u pocetku, ali se videla IDEJA znaci videlo se da bazira igru na odbrani koja je postajala sve jaca i trebalo je vremena da se dovede pod konac, ali se znalo da se nesto pokusava i radi, a sta ovaj pokusava? Sta to nas karakterise kao ekipu ove godine? Sut za 3? Pa ni on vise ne postoji
      Na ova pitanja nikad neces dobti odgovore
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Zasto bismo mi stavljali na ignore bezobraznog kurajbera koji ovde zloupotrebljava kronosovu najtoletantniju mogucu politiku banovanja.
        Zato što raspravi sa takvom vrstom ljudi, koja za sebe misli da je najpametnija na svetu, nema kraja, a mene mrzi da se mlatim sa takvima.

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Zato što raspravi sa takvom vrstom ljudi, koja za sebe misli da je najpametnija na svetu, nema kraja, a mene mrzi da se mlatim sa takvima.
          Poentirao si, to i jeste problem.. Generalno zajednicka crta vecine budalasa je da za sebe misle da su najpametniji, lupaju gluposti a imaju stav kao da su akademici

          Comment


          • Ekipa izgleda katastrofa poslednjih 15 dana.Bukvalno igramo najgoru kosarku od pocetka sezone.Pad forme je razumljiva stvar,ali stav ekipe je ono sto brine,bezvoljnost i anarhija bukvalno isteruju oci dok se gleda.Slazem se da je trener najodgovorniji za to.Pitanje je da li samo on?Ova ekipa nema istoriju,vec je skup placenika koji ne verujem da pate od preteranog osecaja lojanosti klubu za koji igraju.Bojim se da pare kasne,a na emociju kao prethodne 3 sezone ne mozes da racunas,jer su ovde glavne zvezde stranci u poznim godinama, a ne verni vojnici kakvi su bili Jovic,Simon,Djenka,Mitar,Stimac,Guduric i ostali prethodnih sezona.Bukvalno se samo kod Lazica vidi frustracija u ovom trenutku,Danguba do ove nove povrede je takodje pokazivao voljni momenat,ostali teska kurcobolja.Ako pare nisu problem,onda cu reci po prvi put od pocetka sezone-trener je zreo za smenu!
            Ono sto ostaje kao krucijalno pitanje, a voleo bih konkretne odgovore,a ne naklapanja i nerealna sanjarenja- ko bi bio njegova dobra alternativa,covek od kredibiliteta koji bi pokrenuo ekipu,a da je opet platezno dostupan u skladu sa nasim mogucnostima? Ozbiljno pitam i cenio bih ako se uzdrzite floskula tipa-bilo ko samo ne on ili ja bih bolje trenirao ovakvu ekipu....
            Last edited by Gudura; 24-02-18, 17:56.

            Comment


            • Nije niko ni uzeo u obzir da je ovo obaranje forme pred najvažnije duele u sezoni. I odmah da predupredim pošalice "stručnjaka" "obaranje forme" kolokvijalno označava period u sezoni kada se pojačavaju treninzi koji dovode do gubitka svežine na utakmicama, ali kada je najvažnije ekipa igra na vrhuncu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ocekivao sam 10 pobjeda u EL, stim da sam prizeljkivao 15 na ludilo a sve manje od 8 kao neuspjeh. Da se osvoji ABA i da sl sezone doselekcijom napadnemo top 8. Kup i KLS mi zaista nisu bitni, medjutim kako smo onako lose izgledali na kupu, sad ocekujem da se u KLS razmontira svaki protivnik! Dakle, ako se ne osvoji ABA ja licno necu biti zadovoljan, a do tada ovakva igra, porazi i sl problemi su sastavni dio novog tima i mladog trenera. Ja ne mogu da pljujem po igracima i treneru jer svaki od njih na parketu ima bolju karijeru od mene a ni na jednom trenerskom seminaru nisam bio da bi Alimpiju ili Radonjicu solio pamet. Primjetim samo ono sto vidim na parketu, a igra na parketu zavisi od milion faktora na koje ja nemam uvid. Dakle, cilj se zna, ako se ostvari idemo dalje, ako se ne ostvari moramo se pogledati u oci i reci sta ne valja. Pokusacu protiv unikahe da budem u BG

                Comment


                • Ma 100%, zna alimpije kako se forma obara, najavljuje osvajanje kupa, a ujedno i zna da je oborio formu...hoce to, al kad mrtav prdne

