Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Čoviću reaguj !
    ODMA!!Alimpijevic moze da ostane kao pomocink, da pece zanat.
    Mislim da je Bamber odlicna ekipa za Radonjica.
    Last edited by Manda77; 19-02-18, 18:29.

    Comment


    • Iako je Trinkijeri apsolutno po mom ukusu, smatram da se nasem treneru mora dati podrska i kontinuitet u radu. Drustvo me kamenovalo kad sam posle Cibone rekao da trener nije kriv pa nam na ukazano povjerenje vratio dobrim rezultatima isto tako mislim da moze i AL i jos vise, naravno sve zavisi i od Covica.

      Comment


      • Ma kakva bre podrska i kontinuitet, kontinuitet u cemu? Covek ideju nema nikakvu, ne zna ni on sta hoce od ovog tima i to je to...od govana se pita ne pravi

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Iako je Trinkijeri apsolutno po mom ukusu, smatram da se nasem treneru mora dati podrska i kontinuitet u radu. Drustvo me kamenovalo kad sam posle Cibone rekao da trener nije kriv pa nam na ukazano povjerenje vratio dobrim rezultatima isto tako mislim da moze i AL i jos vise, naravno sve zavisi i od Covica.
          Kamenovaće te i ovi, zar stvarno misliš da su naučili lekciju?[emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Znači, Radonja novi trener Brosea?[emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Kamenovaće te i ovi, zar stvarno misliš da su naučili lekciju?[emoji23]
              Potpuno al potpuno isti postovi kao i posle Cibone al realno to vece nista nije htjelo i jos smo malokrvnije djelovali na terenu, bonus sto smo skrkali toliko para u tim da bi ispali iz EL... Mlad je decko, ima on jos mnogo da uci i raste a ja se samo nadam da ce to znati da cijeni i da nam nece uvaliti .i. kad postanemo PO tim.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Iako je Trinkijeri apsolutno po mom ukusu, smatram da se nasem treneru mora dati podrska i kontinuitet u radu. Drustvo me kamenovalo kad sam posle Cibone rekao da trener nije kriv pa nam na ukazano povjerenje vratio dobrim rezultatima isto tako mislim da moze i AL i jos vise, naravno sve zavisi i od Covica.
                Mislim da je pravi trenutak za smenu, isto tako mislim da poredjenje Radojica i Alimpijevica je smesno.Dejan je vodio Buducnost nekoliko sezona, moze se reci sa uspehom, dok Alimpijevic vodio smesne ekipe, pored toga mi se nismo pomerili od pocetka sezone, ni najmanje, na sve to nema nikakav autoritet nad igracima, da ga ima odavno bi zakucao Bjelicu za klupu.Ne zna se ko pije, ko placa.
                Last edited by Manda77; 19-02-18, 18:46.

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  Mislim da je pravi trenutak za smenu, isto tako mislim da poredjenje Radojica i Alimpijevica je smesno.Dejan je vodio Buducnost nekoliko sezona, moze se reci sa uspehom, dok Alimpijevic vodio smesne ekipe, pored toga mi se nismo pomerili od pocetka sezone, ni najmanje.
                  Vodio Budućnost i opet uspeo da izgubi od Cibone, a ovoga na kolac zato što je izgubio smešni kup , koji kurcu ne znači. Logike bez.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Oko Bjelice se slažem, dao bih Jankoviću njegovu minutažu, ali i na Radonju smo kukali isto zbog Bjelice.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Posle Cibone nisam pisao postove ovakve sadrzine, tada su Jaka prvi i ostali dali svoj maksimum...Jaki je taj poraz toliko tesko pao da ja i danas pamtim te suze. Ovi nisu dali svoj maksimum, sto zbog slabog zalaganja, sto zbog tsnkog trenera. Onaj tim je bio u stvaranju i kostao je mnogo manje, u tom periodu mi tesko da bi drugog trenera privoleli da dodje u Zvezdu a danas (letos) Zvezda je mogla da nadje kvslitetnije resenje.
                      Ono sto meni nije jasno, tom je rasprodat da bi se vratili dugovi a zatom ponovo formitn sa pribliznim budzetom kao i prethodni. Cemu to?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Fora jeste sto je ovo tatin sin ceo zivot, ali ceo..nije morao kasiku da podigne..Veze nema sa treneriskim poslom, neki KLS nivo..e on Ljubotina i ekipa..menjao bi ih za Uvalina odmah...i to na sekund...

