Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KC je bio u boljim vremenima bio nas vlazan san. U kakvoj je formi, ne znam. Ali, ako on udje u seriju, ne pise se dobro nikome od nasih protivnika.

    Ipak, njegovo dovodjenje bi bilo simptomaticno za novu Zvezdu u post-Radonjic-dobu. Krpljenje, bez neke dugorocne vizije. Ali, takva je situacija...

    Sto se Filipa tice, ocigledno se polazi od toga da na play poziciji nemamo problema. Konzekventno do zvezda... ili ponora. Uskoro cemo videti u kom smeru cemo zavrsiti...

    Lazic: Smetalo mi je i kod Jovica i kod Dangubica to predvidjanje u smislu: "Mala povreda, sad ce on da se vrati, u vrh glave za sedmicu-dve". Prc Milojka. Trajalo to mesecima... Izgleda i ovo sada sa Lazicem. Ili krijemo karte...

    Comment


    • Pa sta niste culi da Odzo postaje brat Srbin tako bice mesta za sve smo se malce stisnemo.

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Kakve veze ima Rivers sa Cirbesom?
        Broj stranaca valjda, ne mogu svi da igraju zbog ograničenja.

        Iskren da budem ja bih najviše voleo da liferujemo Barona, glava za glavu. KC je za Bilija MJ lično u oba smera.

        Otac.

        Comment


        • Ja posteno ne mogu da skapiram ovo za KC.
          Razumem ja da je to iskusan igrac, da je igrao teske meceve, da je bio odlican suter(onaj fazon sa voznjom bicikle...) ali ovo sto gledah statistiku(znam znam) u poslednjih sezonu dve....pa....ajde da kazem da mi se ne dopada sta sam video.
          64% sa slobodnih, 28% za 3 i to u timu gde su mu dati kljucevi... Kod nas(ako dodje) nece moci ovoliko da se ispucava(imao je utakmice sa 0-7, 1-7, 2-8, 1-9, 3-12 za 3pt). U proseku je sutirao 15 puta iz polja i 3 slobodna za 14 poena prosecno
          Beron je u trenutnoj formi mnogo bolji suter od KC. Mozda se nesto promeni za 30 dana.
          Ali meni je veci problem sto nama ne treba ovaj profil igraca jer KC nije asistent. Asistent je koliko i Dobric
          Nama treba 2/1 koji igra odbranu i trci kao navijen 25min. Koji ume da odigra pik. Centri nam pustise korenje u reketu a niko da im doda loptu.
          Sve ja razumem da je on sad jeftin, da igra u losem timu, da je drugacija situacija ne bi ni igrao kod nas....ali nama ne treba takav profil igraca. Vise ce nasa igra dobiti spajanjem centara sa kosem i njihovih dodatnih 6-8 poena po mecu jer ce i nasi suteri imati vise prostora ako protivnicke odbrane budu vise obracale paznje na reket.

          Comment


          • KC je cak dobar i defanzivac, ako udje u seriju paklen suter, ima 15 poena u Italiji ali los procenat e sad to nista ne znaci i on je za dva , tri meseca sasvim dobro resenje.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Broj stranaca valjda, ne mogu svi da igraju zbog ograničenja.

              Iskren da budem ja bih najviše voleo da liferujemo Barona, glava za glavu. KC je za Bilija MJ lično u oba smera.

              Otac.
              Zasto mislis da se iko sekira za KLS o broju stranaca. Ako ne uzmes ABA to ti je isto da si pao na popravnom a mases sa peticom iz muzickog.

              Comment


              • To sto je otisao u RE na sred sezone znaci nesto, a to nesto da nije ni za qrac, a nama ne treba 2/1, vec kec back up..ne znam sto se okolisa kad se zna sta nam treba..Nikakva dvojka nam ne treba, sem ako se Laza nece vracati uopste..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  To sto je otisao u RE na sred sezone znaci nesto, a to nesto da nije ni za qrac, a nama ne treba 2/1, vec kec back up..ne znam sto se okolisa kad se zna sta nam treba..Nikakva dvojka nam ne treba, sem ako se Laza nece vracati uopste..
                  Otisao je i Kol u Avelino sto ne menja cinjenicu da tatin guzonja mora igrati

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Nama je urgent plej i neka kombo 4/5 ili 5/4 a ako imaju para da pojačaju konkurenciju na pretrpanoj 2 i 3 poziciji - ok. Da sačekamo 15/16.02 pa da onda lamentiramo ili ushićeno pevamo ode Nebojši (iako se bojim nekog lamenta kao logičnog sleda poteza ove uprave)
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by drakon1 View Post
                      KC je bio u boljim vremenima bio nas vlazan san. U kakvoj je formi, ne znam. Ali, ako on udje u seriju, ne pise se dobro nikome od nasih protivnika.

