Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema potrebe za tim grofe, stvarno sad ti ocekujes da ti neko replicira i da opet krene prica koja se pricala sto puta..Obrni okreni kraj ce biti onakav kakav mora biti...Fundamentalno ne znate u cemu je problem i to je sustina.. Nema potrebe za raspravom vise..Kazete da zelite da pricate o kosarci..pa eto pricajte...

    Pohvalio bi pre svega Bjelicu i Lazica..Bjelica je odigrao dobar mec, morate da shvatite da nije Dankan i da ne moze sve da pogodi, ogranicen je ali ono sto radi, radi na visokom EL nivou i juce ste videli zasto kosta 350k..doneo je bar 3-4 pobede i to je dovoljno za te pare...Lazic se izivljavao na Mekolumu skoro ceo mec, odigrao i dobar napad, Laza nije nikad bio upitan sto se mene tice, vec pomoc saigraca i timska igra..kad se igra timski on je tu glavni...

    Enis i Feldin izlaze i sablona timske igre i to je veliki problem za nas tim, sa njima se gubi protok lopte, mnogo stopuju napad... nemaju kvalitetne uloge,posebno Enis koji je tezak divljak, iskreno ne bih voleo da ga gledam sl. godine u CZ..mislim da nam ne treba iskren da budem..

    Davidovac je cooler, stvarno je dao bitne poene, bio sa Bjelicom clutch igrac, ta doza smirenosti nam treba, deluje da sa Rocestim i Bjelicom ima najveci IQ na terenu.Svako je imao neku rolu...

    Iskreno videcemo kako ce sad ici, ovo je poslednji odmor koji smo imali, vidi se povratak svezine kod ovih starijih igraca da tako kazem, ako odrzimo to do kraja bice dobro...Vredna pobeda sigurno, ali ne treba biti grandiozan sa Nedovicem bi nas dobili verovatno, posto im je protok bio los a Laza je ustopovao Mekoluma, Nedovica bi malo teze, napadi su im bili dosta staticni cak i kad su dali 24p..dali su 10 sa bacanja...vise plod nasih bzvze faulova..

    Ovo je neka minutaza koja je optimalna za titulu u ABA u EL je realno jos dve pobede, meni je smesno sto AL prica za f8...kad ima najtezi moguci raspored, gde je favorit jedino protiv Valensije kuci+ igra polufinale ABA lige...ali dobro, malo se kasno setio ali oprosteno

    Videcemo sta i kako, nema potrebe dramatizovati stanje stvari kad u sustini si glavni favorit za ABA ligu, treba srediti glavu i ici iz meca u meca i nastimati formu za to famozno polufinale..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Nema potrebe za tim grofe, stvarno sad ti ocekujes da ti neko replicira i da opet krene prica koja se pricala sto puta..Obrni okreni kraj ce biti onakav kakav mora biti...Fundamentalno ne znate u cemu je problem i to je sustina.. Nema potrebe za raspravom vise..Kazete da zelite da pricate o kosarci..pa eto pricajte...

      Pohvalio bi pre svega Bjelicu i Lazica..Bjelica je odigrao dobar mec, morate da shvatite da nije Dankan i da ne moze sve da pogodi, ogranicen je ali ono sto radi, radi na visokom EL nivou i juce ste videli zasto kosta 350k..doneo je bar 3-4 pobede i to je dovoljno za te pare...Lazic se izivljavao na Mekolumu skoro ceo mec, odigrao i dobar napad, Laza nije nikad bio upitan sto se mene tice, vec pomoc saigraca i timska igra..kad se igra timski on je tu glavni...

      Enis i Feldin izlaze i sablona timske igre i to je veliki problem za nas tim, sa njima se gubi protok lopte, mnogo stopuju napad... nemaju kvalitetne uloge,posebno Enis koji je tezak divljak, iskreno ne bih voleo da ga gledam sl. godine u CZ..mislim da nam ne treba iskren da budem..