                        Nek se uci kod tate u Lazarevcu sto se mene tice...ako ima bilo sta da dodje bilo bi super...Cus perspektivan trener sa 32..onaj za 45 nije itd..mislim uzasno..

                        Nije bitnoo uzeo kup,osvojio ABA, on covek jednostavno ne zna gde je levo...

                        Dejo uzmi Brose, odoh u Ninberg na mesec dana odmah..Ninberg-Bamberg ruta...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Za Cibonu koliko su krivi igraci i DR, kao oni je kriv Covic..doveo Lipovija iz Donbasa....Manite me tih prica..o Ciboni o treneru koji je osovjio sve i svja a pritom mu je Covic dao sipak sto se tice plata za njega i igrace i radio pod pritiskom..ne znam ko je priocao sa NC..verovatno ko je morao..mada je tako verovatno ceo zivot..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Manda77 View Post
                            Mislim da je pravi trenutak za smenu, isto tako mislim da poredjenje Radojica i Alimpijevica je smesno.Dejan je vodio Buducnost nekoliko sezona, moze se reci sa uspehom, dok Alimpijevic vodio smesne ekipe, pored toga mi se nismo pomerili od pocetka sezone, ni najmanje.
                            Ovo sto je dozivio Trinkijeri je pravi trenutak za smjenu, doslo je do zasicenja njega i ekipe, greska oko Milera + igraci izgleda nisu vjerovali njemu da su za velika djela. Nas trener poznaje kosarku ali je izuzetno stur, potrebno je malo vremena da se opusti, da vjeruje instiktu, da bude iskren prema sebi i da kaze Bjelica nece proraditi moram da rizikujem sa srcanoscu pa dozvoli Jankovicu da se razgoropadi ili usere tekmu ali tako stvaras igraca - povjerenje itd... Msm serem i ja sad, nisam nikada bio trener, poznajem ih nekoliko pa tako u prici skontam gdje misle da su grijesili i sta bi mijenjali da mogu... Ovaj decko, predano radi svoj posao, apsolutno je ukljucen u tim i zaista daje sve da napreduje, ozbiljno priprema utakmice, ljudi pa nije to lak posao i zavisi od milion faktora. Moje je misljenje da on moze mnogo bolje i da ce to doci i ja licno zelim to da vidim, znamo svi kako prolaze klubovi koji mijenjaju trenere kao na traci. A evo gdje ja licno mislim da je AL zajebao, sto je zelio da sto vise napadackih akcija pripremi za kratko vrijeme a znao je da pojedini igraci nisu kapacitet da iznesu to sve, sto u odbrani od pika koristi iskakanje a vidi da mu Roc se zabija u blokove, Lesor okrece glavu, Bjelica kasni - onda ti Lazic pobudali, padne mu koncentracija i pravi jos gluplje faulove pa kad tim udje u kontra ritam na klupi ti koledz igraci koji treba da ispravljaju zajebano... Na moje zadovoljstvo on je uspio da sve to dobro izbalansira shodno mogucnostima tima. Da ima gresaka - ima, da ce ih biti - bice, ali da ako sam ista naucio u zivotu i poslu da ako iskreno i predano na necemu radis da ce i rezultati doci.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Vodio Budućnost i opet uspeo da izgubi od Cibone, a ovoga na kolac zato što je izgubio smešni kup , koji kurcu ne znači. Logike bez.
                              Ali je isto tako drao isti taj partizan koji je tad bio miljama udalje od ovoga danas.
                              Ne znam zasto ga ljudi toliko brane, covek ne zna gde udara od pocetka sezone, trener koji nema muda.Moze da bude pomocnik, ili da se vrati nazad u KLS, nista vise.
                              Last edited by Manda77; 19-02-18, 19:02.

                              Comment


                              • Originally posted by Manda77 View Post
                                Ali je isto tako drao isti taj partizan koji je tad bio miljama udalje od ovoga danas.
                                Ne znam zasto ga ljudi toliko brane, covek ne zna gde udara od pocetka sezone, moze da bude pomocnik, ili da se vrati nazad u KLS, nista vise.
                                Valjda zato što je zabeležio u EL 9 pobeda a 8 kola do kraja regularnog dela i što je nekoliko puta proglašavan za trenera kola. Kako je uspeo njih da prevari pojma nemam, verovatno mu ćale sredio.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X