Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Pa kad osnove ne razumijete otuda i tako nekvalitetni upisi. Trzisna vrijednost je cijena robe koliko je kupac voljan da ponudi. Dakle trenutni ugovori igraca i njihova trzisna vrijednost sada, izvoli pa izracunaj ugovore pa uporedi a onda uzmes nas neto budzet za plate pa skontas da igracka i nije skupa. Pa da si se bavio kolektivnim sportom znao bi koliko je tesko postici ovo sto radi Alimpije & Topic i siguran sam ne bi trazio dlaku u jajetu niti bi osporavao covjeka prije nego je navrsio 50 radnih dana.
    Evo, ja se slazem sa tobom da Al radi OK posao (za sada; u odnosu na roster koji je dobio i koji tek u ovom trenutku ima neke normalne obrise), ali nemoj brate da uporedjujes babe i zabe majke ti i pri tome pises da neko nesto ne razume. Tu mislim da trzisnu i trenutnu vrednost ex i sadasnjih igraca.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      lepo sreceno...samo treba zameniti izraz fasizam sa sovinizmom. Fasizam je nesto sasvim drugo.
      Može se reći i šovinizam, naravno, ali daleko od toga da je fašizam "nešto sasvim drugo". Mnogi principi na kojima svoje stavove grade ekstremne navijačke grupe sasvim su bliski fašizmu. Recimo autoritarnost, uniformisanost ili direktna akcija. U svakom slučaju, ekstremni nacionalizam je u osnovi svega, tako da je sasvim ispravno da se kaže i šovinizam.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        sinoć , na kraju utakmice neki lik grli Omića i daje mu valjda zvezdin šal...posle čujem da je to isti lik koji je mlatarao sa tom zastavom na kojoj je Mladić
        Vrlo je prosto. Ima snimak, MUP bi trebalo da nema problema da ga nadje... Ko si ti? Zasto si uneo zastavu? Ko ti je dozvolio da uneses zastavu? Da li ti je neko pomogao u tome? Ko su ti drugari? Za pola sata resen deo price...
        Ali...

        Comment


        • Totalna konfuzija...zar nije logicno da oni koji mlate zastavom Mladica su isti oni ljudi koji zvizde Omicu, a ne oni koji ga grle? Meni nista nije jasno.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Totalna konfuzija...zar nije logicno da oni koji mlate zastavom Mladica su isti oni ljudi koji zvizde Omicu, a ne oni koji ga grle? Meni nista nije jasno.
            Pa tu je upravo i debilana cijele price.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Ocekujem ozbiljnu kaznu sada.
              Novcanu sigurno, a moguce i neka utakmica bez navijaca.
              Hvala najbednijima.
              Jedini su kojima ce uspeti da zakljucaju 2 hrama sporta za manje od 2 meseca.
              Iskreno se nadam da ce oba kluba dobiti drasticne kazne, Djordi ce odvaliti sigurno dobru cifru ali sumnjam da ce zakljucati Pionir dok UEFA u slucaju FKCZ ne zanima toliko lova jer UEFA ima love ne znaju sta ce vise i gde da ga plasiraju. Ovo sa kosrarkom nikako ne ide u prilog Terzinoj zalbi, nadam se samo da nece i tamo da prospe pricu da transparent iz PIonira su doneli navijaci iz Moskve.

              Kazne za oba kluba bi svelu ovu grupu najvernijih i najdaniji na onih 1500 sto se skupljaju na Severu i ocekujem da normalan svet njih bojkotuje i ne odu vise ni na jednu utakmicu Fk. Za aba ligu i El KKCZ tih problema vise nece imati nadamo se da nam pokazuju vise koliko vole klub.