      Davidovac je cooler, stvarno je dao bitne poene, bio sa Bjelicom clutch igrac, ta doza smirenosti nam treba, deluje da sa Rocestim i Bjelicom ima najveci IQ na terenu.Svako je imao neku rolu...

      Iskreno videcemo kako ce sad ici, ovo je poslednji odmor koji smo imali, vidi se povratak svezine kod ovih starijih igraca da tako kazem, ako odrzimo to do kraja bice dobro...Vredna pobeda sigurno, ali ne treba biti grandiozan sa Nedovicem bi nas dobili verovatno, posto im je protok bio los a Laza je ustopovao Mekoluma, Nedovica bi malo teze, napadi su im bili dosta staticni cak i kad su dali 24p..dali su 10 sa bacanja...vise plod nasih bzvze faulova..

      Ovo je neka minutaza koja je optimalna za titulu u ABA u EL je realno jos dve pobede, meni je smesno sto AL prica za f8...kad ima najtezi moguci raspored, gde je favorit jedino protiv Valensije kuci+ igra polufinale ABA lige...ali dobro, malo se kasno setio ali oprosteno

      Videcemo sta i kako, nema potrebe dramatizovati stanje stvari kad u sustini si glavni favorit za ABA ligu, treba srediti glavu i ici iz meca u meca i nastimati formu za to famozno polufinale..
      Pa sto nisi / niste pricali o kosarci posle utakmice nego ste pljuvali po ekipi i treneru?
      Ne ocekujem da mi bilo ko sta odgovori, niti zapocinjem raspravu, vec komentarisem sa kolegom fourmasem. Ko hoce da se ukljuci neka se ukuljuci.
      Pisem ono o cemu mi se pise i komentarisem ono sto osetim da treba. Ako ne sme o ovome da se pise, ima ko ce da obrise. Za mene je kosarka i menadzment i kuloarske price, i tribine i teren. Najmanje me interesuju ogovaranja, a najvise krajnji rezultat koji je rezultat menadzmenta, terena i tribina. Svakako, tribina je na poslednjem mestu, a prva dva mislim da su ravnopravna.
      Inace, ovaj i jos neki drugi forumi mi sluze da imam kakve-takve veze sa basketom jer vec godinama nisam u situaciji da pratim isti, cak ni preko TV-a zbog vremenske razlike. Najbolje sto mogu je da pogledam snimak i highlights.

      Comment


      • E blago tebi, gde si ti?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ništa se ovde nije drastično promenilo, i dalje igramo lošu košarku, dobili smo isključivo na svežinu starijih igrača. Sve manjkavosti su i dalje tu, spremne da se eksploatišu do besvesti.

          Jedna Unikaha nas je na domaćem terenu nadskakala sa +15 skokova...

          To je podatak nakon kog bi se neki ozbiljan trener roknuo.

          O našim napadima 5-0 da ne pričam, o tome da Pero ne dobija loptu da postuje Beka (a i ne bi baš to da radi, jbg), da su bekovi nesposobni da dodaju dve lopte Lesoru ili Omiću i kad izgrade poziciju, i tako dalje, i tako dalje, i tako dalje...

          Jednostavno igramo nakaradno. Veoma je lepo što smo pobedili, bio sam jako srećan na tekmi juče što je i noramalno, ali ta pobeda nije promenila ništa što se tiče suštine, na žalost. Sada ulazimo u jedan nemilosrdan ciklus gde pošto svežine neće biti pobeđuje izgrađeni sistem igre, a to je baš ono što nemamo.

          I da ponovim, da igramo jednu nedeljno gde bi nam bio kraj...
          Last edited by Laki21; 03-03-18, 08:52.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Comment


            • "Bilo je dosta čudno, podsetilo me na dane kada sam ja igrao ovde, kada bukvalno čuješ šta pričaju ljudi na tribinama. Ali došli su u velikom broju ljudi koje vole Zvezdu. Siguran sam da će kada počnu da se redaju pobede ih biti sve više i više", zaključio je Nedović.

