Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Lesort sa dobrim trenerom ce preskociti ova dva igraca lagano... Lesort je za Ristica klasa da se ne lazemo ovde...samo da ga upare sa dobrim plejom i trenerom...Menije glupost njega prodavati...Malo kosta, moze dati puno vise..sad ga mozes prodati za apsolutno nista i to bio krajnje glup potez...Ubedjen sam da momak moze dosta pruziti..sa Alimpijem se niko ne bi proslavio...
    Lesor ne može Riletu ni patike da čisti...

    Rile je bio i biće košarkaš, a ovaj je klovn.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • @Sarac
      To je ono sto se meni svidja kod dolaska Tomica i ostatka strucnih ljudi koji ce se pobrinuti za svaku sitnicu u pripremi tima takticki/fizicki. Zatim bih pohvalio i ostanak Topica koji siguran sam ima sta da kaze a pogotovo za probleme u kojima smo bili prosle sezone. Drago mi je sto sam bio u pravu kad sam govorio da se ozbiljno radi i priprema sl sezona. Na dobrom su putu, ostaje krvav rad ovih 30ak dana pa da se uigravanje polako podize na zeljeni nivo. Neka nam je sa srecom u novoj sezoni.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Zaista ne razumem tvoju opsesiju Alimpijevićem, ko je to onda krivac? Kako god ali oko njegovog znanja i karijere bi mogli da popričamo i za 10 godina...isti rezultat će biti.
        Kao što Tomić bira pomoćnike tako je i Alimpijević ili je bio podguzna muva koja je dozvolila Čviću da sve odabere a zatim njega postavi da izigrava fikus (po meni ne znaš koja je gora varijanta da li ne znanje ili nemanje kičme)?
        Ja mislim da sam napisao da se zna cija je krivica ili smatras da ne smem da napisem da je NC kriv za proslu sezonu. DA je birao svoje pomocnike, samo mu je Kosovic pridodat jer je Kosovic tu vec preko 6 godina. Ostale je birao DA a ne Covic. Ja moram da napisem da je imao i nekih pozitivnih stvari u toj sezoni ali ako se moj stav ne slozi sa vecinom ovde onda sam branilac vatre i bot, sendvicar u vec dobro poznatom repertoaru koji ovde je cas aktuelan a cas se malo primiri.

        Zabole me za Alimpijevica i Covica da bilo koga branim o bilo cega sto su lose uradili, a isto tako ne mogu da ne napisem da ima neceg pozitivnog.

        Vrlo brzo ce i Tomic ovde biti na stubu osude i nemaca pojma jer forumasi znaju najbolje.

        Comment


        • Alimpijevic nije bio trener. Obicna podguzna muva I nadrkanko. Unazadio nas je ko malo koji trener. Vidim slomise se klubovi da ga potpisu.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Lesortu mozes dovesti Greg Popovica licno da ga trenira svaki dan po 12 sati ako on ne zeli da prihvati to sto su mi kaze jer mu je glava u USA i smatra da ovde je samo na privremenom radu. Sa njim je radio Topic a ne ALimpijevic i ne mozes bas za sve failove prosle sezone kriviti samo ALimpijevica. Ima u tom lancu mnogo krivaca ali je legitimno tvoje pravo da ga optuzujes za sve lose. Ja bi usmerio tu krivicu na neku drugu adresu, ali ajde nije bitno. Da nije tog DA mi danas ne bi u rosteru racunali na tri sigurna igraca gde ne postoji forumas koji ih ne vidi u sledecoj sezoni, a to su Davidovac,Dobric i Jankovic. Na njih bi dodao i Dangubica koji je imao sezonu karijere da nije doslo do povrede. Ako je benefit prosle sezone to su ova tri igraca koji ne bi videli prvog tima nikada da se bilo ko pitao ovde a i vecina je bila protiv njih pre pocetka sezone.

            Dovodjenjem Zirbesa ne vidim tu mesta za Lesorta ne kazem da i u nekoj drugoj postavci igre on ne bi isporucio to za sta ima potencijala, ali koliko sam ja upoznat pravi se totalni reset sa bilo cim negativnim od prosle sezone na svim nivoima.

            Neki forumasi znaju da je Zirbes bio vidjen kod nas i zimus ali oko isplate oko ostatka ugovora sa Bayernom se nije mogao dogovoriti. Svako je mogao da sabere dva i dva da je otkazom u Bayernu njemu banja za oporavak karijere ovde kod nas. Ljudi moraju shvatiti da mi nikada necemo dovesti bilo kog igraca u piku njihovih karijera sem ako ne dolaze iz KLS lige a takvih vidimo da i nema.
            Vidi, Lesort je imao dobre role u EL pre svega. On je dosao iz divljeg sistema, gde pre svega tehnicki nije bio obucen. Onda dodje da igra EL i da napreduje sa trenerom pocetnikom, koji nema veze sa zivotom. Njemu, kao i ostatku ekipe je trebao sam djavo na klupi a ne Alimpijevic.

            Alimpijevic nema nikakve veze sa Davidovcem i Dobricem, pre svega sto ih je bespotrebno gurao kada nije trebao, dobro su dosli iz drugog plana u kom su trebali da budu do kraja sezone, na ustrub njihovih minuta, neki nosioci su dobili manje minuta...Nista oni po meni spektakularno nisu pokazali,sem sto su eto pogadjali trice u malo vecem obimu nego sto je realno...

