Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav za kolege forumase. I ja vam se pridruzujem na novom forumu.

    Comment


    • Kud svi Turci, tu i Muja, jbg

      Comment


      • Originally posted by Genije10 View Post
        Momak preko bare. Ali vjerovatno kao i drugi koji znaju ne smijem da govorim o imenu. Standardna insajd prica

        Znam sasvim sigurno da su Zvezdi ponudjena 4igraca na 1..od toga se ovaj jedan razmatra vec duze i Nebojsa je odlucan da ga potpise. Dok ovaj muzicar je zelja ddirektora i savjetodavaca. Problem sa Dj je ta sto je malo lud.Postoji ozbilja razlog zasto takav igrac ne igra EL.

        Na 5 se zeli potpisat momak ovaj od 205. Dok na 4opcija koja dolazi meni se ne svidja. Svi su nalozeni na njega, svima koji kosarku gledaju povrsno ce se svidjeti.
        Druge dvije opcije su slabije u napadu, ali zato odbranu peglaju. To nama treba. Jedan od njih moze da dohvati golubarnik.
        a jel se pita nesto Alimpije ili ovi drugi sami odlučuju koga će da mu dovedu?

        Comment


        • Поздрав друштво, још један нови члан којег има на још неколико форума.

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Ljudi, još malo vam fali da postavite rekord. Još samo 15 minuta, biće to prava trka s vremenom.

            Poprilično nestvarno ovo deluje, ali baš mi je drago što će i ovaj pdf zaživeti, a i ostavili ste i više nego dobar prvi utisak. Dobrodošli
            Neće dati Partizanovci, oni vole rezultat 71:70.

            Comment


            • Gravelin dejstvuje po principu Nebojša Čović. Potpiši i mjesec dana kasnije uvaljaj.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Genije10 View Post
                Momak preko bare. Ali vjerovatno kao i drugi koji znaju ne smijem da govorim o imenu. Standardna insajd prica

                Znam sasvim sigurno da su Zvezdi ponudjena 4igraca na 1..od toga se ovaj jedan razmatra vec duze i Nebojsa je odlucan da ga potpise. Dok ovaj muzicar je zelja ddirektora i savjetodavaca. Problem sa Dj je ta sto je malo lud.Postoji ozbilja razlog zasto takav igrac ne igra EL.

                Na 5 se zeli potpisat momak ovaj od 205. Dok na 4opcija koja dolazi meni se ne svidja. Svi su nalozeni na njega, svima koji kosarku gledaju povrsno ce se svidjeti.
                Druge dvije opcije su slabije u napadu, ali zato odbranu peglaju. To nama treba. Jedan od njih moze da dohvati golubarnik.
                Po ovom tvom Boriša je out?

                Comment


                • Pomaže Bog braćo!

                  Comment


                  • Originally posted by srkisa View Post
                    a jel se pita nesto Alimpije ili ovi drugi sami odlučuju koga će da mu dovedu?
                    Alimpije se pita malo vise nego kad bi ti sad navratio i rekao svoje misljenje. Momak mlad, dobio sansu. Neka zasuce rukave i neka radi. Dobice top ekipu.
                    Taj sto se pitao je otisao. Dejan nikad ne bi ni razmatrao neke koje oni gledaju.

                    Borisa ce negdje drugo graditi karijeru od naredne sezone.
                    Last edited by Genije10; 04-08-17, 22:51.

                    Comment


                    • Nama ukoliko na 5 potpise ovaj Francuz upravo treba ta cetvorka kojoj je napadacka igra jaca strana.

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by sun zero View Post
                        ice t, koi si ti?
                        Evo odgovor u Miškovom/kum žoržo stilu: Zvezdu volim, Simanića ne toliko
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • još jedan novi član

                          Comment


                          • Pozdrav i od mene cigani!Citao sam vas redovno na devedes dvojki,nisam bio registrovan ali sam se ovde registrovao iz solidarnosti prema Bogiju i ostalima.

                            Comment


                            • Originally posted by Genije10 View Post
                              Momak preko bare. Ali vjerovatno kao i drugi koji znaju ne smijem da govorim o imenu. Standardna insajd prica

                              Znam sasvim sigurno da su Zvezdi ponudjena 4igraca na 1..od toga se ovaj jedan razmatra vec duze i Nebojsa je odlucan da ga potpise. Dok ovaj muzicar je zelja ddirektora i savjetodavaca. Problem sa Dj je ta sto je malo lud.Postoji ozbilja razlog zasto takav igrac ne igra EL.

                              Na 5 se zeli potpisat momak ovaj od 205. Dok na 4opcija koja dolazi meni se ne svidja. Svi su nalozeni na njega, svima koji kosarku gledaju povrsno ce se svidjeti.
                              Druge dvije opcije su slabije u napadu, ali zato odbranu peglaju. To nama treba. Jedan od njih moze da dohvati golubarnik.
                              Пада ми на памет Остин Деј из Галате, дефиниција приватника.

                              Comment


                              • Pozdrav za sve, i stare i nove.

                                Pošto ne pišem već pretežno čitam tuđe postove, niko me nije banovao tamo negde i nisam ovde iz revolta. Dopadate mi se, jebiga, valjda je i to dovoljno da bih čitao u silence modu.

                                Comment

                                Working...
                                X