              Razmislite malo o ovome što kaže Neda . Dođi u halu i podrži a onda na forumu piši šta hoćeš ...evo kao Laki , tribina C je uvek aktivna u bodrenju .Naravno ovo se odnosi na one , za koje nije problem da dođu do Pionira
              Ostale su još tri domaće el utakmice i najvažnije Aba utakmice ...pa posle da svodimo račune i da se nadmudrujemo i "takmičimo " u disciplini " Jel sam ti rekao" i "pisao sam ja o tome"
              Lepo je uvek kad se pobedi a naročito posle evidentnih problema posle Niša , Bamberga i medijske hajke.
              Jedino što mene brine , što smo opet nekako zagubili dva bitna igrača pre krize ...mislim na Dobrića i Jankovića . I naravno da se Danga vrati već u Laktašima , izuzetno je važan za našu igru

              Comment


              • Koliko god nasa igra bila nakaradna imamo 10 pobeda u EL i prvi smo u regionu. Negde smo 11-12 u Evropi, sa budzetom koji je komedija u odnosu na sve ostale sa kojima se takmicimo(otprilike upola manje od prvog sledeceg najsiromasnijeg).Sad bi smo svi kolektivno trebali da bijemo glavom o zid sto nemamo koncept igre koji smo imali prosle sezone?Ja brate ne bih.Ne vidim ja tu nista preterano tragicno.Bice da su Zvezdini navijaci "spoiled children". Da li sam odusevljen igrom?Ne.Da li je moglo bolje? Mozda.Da li je ovo trenutno katastrofa? Daleko od toga. Da li sam vise gotivio proslogodisnju ekipu i trenera? Svakako. Da li cu prestati da navijam za svoj klub i podrzavam ga sto vise ne igra granitnu odbranu i "dajem koseve na guzove i besomucni PnR roll u napadu, al nekako dobijam jace od sebe kosarku"? Sigurno da ne.Da li je bilo vise od jednog puta ove sezone kad smo bili preponosni na ove momke i njihove rezultate? Svakako.
                Da rezimiram-sramotan je odnos tzv. navijaca prema klubu za koji navijamo,posle svega sto su ovi momci i prethodne ekipe pruzile u zadnjih 5 godina.Jedan los period od 15 dana gde je izgubljen kup i jedna ocajna utakmica u Nemackoj su vecini dovoljan razlog da zaborave sve fenomenalne trenutke koje je samo ova ekipa nama priustila,da ne pricam o ekipama iz prethodnih sezona. Ja prosto osecam moralnu obavezu da uzmem svoju sezonsku i da budem svaku El utakmicu u Pioniru bez obzira na rezultat i igru,sem kad nisam u BG. Jer za razliku od mnogih jos uvek jako dobro pamtim dane kada smo se borili za opstanak u ABA.
                Niste srecni nacinom na koji dobijamo utakmice protiv najjacih ekipa u Evropi?Promenite sport drugari.Jer verujte mi, bilo je i jos uvek moze da bude to sve mnogo,mnogo gore!
                Last edited by Gudura; 03-03-18, 11:42.

