Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čoviću, Topić ne može biti grđi od ovog "trenera" nikako.. ostatak EL možemo komotno i u Železniku igrati.

    Comment


    • Ma ovo je sprdnja, pojma nemamo...

      Comment


      • Nedostaje mi Radonjino : "Juce smo promasivali , danas smo pogadjali, to je ta drasticna razlika"

        Comment


        • Nabio Kari stoku
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by salelesa View Post
            Čoviću, Topić ne može biti grđi od ovog "trenera" nikako.. ostatak EL možemo komotno i u Železniku igrati.
            Nisu oni to zasluzili, na kalisu neka igraju do kraja sezone.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Imali smo ih na - 13
              .. a onda je Jankela promašio zakucavanje/polaganje

              Comment


              • Originally posted by salelesa View Post
                Čoviću, Topić ne može biti grđi od ovog "trenera" nikako.. ostatak EL možemo komotno i u Železniku igrati.
                Bar bi imao autoritet i mogao da smiri matore, ovaj je sačuvaj bože, lepo rekoh ima sveščicu s akcijama i misli da je trener. Vo imja oca.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Zadnja cetvrtina 26:5

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Bar bi imao autoritet i mogao da smiri matore, ovaj je sačuvaj bože, lepo rekoh ima sveščicu s akcijama i misli da je trener. Vo imja oca.
                    U pravu si ti u potpunosti što ga žestoko kritikuješ u zadnje vreme.. ja sam do danas bio povučen uz određenu dozu optimizma, ali večeras sam izgoreo! Ni 5_6 gorkih listova nije pomoglo.

                    Comment


                    • Da sam trener ZVEZDE iskreno bilo bi me sramota da mi igraci ovako igraju i da ovakav odnos prema klubu imaju.
                      ALIMPIJEVICU SRAM I STID DA TE BUDE.

                      Comment


                      • euro cup nije lose takmicenje 😂😂

                        Comment


                        • Dječarac nema nikakav uticaj na tim. Neka ga postave za ekonoma, tu bi možda bilo neke koristi.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Da je pametan Covic da i ako treba da kleci pred Radonjom samo da ga vrati.

                            Comment


                            • Originally posted by salelesa View Post
                              U pravu si ti u potpunosti što ga žestoko kritikuješ u zadnje vreme.. ja sam do danas bio povučen uz određenu dozu optimizma, ali večeras sam izgoreo! Ni 5_6 gorkih listova nije pomoglo.
                              Pa vidi se iz aviona da je duduk, Alen je kad je došao ne znajući sve akcije i kretnje odigrao par utakmica na logiku i mnogo bolje je izgledao nago sada kada zna kretnje.
                              Kada bi ova pusi smela da otkloni Feldina i recimo Peru u svlačionicu verujem da bi i kod navijača sebi kupio vreme do kraja sezone, ovako doći će do toga da će ih gledati familija i prijatelji (kada nemaju ništa važnije).
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by ajkisloba View Post
                                Da sam trener ZVEZDE iskreno bilo bi me sramota da mi igraci ovako igraju i da ovakav odnos prema klubu imaju.
                                ALIMPIJEVICU SRAM I STID DA TE BUDE.
                                Verovatno ga i jeste sramota. Svakog bi bilo.

                                Ovo je zadnja utakmica gde mozemo da priustimo ovakav "luksuz". Valensija je poslednja sansa da uhvatimo kakav takav zalet samopouzdanja za plej of.

                                Comment

                                Working...
                                X