Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kome, Čoviću, Teu...?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • E nebi stici na vrijeme tacno da sam Milos Teodosic onaj sto ce danas potisati za Zvezdu.

      Comment


      • Ima još 11h i 45min da to uradi

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ja ću umesto Lošmija;

          Plata 1$.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Sedlacek gleda meceve i ostalih timova..nemoj ti da trolujes ni malo. Te neke ljude znam malo bolje od tebe pa se ne zaleci previse oko tih prica da zadivis foeumsku carsiju..to n8je tako tesko...Sto se tice covica..Dejo je obezbedio teren i svlacionicu a vucic logistiku..covic je znalac koliko i terzic..duplo gol9 bez pomoci drzave i tuce miliona..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Teo postaje besmrtan ako potpise do kraja sl godine...covic nema nikakve veze sa tim ako dodje...mozda 2 posto..kao i za titule.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by ajkisloba View Post
                E nebi stici na vrijeme tacno da sam Milos Teodosic onaj sto ce danas potisati za Zvezdu.

                Ajk?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Ja ću umesto Lošmija;

                  Plata 1$.
                  To do kraja ove sezone ali Lošmi ga hoće i sledeće...

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Jel potpisao?[emoji3]

                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Teo postaje besmrtan ako potpise do kraja sl godine...covic nema nikakve veze sa tim ako dodje...mozda 2 posto..kao i za titule.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Sedlacek gleda meceve i ostalih timova..nemoj ti da trolujes ni malo. Te neke ljude znam malo bolje od tebe pa se ne zaleci previse oko tih prica da zadivis foeumsku carsiju..to n8je tako tesko...Sto se tice covica..Dejo je obezbedio teren i svlacionicu a vucic logistiku..covic je znalac koliko i terzic..duplo gol9 bez pomoci drzave i tuce miliona..
                        Ne pričaj gluposti o stvarima koje ne znaš jer ne dolaziš na utakmice. Sedlaček dolazi na 90% Zvezdinih utakmica često u društvu viđenijih navijača Zvezde kao što su Daba, Veteran...
                        I ovo oko Saše Obradovića je tačno. Poenta je da niko od njih ne bi dolazilo da su persone non grata, a upravo je suprotno, izuzetan položaj i poštovanje imaju svaki put kad dođu i cela hala ih pozdravi. To se ne vidi u prenosu na TV-u jer se dešava dosta pre početka utakmice.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Druze..Govorim o funkciji u klubu..Covic ne da jak8m picn9stima i znalcima da bude tu..to sto idete na tekme i to svaku je za pihvalu ali to ne znaci da znate o kosarci nesto na profi nivou a jos manje da ste zaradili nesto od nje..ne stavljaj mi reci u usta..zna se na sta mislim..Taj covek treba da bude sportski direktor a ne oni nesrecnici sto su ili sto su bili...cak je i Sarac dogurao do skupstine a oces EL..a licencu..mogu predavanja da vam drz8m..ali necu...nece vam ni to pomoci..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Druze..Govorim o funkciji u klubu..Covic ne da jak8m picn9stima i znalcima da bude tu..to sto idete na tekme i to svaku je za pihvalu ali to ne znaci da znate o kosarci nesto na profi nivou a jos manje da ste zaradili nesto od nje..ne stavljaj mi reci u usta..zna se na sta mislim..Taj covek treba da bude sportski direktor a ne oni nesrecnici sto su ili sto su bili...cak je i Sarac dogurao do skupstine a oces EL..a licencu..mogu predavanja da vam drz8m..ali necu...nece vam ni to pomoci..
                            Auuu bre Miloše , znaš li ti uopšte koji posao radi Sedlaček ?

                            Comment


                            • Lol druze znao sam Sedlaceka pre nogo sto si saznao da i Zvezda igra kosarku..Sedlacek me je i trenirao kao klinca i bio sak na nekim seminarima..To sto radi sada..ne znaci da ne moze da radi i to savrseno posao koj8 rade ovi covixevi iz rodbinu i sto ih nadje po strankama itd..Da je moj klub..takav covek bi sutra bio tu i bio sd i kordinisao rad sa mladima itd..genije..a ovo danas je plac majke bozije..al nije bitno dok sns sipa u kkcz i kkp mogu da budu predsednici i ovi..moze i drvo..daj 3m za plate itd...lagana prica .dok ne dodju neke nove salvete na naplatu.

                              Putujem pa oprostite na losem pisanju..Omnia mea mecum porto..
                              Last edited by LosmiSK; 15-02-19, 11:55.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Na koliko Teo potpisuje?

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X