                Comment


                • Originally posted by Gudura View Post
                  Koliko god nasa igra bila nakaradna imamo 10 pobeda u EL i prvi smo u regionu. Negde smo 11-12 u Evropi, sa budzetom koji je komedija u odnosu na sve ostale sa kojima se takmicimo(otprilike upola manje od prvog sledeceg najsiromasnijeg).Sad bi smo svi kolektivno trebali da bijemo glavom o zid sto nemamo koncept igre koji smo imali prosle sezone?Ja brate ne bih.Ne vidim ja tu nista preterano tragicno.Bice da su Zvezdini navijaci "spoiled children". Da li sam odusevljen igrom?Ne.Da li je moglo bolje? Mozda.Da li je ovo trenutno katastrofa? Daleko od toga. Da li sam vise gotivio proslogodisnju ekipu i trenera? Svakako. Da li cu prestati da navijam za svoj klub i podrzavam ga sto vise ne igra granitnu odbranu i "dajem koseve na guzove i besomucni PnR roll u napadu, al nekako dobijam jace od sebe kosarku"? Sigurno da ne.Da li je bilo vise od jednog puta ove sezone kad smo bili preponosni na ove momke i njihove rezultate? Svakako.
                  Da rezimiram-sramotan je odnos tzv. navijaca prema klubu za koji navijamo,posle svega sto su ovi momci i prethodne ekipe pruzile u zadnjih 5 godina.Jedan los period od 15 dana gde je izgubljen kup i jedna ocajna utakmica u Nemackoj su vecini dovoljan razlog da zaborave sve fenomenalne trenutke koje je samo ova ekipa nama priustila,da ne pricam o ekipama iz prethodnih sezona. Ja prosto osecam moralnu obavezu da uzmem svoju sezonsku i da budem svaku El utakmicu u Pioniru bez obzira na rezultat i igru,sem kad nisam u BG. Jer za razliku od mnogih jos uvek jako dobro pamtim dane kada smo se borili za opstanak u ABA.
                  Niste srecni nacinom na koji dobijamo utakmice protiv najjacih ekipa u Evropi?Promenite sport drugari.Jer verujte mi, bilo je i jos uvek moze da bude to sve mnogo,mnogo gore!
                  BRAVO

                  Comment


                  • Meni je žao ako vi ne shvatate da je ovo što se ove sezone dešava sve samo ne dobro. Dovedeš prilično stare igrače koji će ostati jednu sezonu, opteretiš budžet kluba pa skoro kao i u prethodnoj (najboljoj i poslednjoj jednog ciklusa)...dobiješ 10 pobeda u EL (i to je super i nečekivano za većinu navijača). Žao mi je što ne vidite da idemo putem Partizana a tamo gde smo već bili i to sve zahvaljujući (kao i one dobre stvari na početku preuzimanja) Čoviću, njegovoj aroganciji i sujeti.
                    Zaista ne želim, niti ću srećan biti da vam kažem "rekao sam vam" i srećan ću biti ako se varam kako idemo opet u neku 2008 godinu, ne 2011 već par godina pre kada su se još uvek trošile neke imaginarne pare, a od te '08 do '11 je jako malo prostora i vremena.
                    Arogancija Čovića se ogleda u njegovom obraćanju "semenkarima" dok Delijama ne sme da se zamera iako su ga ti isti odjebali i bojkotovali, taj kontekst "ako vam ne valja ova Zvezda idite i navijajte za druge" počinje da se piše i po forumima, počinje da se pita zašto ima tako malo navijača u Pioniru... Razlozi su uglavnom poznati i kompleksni, jer nisu samo razočaranost igrom generalno i u kupu, niti je samo cenom(standardom), niti zbog arogancije predsednika kluba ili što neko kaže "nismo košarkaška nacija"...u nekom istraživanju, nekoj anketi najbrojniji korpus navijački bi bio Zvezdin ali tu ulazi mnogo onih koji po nekoj inerciji simpatišu ovaj ili onaj klub, jezgro tvrdih navijača je malo, jeszgro onih koji vole basket je malo šire ali i dalje od tih bar polovina nije spremna da napusti komoditet doma svoga i mislim da je ovo što viđamo u A. Nikolić dvorani realnost.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Nasa publika ima visoke standarde. Ne zele da dolaze u vecem broju jer im je neinteresantno kada si dvanaesti. Sve dok postoji ubedjenje navijaca da se moze napraviti nesto vise, do tada ce postojati veca zainteresovanost, i samim tim i veca poseta. Ako klub postavi kriterijume i ciljeve ispod ocekivanja navijaca, onda ce na utakmice dolaziti samo oni najlojalniji, a njih nema bas toliko. Prema tome, jedina moguca a odrziva strategija kluba jeste da se postavi cilj da se obezbedi dugorocno ucesce u evroligi, u kome ce se ostvariti bolji rezultat od predjasnjih. Lakse je to reci nego uraditi, ali cak i ako bi se radilo mic po mic, al u pravom smeru... navijaci bi to prepoznali i zainteresovanost bi bila veca.
                      Last edited by mmajstor; 03-03-18, 12:50.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Nasa publika ima visoke standarde. Ne zele da dolaze u vecem broju jer im je neinteresantno kada si dvanaesti. Sve dok postoji ubedjenje navijaca da se moze napraviti nesto vise, do tada ce postojati veca zainteresovanost, i samim tim i veca poseta. Ako klub postavi kriterijume i ciljeve ispod ocekivanja navijaca, onda ce na utakmice dolaziti samo oni najlojalniji, a njih nema bas toliko. Prema tome, jedina moguca a odrziva strategija kluba jeste da se postavi cilj da se obezbedi dugorocno ucesce u evroligi, u kome ce se ostvariti bolji rezultat od predjasnjih. Lakse je to reci nego uraditi, ali cak i ako bi se radilo mic po mic, al u pravom smeru... navijaci bi to prepoznali i zainteresovanost bi bila veca.
                        Pa naš narod ne voli sport toliko koliko vole neku borbu. Tako nas je za vreme Prosinečkog i mobilizacije u fudbalu umelo da dođe i 40.000 ljudi na JSL utakmicu, a sada kada s Milojevićem gazimo sve, nije interesantno.

