Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vinsanity87 View Post
    Daj bar put u Bamberg da iskoristimo da ostavimo Alimpija tamo a da povedemo Trinkijerija za BG
    Po čemu misliš da trener koji je lošiji od Alimpijevića u EL, ima katastrofalan skor u nemačkoj ligi i nije osvojio kup je bolje rešenje od Alimpijevića?

    Comment


    • Mislim da je Alimpije preemotivno doziveo onaj kup, i da je tu energiju preneo na igrace. Da li je neko video njegovo smrknuto lice posle finala, kad je odgovorio novinaru sa samo "rano je"? Nema gledanja nazad, samo napred a to se valjda samo iskustvom nauci kroz veliki broj pokusaja i gresaka.
      Last edited by mmajstor; 23-02-18, 21:44.

      Comment


      • Po tome sto je on doneo toliko toga bambergu u uniksu je radio sjajan posao, igraci su ga bojkotovali i to je to, a imao je operaciju pa nije bio dugo sa ekipom, sta to ima alimpijevic pa da ga bre uopste poredis sa gospodinom?

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Po tome sto je on doneo toliko toga bambergu u uniksu je radio sjajan posao, igraci su ga bojkotovali i to je to, a imao je operaciju pa nije bio dugo sa ekipom, sta to ima alimpijevic pa da ga bre uopste poredis sa gospodinom?
          Imao je bolji skor u EL s slabijim timom.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Elem, da ja sam protiv Covica od kad je oterao Radonju
            Ja bih bio protiv Covica kada bi vratio Radonju,mada u principu nemam nista protiv njega.Od kada je dosao kod nas bio sam ravnodusan, bez stava, tako isto i kada je odlazio.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Po čemu misliš da trener koji je lošiji od Alimpijevića u EL, ima katastrofalan skor u nemačkoj ligi i nije osvojio kup je bolje rešenje od Alimpijevića?
              Recimo po tome što ima tri uzastopne titule prvaka Nemačke? Pre toga, sa dosta uspeha vodio Uniks. Mnogo više znanja i iskustva.

              Comment


              • I sprcao nas je u areni

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Mislim da je Alimpije preemotivno doziveo onaj kup, i da je tu energiju preneo igrace. Da li je neko video njegovo smrknuto lice posle finala, kad je odgovorio novinaru sa samo "rano je"? Nema gledanja nazad, samo napred a to se valjda samo iskustvom nauci kroz veliki broj pokusaja i gresaka.
                  Zabole ga baš levo jaje za kup. Previše igrača je u minus fazi, ili ne igra ili izlazi iz povrede/bolesti. Možda mu je i Čović sugerisao da čuva ekipu za kraj ABA.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Da daaa, svi su krivi, igraci su krivi, kup je nebitan, covic sugerisao, alimpije je greg popovic

                    Comment


                    • Čuvamo snagu za finiš ABA, kako ne bismo gubili sa 20 razlike, nego makar sa 10.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Zabole ga baš levo jaje za kup. Previše igrača je u minus fazi, ili ne igra ili izlazi iz povrede/bolesti. Možda mu je i Čović sugerisao da čuva ekipu za kraj ABA.
                        Ti bas umes sebe da tesis.

                        Comment


                        • Radonjic je ziheras, ne bi on uzeo tim u ovom trenutku jer ceka da dobije sve na gotovo. Prihvatio je pre 5 godina, jer je bio u potpuno drugoj situaciji, i da to nije ucinio verovatno bi sada vodio Sutjesku.

                          Comment


                          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                            Ti bas umes sebe da tesis.
                            Videćemo vrlo brzo, ova dva kola regularnog dela ABA će da pokažu stanje ekipe. Ovo svakako ne izgleda dobro, ali svaka ekipa prolazi kroz amplitude tokom sezone.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Zabole ga baš levo jaje za kup.
                              Toliko ih ima u svom rezimeu pa ga bas zabole? Na ovom mecu veceras smo videli da to i nije bas tako, jer su svi kolektivno potonuli, a sem kupa nema nekog drugog razumnijeg razloga za takav deficit Svega.

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a R View Post
                                Veliki u odnosu na Dzenkinsa.
                                Najveca snaga predhodnih godina ,a to je Radonja znao i unapred zakazivao slavlje ,je fizicka nadmoc nasih bekova i pozicije pet.Upravo tu smo sada najtanji u odnosu na glavne konkurente u ABA ligi,EL da zanemarimo.
                                Skokovi,tranzicija,kontre,blokovi....sve je to bio nas plus cak i za vodece EL ekipe,i neretko su se povlacile kad dodje do kost u kost i meso.Nisam siguran da ce i ove godine Rocesti,Feldin,Pero,Milko,Keselj poturati svoja istrosena i dobro naplacena tela .
                                Mislio sam da sam preterao sa kvalifikacijom hendikep kod Feldina i Rocestija,ali sam tek sad ubedjen da su to potvrdili jer je i bezobrazluk vrsta hendikepa.

                                Comment

                                Working...
                                X