            Sam Dzikic ih je napdao non stop i da ne idem dalje..Jankovicu se videlo na licu da treba da ga opusti i da ga pusti da uziva u kosarci sto mu ovaj nije dozvolio..Jankovic je u glavi, bar po meni imao dosta pogresnih informacija, posebno defanzivno...iskreno to su igraci od 23-24 godine i nisu pokazali ne znam sta...po meni bar..Oni su trebali biti role playeri, prebacio im je ulogu i samim tim je unistio rezultat,a oni su profitirali relativno malo po meni....kad je doslo da se vidi sta i kako, poklekli su...O Alimpijevicu mogu da napisem knjigu sta je sve lose radio i to kod bukvalno svakog igraca....on je za mene Coviceva najveca greska, ne samo prosle sezone, vec i u njegovom celom zivotu...i pamtice ga Cova ceo zivot, hteo on to da prizna ili ne....

            Lesortu treba vremena, imao je mnogo bolju prvu sezonu od Zirbesa, i to dosta...ali nije imao trenera kao Zirbes i pakere...timsku igru itd itd...

            Citao sam njegove intervjue pre dolaska i jasno da zeli NBA ali to nema nikakve veze s anjegovom igrom ovde...on je dosao u cirkuz kao neka divlja zivotinja i dali su mu da ga dresira dete koje prodaje secernu vunu pored autombila na sudaranje....
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Lesor ne može Riletu ni patike da čisti...

              Rile je bio i biće košarkaš, a ovaj je klovn.
              Ista su generacija, videcemo i karijere itd...Ovo sto si napisao necu ti uzeti za zlo, niti cu ti ovaj post nabijati u bliskoj buducnosti...razlika je nebo i zemlja...i to bukvalno...Rile ima da radi puno,a cak ni to ne znaci da ce nesto uraditi i ako se bude drzao programa...

              Lesort> Ristic u svako doba dana i noci..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Jedino što Lesor ima a Ristić nema su fizikalije. Jedino. Apsolutno sve drugo, u svakom pogledju je na Riletovoj strani.

                IQ, igrački i opšti, razumevanje igre, veština, radna etika, šut, sve, sve, sve, sve.

                Pusti ih da igraju 1-1 do 21, rezultat će biti 21-4 za Ristića.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Prvo ne brani on Alimpijevica, vec brani Covica, kome se digne kosa na glavi kad cuje Alimpijevic...

                  Drugo, mislim da nije Tomic jos doveo igraca po svom ukusu...sam si rekao da je Zirbes trebao stici i prosle godine, Ristic se znalo i pre...dok Baron ne bi dosao da onaj turski klub nije bankrotirao...fascinantno je da je Tomic kao trener Olija pratio Barona, koji je igrom slucaja bas u istoj agenciji...svako zna kako se radi u Evropi, u NBA npr menadzer ne moze da bude igracu i treneru, bas zbog ovakvih stvari...

                  Cekam jos da vidim taj Tomicev pecat kod igraca, to bi bio Kim Tili ili neki plej koga bude doveo....Nemam nista protiv Tomica, ali sacekajmo prvo da se dokaze. Taj isti Alimpijevic mu je ukrao sezonu fore,sad je nema...Alimpijevic je nezasluzeno dobio poverenje navijaca i predsednika Covica, koji je iskljucivo on krivac sto je prosla sezona propala.....da se ne lazemo ovde

                  Tomic je u teksoj situaciji, Buducnost ce se jos pojacati, a imace para kao i mi onda da pojacaju ako bude potrebe...Iskreno se nadam da cemo uspeti naci kvalitetnog igraca na 1 i 4 i da cemo se fino posibati...nisma i dalje optimista, ali sam nesto veci nego pre 10-15 dana...Prakticki doveli smo dve coviceve zelje i jednu agencijsku...
                  Last edited by LosmiSK; 18-07-18, 13:34.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • http://www.kkcrvenazvezda.rs/majkl-o...8-07-2018.html
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Jedino što Lesor ima a Ristić nema su fizikalije. Jedino. Apsolutno sve drugo, u svakom pogledju je na Riletovoj strani.

                      IQ, igrački i opšti, razumevanje igre, veština, radna etika, šut, sve, sve, sve, sve.

                      Pusti ih da igraju 1-1 do 21, rezultat će biti 21-4 za Ristića.
                      Ovo je kosarka a ne basket...drugo stavi ih u dva razlicita tima h2h Rile ce izaci posle 3 minuta sa 3 licne, a posle ce u par minuta nakupiti i ove dve...oduvao bi ga lagano...po cemu znas da ima vecu radnu etiku od Lesorta..Jedino sto ima bolje jeste sut i IQ...ali to ima verovatno svaki centar u ABA ligi...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment



                      • Urgh...
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Nista, ode Lesort, velika greska...tri nezgrapna centra imamo..zaboravite sta sam pisao...zao mi Lesorta...buducnost ce pokazai ko je bio u pravu..ovo je verovatno jos jedna Tomiceva zelja..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ovo je kosarka a ne basket...drugo stavi ih u dva razlicita tima h2h Rile ce izaci posle 3 minuta sa 3 licne, a posle ce u par minuta nakupiti i ove dve...oduvao bi ga lagano...po cemu znas da ima vecu radnu etiku od Lesorta..Jedino sto ima bolje jeste sut i IQ...ali to ima verovatno svaki centar u ABA ligi...
                            Znam zato što sam pratio dečka još kao omladinca...

                            Znam da nije basket, ali jedan košarkaški analfabeta ne može se porediti sa školovanim igračem kao što je Ristić...

                            Mislim da ćeš se veoma prijatno iznenaditi kada ga vidiš na parketu.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Sada treba četvorka-Zmaj...
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Odžo ne poseduje osnovne košarkaške fundamente. Koliko juče bilo rečeno da će biti zavaljan dalje kao Bolden. Daj Bože, ali ne verujem.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X