                        Tako je i u košarci, kada se borimo za top8, punićemo mi Arenu bez problema, kada već se ne oseća taj duh gde možemo nešto da uradimo već se zna da nećemo biti u priči za 8, nikome nije interesantno.
                        Last edited by Победа; 03-03-18, 13:20.

                        Comment


                        • Da u svakoj prikažemo želju i volju kao sinoć hala bi bila puna.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Neka se Covic zaspita zasto nema navijaca???????
                            Njegov odnos prema istim je sraman.

                            Comment


                            • Meni jedna stvar nije jasna, a to je dal ovaj omic pojma nema ili ovaj ne zna da ga iskoristi...ali mi je cudno malo da lik sa tom visinom nista ne moze da uradi, nema skok, ne moze da zagradi, u napadu nista ne daje, bacanja kad su bruka se maksimalno...nesto ne stima ovde, ono sto sam ja gledao u hapoelu bilo je drugacije, ovo sto gledam sad ovo je horor...ljudi u pioniru pljuju milka, prozivaju ga, a omica svi nagrade aplauzom samo da teraju inat delijama iako je milko miljama korisniji od omica trenutno...ali nzm majke mi, verovatno da su ljudi koji su ga nazivali pokretnom banderom ili panjem bili u pravu

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Meni jedna stvar nije jasna, a to je dal ovaj omic pojma nema ili ovaj ne zna da ga iskoristi...ali mi je cudno malo da lik sa tom visinom nista ne moze da uradi, nema skok, ne moze da zagradi, u napadu nista ne daje, bacanja kad su bruka se maksimalno...nesto ne stima ovde, ono sto sam ja gledao u hapoelu bilo je drugacije, ovo sto gledam sad ovo je horor...ljudi u pioniru pljuju milka, prozivaju ga, a omica svi nagrade aplauzom samo da teraju inat delijama iako je milko miljama korisniji od omica trenutno...ali nzm majke mi, verovatno da su ljudi koji su ga nazivali pokretnom banderom ili panjem bili u pravu
                                Omic moze daleko bolje.
                                Medjutim, da dovedemo Hauarda licno u ovom sistemu kosarke bi bio smesan

                                Comment

                                Working...
                                X