              Comment


              • Originally posted by Grof View Post
                Vrlo je prosto. Ima snimak, MUP bi trebalo da nema problema da ga nadje... Ko si ti? Zasto si uneo zastavu? Ko ti je dozvolio da uneses zastavu? Da li ti je neko pomogao u tome? Ko su ti drugari? Za pola sata resen deo price...
                Ali...
                Kako ko ga je pustio? Pa prošli su pored obezbeđenja koje se sklonilo da ne bi završili u bolnici jer su to skotovi koji su vojnički organizovani, tetovirana banda koja se bavi kriminalom... i nekog prebiti, izbosti im je kao dobar dan.
                Između ostalog svi su oni poznati policiji ali i običan pandur izbegava sukob sa kriminalcima koji sebe zovu navijačima.
                Zašto - Zato!
                Last edited by nebitan; 30-01-18, 14:54.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Kako ko ga je pustio? Pa prošli su pored obezbeđenja koje se sklonilo da ne bi završili u bolnici jer su to skotovi koji su vojnički organizovani, tetovirana banda koja se bavi kriminalom... i nekog prebiti, izbosti im je kao dobar dan.
                  Između ostalog svi su oni poznati policiji ali i običan pandur izbegava sukob sa kriminalcima koji sebe zovu navijačima.
                  Zašto - Zato!
                  S tim da nema običnih pandura na utakmicama nego žandarmerije.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Kako bi sada dobro došlo da Uprava (Čović) izađu u javnost sa izjavom da pravi navijači Zvezde ne prave štetu klubu za koji navijaju, niti se mešaju u transfer politiku kluba. Da ovi zbog kojih će Zvezda da bude kažnjena od strane EL i nisu navijači Zvezde.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      S tim da nema običnih pandura na utakmicama nego žandarmerije.
                      Ima inspektora uvek ali to nije bitno, bitna je poenta da im pojedinci ne mogu ništa jer neko moćan stoji iza njih...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Alimpije radi odlican posao u ne bas idealnim uslovima i bajnom ambijentu ...dobija najbolje ekipe u Evropi plus deli prvo mesto u Aba ,,,sasvim dobri ,rekao bi, iznadprosecni rezultati sa rosterom koji imamo ...Svaku srecu mu zelim i od mene licno ima podrsku bezgranicnu

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Kako bi sada dobro došlo da Uprava (Čović) izađu u javnost sa izjavom da pravi navijači Zvezde ne prave štetu klubu za koji navijaju, niti se mešaju u transfer politiku kluba. Da ovi zbog kojih će Zvezda da bude kažnjena od strane EL i nisu navijači Zvezde.
                          Verovao ili ne saopstenje je napisano jos u subotu (ne znam ni sadrzinu, ni text) od strane kluba, ali je odlagano objavljivanje na svakih sat da bi se u nedelju odlucilo da ne treba paliti i onako uzavrelu atmosferu izmedju "najvernijih,najodanijih" sa jedne strane i kluba sa druge strane.Klub ne zeli da deli navijac na nas i njih. Laza je ocigledno malo iskocio iz te preporuke pa smo procitali njegovu izjavu ali jedan je BRANKO KAPITEN. Procenjeno je tako i kao sto smo videli niko se nije oglasio iz kluba i mislim da sada kada se El oglasila nisam pametan sta im je ciniiti.
                          Nikakvo umanjenje stete kod El nikakva pisanija nece umanjiti i imace odjeka samo za domace okvire. Koliko je pametno procenite sami.

                          Comment


                          • Mi navijači KKCZv sa foruma (grupa kojoj i ja pripadam) a i generalno, su kao žena u PMS.
                            Kada pobedi Zvezda - Alimpije bogotac, kada izgubi Zvezda - koji je ovaj nemač pojma, došao je da se uči na Zvezdi...
                            Hvala bogu da ne odlučujemo o sudbinama (igračkim) u našem klubu, do sada bi bar 50 njih prodefilovalo kroz klub (ove sezone).
                            Hvala bogu da (većina) nismo opterećeni izmima.
                            I na kraju, hvala bogu da je ovo "hvala bogu" samo pomoć da objasnim koliko je dobro da svako radi svoj posao.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Panduri...lepo se kaze bolje cerka kurva nego sin pandur... Ne daj Boze da iscimaju nekog ko zasluzuje,nose pistolje,sede po kaficima i nijedan pandur da ih legitimise...ali zato sedis u kraju cirkas pivo,blejis odmah dolaze da se kurce,ides na derbi pijes pivo pridje odvali te po ruci jer pijes pivo jer jelte moze mu se...dok recimo dodju brigadiri ili momci iz bbrs-a unesu pistolj na tribinu i nikom nista,o hijenama da ne govorim...ali im se zato skupe muda kada klince trebaju po kraju da maltretiraju,govna najveca

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Mi navijači KKCZv sa foruma (grupa kojoj i ja pripadam) a i generalno, su kao žena u PMS.
                                Kada pobedi Zvezda - Alimpije bogotac, kada izgubi Zvezda - koji je ovaj nemač pojma, došao je da se uči na Zvezdi...
                                Kako koji
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X