Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ovo baš i ne mora da nas ubeđuje
    Tebi sam objasnio neke stvari ako nista
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      To tebi nije normalno u Srbiji? haha...Mislim ja nikad nikog ne psujem...ali razumem ljude to su emocije i dobro da je tako...zato smo u sportu dobri..ciste emocije..ima budala ali gde nema...u Srbiji

      Opusti se, ovo je kosarka, nije pitanje zivota i smrti..
      Za ovu zemlju jeste normalno, ali nisam mislio da je i za ovaj forum.

      No nebitno, svako dobro. Osvojićemo sve

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Tebi sam objasnio neke stvari ako nista
        Ćorava koka fenomen na delu
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ja jos uvek ne mogu da se oporavim od poraza...nije mi jasno kako neko uz svo postovanje moze da izgubi finale od andrica, gagica, salica, vona itd itd...evo radio trecu smenu, jos sam na poslu i ne kapiram jos uvek...moras biti bas, pa nemam rec pristojnu koju bih mogao da upotrebim...teska blamaza i katastrofa

          Comment


          • Nema objasnjenja ,nema opravdanja ...skinuti im mesec dana plate a na nama je da ih podrzavamo i dalje ...obradovali su nas ove sezone dosta puta I OPET CE!!!
            NAPRED ZVEZDO !!!

            Comment


            • Alimpijevicu moderni treneru jos nisi otisao???????
              Jel gostuje Covic jutros na Pinku?
              Da nam objasni da je kriv DR i da nece njemu carsija smenjivati trenera.
              Last edited by Laza Kacanski; 19-02-18, 07:40.

              Comment


              • Još jedna pobeda i titulaaa... A, da.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Alimpijevicu moderni treneru jos nisi otisao???????
                  Jel gostuje Covic jutros na Pinku?
                  Da nam objasni da je kriv DR i da nece njemu carsija smenjivati trenera.
                  Misliš kao što nije ni Radonjića smenjivala? Neće, naravno.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Misliš kao što nije ni Radonjića smenjivala? Neće, naravno.
                    Podrska Alimpijevicu.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Podrska Alimpijevicu.
                      Uvek.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ne treba smeniti Alimpijevića. Ne treba vući ishitrene poteze. Nismo mi seljački klub. Treba mu dozvoliti da vodi ekipu do kraja sezone, pa ako izgubi finale ABA lige (ako uopšte prođemo Mornar), pa onda da Čović da gostuje na Pinku i da kaže da li mi znamo gde je Zvezda bila 2011. godine, pa će nama odmah biti lakše što nas je vodio dunster cele sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Uvek.
                          Samo da nam ga neko ne ukrade. Strah me da ga Bamberg ne angazuje.

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Ne treba smeniti Alimpijevića. Ne treba vući ishitrene poteze. Nismo mi seljački klub.
                            Sa ovim se slažem.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Amerikanci imaju poklič "Seti se Alama" a mi "Seti se 2011-te godine"...
                              Problem jeste što nije uzet "nevažan trofej" ali se svi varaju ako se misli da je to glavni uzrok nervoze i ljutnje forumaša.
                              Glavni uzrok jeste igra i zalaganje, sporadičnost koja prerasta u slučajnost a ne u konstantu (gde bi trebala biti).
                              Igra nam se svodi u napadu na 1 na 1 u odbrani preuzimanje i to se ne pokušava promeniti, modifikovati, tvrdoglavo se gura to gde i najlakše pucamo u odbrani.
                              Ipak, svi mi treba da se setimo gde je klub bio pre 2011-te godine i da damo bezrezervnu podršku indijancima na čelu kluba, treneru koji ne zna šta se desilo na turniru i predsedniku koji iz ko zna kojih razloga fura tvrdoglavo svoj fazon.
                              Svi oni će proći, ostaće klub i mi (mada i mi smo prolazni, trenutni...).
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Sa ovim se slažem.
                                PUNA PODRSKA kako treneru tako i igracima! ista prica je bila i sa Radonjom i na kraju ostao upisan zlatnim slovima ...tako ce i Alimpijevic ...ovo je samar koji tera da se radi jace bolje i kvalitetnije ...upravo tako razmislja i Alimpijevic siguran sam u to

                                Comment

                                Working...
                                X