                  Comment


                  • Ovo nase trenutno stanje je daleko od obaranja forme, kamo srece da je to u ptanju ali tesko. Obaranje forme ne podrazumeva blede depresivne poglede na licima igraca tokom kupa a i sinoc, odsustvo zelje i motivacije do krajnjih granica. Ovde je u pitanju nesto drugo, losa atmosfera i hemija u ekipi je ocigledna, sta se konkretno unutar ekipe desava nemam proverene informacije i ne bh o tome sirio, ali je svakome ko nas gleda od pocetka sezone jasno da nesto ne stima. Ove sezone nema Radonje da drzi svlacionicu pod kontrolom, imamo vise stranaca nego prosle sezone i to su nam stanci nosioci igre, za razliku od pre, sto isto igra bitnu ulogu, a jasno je od pocetka da Alimpijevic nema kontrolu nad starijm i iskusnjim igracima uopste, pitanje koliko je ima i nad mladjima. Sve je to po meni bilo i ocekivano kada je Alimpjevic preuzeo tim, ali sam ipak ocekivao malo vise kontrole i uticaja na igru sa njegove strane.
                    Prolem je sigurno i Antic i njegov oce kaki nece kaki odnos, koji je isto bio ocekivan ali se opet negativno odrazava na ekipu, iako nam on mnogo znaci kada je spreman i kada je 100% fokusiran na teren sto smo i videli u nekim utakmicama ove sezone, ali je ocigledno doslo do neke vrste nesporazuma oko njegove uloge u ekipi ove sezone. Previse smo se oslanjali na njega kada je bo spreman, i igra nam dosta zavisi od njegovog ucinka i prisustva na terenu, a znali su svi u klubu da nije 100% spreman ni fizicki ni psihicki za tu ulogu i minutazu tokom cele sezone, sada placamo to vrlo skupo.
                    Jasno je da Alimpijevic jos uvek nje dorastao ovom nivou kosarke i kluba, sto ne znaci da za koju godinu nece biti, ali sada jos uvek ne. Moracemo da ga istrpimo bar do kraja sezone to je sigurno, jer za bolje resenje u ovom trenutku nemamo finansije, a on je svakako najbolje opcija za nas dugorocno. Kratkorocno bi mogli da bolje prodjemo sa nekim iskusnijim resenjma ali to nam na duze staze ne bi nista donelo dobro, jer mi nikada (tj do privatizacije) necemo moci svake godine da menjamo trenera i da placamo 500k-1m trenere. Svakako da sam pre da se istrpi mlad trener koga mozemo da dobijemo na duze staze, isto vazi i za igrace. Ali sada se vec postavlja pitanje sta ako ne odbranimo ABA ligu, kakva ce nam onda biti buducnost, uopste celog kluba? U tom slucaju Alimpijevic ce biti najmanji problem, pitanje je sta bi se onda sve izdesavalo u i oko kluba. Coviceva pozicija nije uopste sjajna vec duze vreme, bice zanimljivo leto svakako , pored uvek interesantnog prelaznog roka.
                    Last edited by 011; 24-02-18, 18:41.

                    Comment


                    • Akumulativni umor, tipican za ovaj dio sezone. Ekipa se naputovala, naigrala, dolazi do zamora i pada koncentracije. Prijace 5 noci u istom krevetu, trening, brifing i sve ono sto doprinosi koncentraciji. Prosle godine u ovo vrijeme smo isto izgledali, sjecam se protiv Barse koja se raspala a nama je trebala pobjeda za PO pa smo izduvali nikad strasnije. Vjerujem da ce sve biti ok, da je sjajno, nije, al mora se podrzati klub.

                      Comment


                      • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ista-da-menjam

                        Kome se ne svidja nek ne gleda...sramna izjava...od nekog ko ''navija'' za Zvezdu od pre 6-7 godina..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by 011 View Post
                          U tom slucaju Alimpijevic ce biti najmanji problem, pitanje je sta bi se onda sve izdesavalo u i oko kluba. Coviceva pozicija nije uopste sjajna vec duze vreme, bice zanimljivo leto svakako , pored uvek interesantnog prelaznog roka.
                          Bogami, deluje da se ceka bilo koji Covicev kiks da bi se sto lakse izbacio iz ringa. Nisam siguran da bi preziveo neigranje evrolige.

                          Comment


                          • Licno ne cekam njegov kiks, posto bi to bio i moj. Samo mora da se spusti malo na zemlju. Nije njegov klub, on je smao predsednik i treba da slusa malo i navijace. Ne kazem da je trebao da da otkaz, ali mogao je drugacije da kaze a ne da se svadja sa zvezdinim navijacima koji prate klub od rodjenja...

                            Videcemo sta i kako, ali i ako osvoji ABA, tesko ce preziveti... A licencu on nece dobiti sigurno..nisam ni za SNS, vec privatizaciju bi hteo ali to je miljama daleko...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Coviceva izjava za novosti skroz u njegovom stilu. Nista specijalno novo nije rekao, ovo sve smo vec slusali od njega od kada je u zvezdi. On je sujetan covek to je svima jasno kao dan, opasno je samo ako njegova sujeta pocne da steti klubu, to vec ne moze da se tolerise, i opasno je ako svoju poziciju bude branio na stetu kluba i rezultata, to mu licno nikada ne bih oprostio, iako je uradio dosta dobrih stvari od kada je u zvezdi.

                              Comment


                              • Pobednik dana - darko_pancev, ugasio vas dečkonja u sekundi
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X