                      Ipak, njegovo dovodjenje bi bilo simptomaticno za novu Zvezdu u post-Radonjic-dobu. Krpljenje, bez neke dugorocne vizije. Ali, takva je situacija...

                      Sto se Filipa tice, ocigledno se polazi od toga da na play poziciji nemamo problema. Konzekventno do zvezda... ili ponora. Uskoro cemo videti u kom smeru cemo zavrsiti...

                      Lazic: Smetalo mi je i kod Jovica i kod Dangubica to predvidjanje u smislu: "Mala povreda, sad ce on da se vrati, u vrh glave za sedmicu-dve". Prc Milojka. Trajalo to mesecima... Izgleda i ovo sada sa Lazicem. Ili krijemo karte...
                      Laza ima rupturu mišića. Tu je minimalna pauza mesec dana, plus postepeno vraćanje u formu. Znači, neki prihvatljivi nivo igre dva meseca.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Nebojša manipulator maže ciganiji oči devalviranim Riversom.
                        Nakon osvajanja titule sa Realom i dve sezone u Panati upada na sred sezone u fenjeraša Ređanu...očigledno da postoji razlog za toliki pad u klasi.
                        Ako mu je sve što je umeo sada bar na 70%...bude tu visokih nebranjivih parabola za tri levom rukom, sa 196cm i ogromnim iskustvom uvek je igrao dobru odbranu i ume da podeli neki asist nije baš toliki privatnik.

                        Comment


                        • Ja sam navikao da se ne nadam ničemu. Najveće pojačanje bi bilo škartiranje Filipa Čovića van 12 i uigravanje akcija sa Davidovcem i Nenadićem na pozicijama 1 i 2. Ako usput, u narednih par dana, naleti neko pojačanje koje bi nam zaista bilo potrebno (dakle 2/1 ili 4/5) - super.

                          Comment


                          • Cova da je pametan koliko on misli da jeste...Nasao bi nekog Mikija za siromasne..koji zna licem ka kosu, kad smo vec pustili Apica za neverovatnih 250k evra..mozemo naci nesto slicno..Goga je bitan sraf za Buducnost,a spore noge ima kad brani licem ka kosu..sa tim da je taj koji ga napada brz...ali od toga nema nista...Mi imamo dosta igraca ali dosta polovnjaka za finale i to je problem i pitanje je dal ce se Tomic oslanjati toliko na njih u PO..Sa iste strane imas Berona,Dobrica, Lazica, Nenadica, Keselja,Davidovca,Covica za koje nisi siguran sta mogu da pruze..KC je za njih sve zajedno avion ako je bar malo spreman ...i lik koji zna kako da hendluje pritisak na bitnim utakmicama...

                            Sve u svemu ovo sa Unikahom mi se svidelo, ali dal taj nivo i opustenost mozemo imati za PO je pravo pitanje.Nekako imamo previse svega,a bojim se na kraju da ce se odluciti na extremno kratku rotaciju sa strancima+lazic i sa nekim sitnim minutama ostalih pesadinaca pa ako nekog malo pokaki onda mozda i dobije neki minut vise..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                                Ja sam navikao da se ne nadam ničemu. Najveće pojačanje bi bilo škartiranje Filipa Čovića van 12 i uigravanje akcija sa Davidovcem i Nenadićem na pozicijama 1 i 2. Ako usput, u narednih par dana, naleti neko pojačanje koje bi nam zaista bilo potrebno (dakle 2/1 ili 4/5) - super.

                                Fenomenalno smo izgledali na terenu sa Davidovcem i Nenadicem. Ja bi bio presrecan da njih dvojica dobiju minutazu koju zasluzuju.. To bi nam bilo pojacanje u rangu Teodosica.
                                Steta sto njih dvojicu nismo od starta razigravali.
                                Nenadic je bolji bek od Berona, na zalost nije dobio pravu sansu
                                Last edited by Antona; 08-02-19, 14:06.

                                Comment

                                Working...
                                X